2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kizlar bizim kizin cok salyasi akiyor surekli agzi musluk gibi. Dis cikariyor desek daha duzeltilmis bir aylik. Neden olur bilen var mi ?

Benim kız emerken yapacaksa memeyi bırakıp gözümün içine baka baka yapıyor

Nurse Harvey ilave kullanabilirsiniz bitkisel ve zeytinyağı var günde 3 kere veriliyor

Bayram öncesi kontrole gittik aşımızı olduk. Şükür herşey yolunda 20 günde 1 kilo almış.
Genel olarak akşam saatleri gaz çok olur 6 gibi yıka masaj yap ilaçlarını ver emzirme belki daha kolay uyur dedi doktorumuz
Güneş için 12/2 arası 3/4 dakika hiç bir şey sürmeden güneş görsün sadece sapka ile kafayı koruyun yeter dedi
Yüzündeki. Sivilceler normal sadece losyon kullan yağ kullanma dedi. Emzirdikten sonrada suyla biraz yıka sildir suratını süt cildi kurutıyor dedi
1 ay aşısında ateş olmaz dedi sizde hiç ateş olan oldu mu

Bizde ates olmadi canim

Gunde 25- 30 gram Almasi lazim,Mamayla alicakmi bakalim ona gore artirirsin
Öyle yapcam canım.
Biogaia’yı sana da soruym. Bana günde 3 damla ama farklı zamanlarda ver dediler. Yani sabah öğle akşam 1er damla veriyorum. Hepsini tek seferde versem daha etkili olmaz mı

Doktorum öyle kullanmamı söyledi etkisini görmek için kuzum

BellaCiao biogia gunde 1 kez veriliyo ,dr.mi dedi 3-4 kez verebilirsin diye canim

Evet doktorum dedi bana 5 gün yapıyorum 2 gün ara veriyorum tekrar 5 gün o şekilde çok iyi geliyor. Calmosine de kullanıyorum bazen oda biogia gibi onuda her biberondan önce veriyorum günde 7-8 biberon alıyor.

Helal olsun kadına hayvan gibi spor yapmış ben hayatta böyle spor yapmam böyle sıkılaşmam hem çok çirkin gözüküyor ben hayatta böyle olmam (büyük konuşayımda başıma gelsin)

Kuzum görseli eklememdeki amaç şimdi biz biraz sarktık ya aynı kiloya bile insek daha kilolu görünebiliriz diye
Sevindim canım iyi yapmışsın bebeğin gelişimi iyi olması her şeyden önemli zaten anne sütü alıyor inşallah beste güzel güzel kilolarını alır canım Bu arada ben damlayı tek seferde 5 damla şeklinde veriyorum canım doktor bana böl demedi

İnşallah kuzum hepimizin bebişine yarasın sütler mamalar
Bende tek seferde veriym o zaman ya böyle damla bile belli olmuyor ağzında eriyip gidiyor zaten tek damla

Külot bez sadece primada mı var diğer markalarında var mı
Şimdilik bir 30lu paket daha 3 numara molfix aldık canım. Toptancıda varsa birde sleepy denicem yoksa molfiksden devam ederim

kizlar benim kiz surekli bole yatiyor. Duz yattiginda da kafayi yandonduruyor. Kusma problemimizden dolayi yan yatmaya alisti sanirim. Duz tutturamiyorm kafasini. Yassi yanlardan basik bisi oldu gibi kafasi ben rahatsz olmaya basladm. Kafa yapisi ne zaman oturur acaba boyle kalir die korkuyorum annem bisi olmaz dio ama arkasi dumduz cok cocuk gordum cunki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…