2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar günaydın bugün 40 uçuracağız 40 tas suya 40 tane okunmuş buğday altın nazar boncuğu ve gümüş koyup anne kız yıkanacağız sonrada gezmeye gideceğiz? Siz nasıl yaptınız?
Hadi gozun aydin canim. Valla biz bisi yapmadik tas bugday falan. Sadece suyuna dua okuduk niyet ettik sonra bebekleri yikadik. 2tane olunca cocuk cokta huysuzdular ogun ve gece gezmeye bile gidemedik

Ay canim kiz mi ikizlerin.ikizimle benimde ikiz arabamız vardi.sagol canim

Bende aynı şeyi düşünüyorum, bide sen oranın son halin gör durum içler acısı gerçi bunada çok şükür
Ben ikisinide tatmış biri olarak soyleyim sezeryanda hicbirsey yok ya altın tertemiz bı bikini bolgen kesik oda 3-4 güne duzelyor işini gücünü yapabiliyorsun.normal doğum bana çok çektirdi daha kendimi toplayamadm.bide kanamam çok oldu gozlerimin altı mor mor

Bende almayı düşünüyorum. Bi kez almıştım tadı fena değildi ama sadece bir kutu içtiğim için anlamadım artırdı mı artırmadı mı.

Tadini ben hic begenmedim cnm Pekmeze su karistirilmis gibi. Simdi iciyorum bakalim bende ne etki yaratacak. Yorumlara baktim millet kasa kasa almis

Geçer inşallah kuzum geçmiş olsunn
Kizlar promalt anne sutu arttirici kullananiniz var mi ? Ben dun e bebekten deneme amacli iki tane aldim arttirirsa devam edecegim bilginiz var mi bu konuda ?
Sana değil genel yazıcam kuzu aramızda kilo vermek isteyenler bu içecekleri kullanmasın bence daha öncede paylaşmıştım. İçeriğinin çoğu şeker. Annelik içgüdüsüyle bir Umut aldığınızı biliyorum ama sağlıklı da değil.
Canım senin evet zor geçmiş olabilir ama Ne olduğunu anlamadan doğuranlar da var.
Bence bu şekilde her iki Doğum için de korkutucu yazılar olmamalı. Çünkü Doğum kişiye özeldir. Herkesin akışı bir değil ki. Tabi biz Doğum yaptık neyse ama, normal doğuma da öcü demek olmuyor. En sağlıklı adı üstüne doğal olan Doğum şekli o sonuçta.

Canım dediğin gibi normal doğum adı üstünde zaten bende sezeryan olduktan sonra kesinlikle normal istedim.herkesin doğumu kendine özgüdür normal doğumu kötülemek amaçlı söylemedim ben.ikisinin arasındaki. Farkı söylüyorum bana göre sezeryan daha rahatti normal doğumunda kendine özgü zorluklarindan bahsediyorum.valla şu açıklamayı neden yapıyorum onuda anlamadım.yanlis anlaşılacak bişey yazdigimida sanmiyorum.zaten yanlış anlasilacagim hiç birşeyi buraya yazmam ve hiç birşeyi kotulemem

Sürekli aynı şekilde çok zor yazıyorsun ona istinaden tekrar görünce yazmak istedim. Biraz sinirlendirdim sanırım kötü birşey demek istememiştim neyse

Sürekli aynı şekilde çok zor yazıyorsun ona istinaden tekrar görünce yazmak istedim. Biraz sinirlendirdim sanırım kötü birşey demek istememiştim neyse
Yok cnm niye sinirleniyim farkında değilim gerçekten hep çok zor yazmışımkonusma seklimdendir o direk yazıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…