2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canim hi bilgim yok malesef
Hayirdir ?
Kesin bi bilgim yok ama kullanılmaz diye tahmin ediyorum canım. Hayırdır yeni tedaviye mi başlıyorsun yoksa :))
Evet yeni tedaviye başlıyorum ya kızlar sizin haberiniz yok mu
Şaka bir tarafa bizde döllenme sorunu var kızım 4.denemede oldu 1 en fazla 2 yaşından sonra 2.için tedaviyi düşünüyoruz. Donmuşum falanda yok,transfere gidemedrn tedavimin yarım kaldığıda oldu.
Benim kız emerken yapacaksa memeyi bırakıp gözümün içine baka baka yapıyor
Demek bu kızlar hep aynı

Cnm benim kızımda hep bi tarafa dönüp bakıyo hep bi tarafa yatıyo ,bugün annemde dedi hep bi tarafa bakıyo diye halbuki iki tarafa da yatırıyorum ,niye öyle yapıyo anlamıyorum,annemde boynu öyle kalır diyo olur mu öyke bişey

Külot bez sadece primada mı var diğer markalarında var mı
Şimdilik bir 30lu paket daha 3 numara molfix aldık canım. Toptancıda varsa birde sleepy denicem yoksa molfiksden devam ederim
Birçok markanın var, molfixinde külot bezi var canım, bence külot bez al. Çok rahat sıkmıyorda çoçuğu. Bizim dependlerin bebekler için olanı işte.
Benim elimdeki paket bitsin bende geçerim.

Canım düz yatırmaya gayret et. Yanına destekler koy yada içi boş yastıklardan al. Birkaç gün sıkıntı çekersiniz ama sonra alışır gider hem kendide rahat eder.

Bende 1 kez 5 damla şeklinde veriyorum canım doktor öyle söylemişti. Ben süresi olduğunu bilmiyordum, açmış bulundum,
o ara gaz damlası değiştirdim.
Biogaia çöpe gitti benim. Size iyi geliyor mu?

Kilo alımı gayet iyi Maşaallah.
Akşam saatlerinde bizimde gazımız çok oluyor maalesef. 1 ay aşısında Ateş olmadı canım bir iki gün huysuzluğu oldu sadece. Yalnız ben her ihtimale karşı yinede yarım çay kaşığı calpol vermiştim.

Son düzenleme:
Canım nasıl yatması gerekiyor? Bende hep yan yatırıyorum kusma ihtimaline karşı

Isin acigi benim kiz karnimdayken de boyleydi. 2 kez ultrasn resmnde boyle kafa arkada boymu ceneden baslamis gibiydi.dr a neden bole dedigimde cocuk nasil isterse oyle durur bisi yok dedi. Ozellikle sagina donuyor. Yani sonucta kafatasi sekil alacak yatis sekli onemli. Yanlara bisi koysam da donduremese mi diye bile dusundüm yani

Benimki de hep yan yatıyor canım

Canım nasıl yatması gerekiyor? Bende hep yan yatırıyorum kusma ihtimaline karşı
Yan yatiriyorum bende zaten canim alisti sanirim. Geceden geceye taraf degistiriyorum.
Bazen sirtustu yatmasi da gerekli yuzu yukari bakmali ki kafasi basik olmasin. Gorumcemin oglu oyle oldu. Kafasi basik gibi. Yuzu uzun. Tepe yukarda. Oyle olsun istemiyorm bende. Su kusma isi olmasa ah. Reflu var benimkinde

İyi akşamlar kızlar
İki gündür çok yoğundum yazamadım
Sadece gündemden geri kalmamak için mesajları okuyup çıktım

Yarın sabah bayram namazından sonra kaynanama gideceğiz
Yarın belki müsait olamam
Şimdiden bayramlaşalım

Herkese hayırlı bayramlar olsun inşallah
Sağlıklı huzurlu mutlu güzel bir bayram geçirelim

Bayram sonrası kaynana dedikodularıyla yansın buralar

Herkese iyi akşamlar
Valiz hazırlamaya kaçırıyorum ben

Canım düz yatırmaya gayret et. Yanına destekler koy yada içi boş yastıklardan al. Birkaç gün sıkıntı çekersiniz ama sonra alışır gider hem kendide rahat eder.
Duz yatirsam da en fazla 5 dk geri donuyor canim. Ici bos yastiklari hic duymamistim. Arastiriim netten

Yara emzire emzire nasıl geçiyor?

Bencede fazla ara vermeyin canım, bizimde 3 tane daha minigimiz var dondurulmuş bekliyorlar. Zor bi doğum ve kolik bebek fena halde korkutsada bazen hiç beklemeden olsun ikinci diyorum bendeki deli cesareti sanirim

Geliyor diye düşünüyordum ama iki gündür çok gazı var canım uykusundan uyanıyor. Normalde geliyordu belki yetersiz kaldı şimdi. İsilik olduğu için Gündüz şort tişört akşam uzun kollu ve ayaklı alt giydiriyorum terleyip üşüyor da ondan mı oluyor anlamadım
İyi bayramlar kuzum bayram sonrası buradayız

Canım benimki de boyle yapiyor acaba boynunda bir problem mi var diye dusundum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…