2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Aynen bende öyleyim cnm şu hemoroid baş belası ayakta beni mahfediyor.dikislerim duzelmiste olabilir hemoroitin açısı tek başına yetiyor

Gerçekten hemoroid bana dikişleri unutturdu
Dikişlerim tazeyken bile oturup emzirebiliyordum ama şimdi çok fena
Otursam da ayakta da dursam ne olursa olsun her şekilde ağrıyor

Ben 2 saat sonra verecek olsam bile hep dolaba koydum. Ev sıcak bozulur diye. Ama 3 saat süresi var hemen vermezsem ben de ılıtır öyle vverirdim illa ki ilk sağımdaki gibi olmuyor çünkü

Bende pronutra almistim acikcasi duz 1 numaranin var oldugunu bilmiyordum. Kucuk kutu almistik 400 gr. O acaip gaz yapti bebekte kakasini yapamadi hic. Bitince sma ya gectik onda iki uc gunde bir de olsa kakasini yapti, gaz olmadi ama malesef sma da cok kilo aldirmadi. Surekli bebek acikti doymadi. Aptamilde uc saatte bir 45 cc ve anne sutu verirken sma da bir bucuk saatte bir 60 cc ve anne sutu vermeye basladim buda beni ve bebegi cok yordu tekrar dun pronutraya gectik ama daha ilk gunden yine gaz ve kaka problemimiz oldu. Gece boyu ikindi. Kaka yapiyor sandim ama yapamamis yavrum kivranip durdu Karni da sis hala yapamadigindan

Günaydın kızlar nasılsınız? Bebeler nasıl?
Benim minnak nisantoş un cildi pek iyi durumda değil sürekli sivilceli seberoik dermatit gibi gelmişti doktor da onayladı. Dünya güzelimin her yanını sivilce bastı allahım kısa sürede geçsin inşallah

Geçer canım endişelenme...nazar boncuğu olsun nisantoşun. Sadece yüzünde mi var canım?

Kizlar promalt anne sutu arttirici kullananiniz var mi ? Ben dun e bebekten deneme amacli iki tane aldim arttirirsa devam edecegim bilginiz var mi bu konuda ?

Günaydın iyiyiz canım uykusuz .
Geçmiş olsun Nisantoşa

En iyisi aptamil pronutra ve kaka ve gaz için aptamil comformil vermek galiba çünkü Dr bana öyle dedi comformil ve bi başka mama daha verin dedi

Kızlar günaydın bugün 40 uçuracağız 40 tas suya 40 tane okunmuş buğday altın nazar boncuğu ve gümüş koyup anne kız yıkanacağız sonrada gezmeye gideceğiz? Siz nasıl yaptınız?

Kızlar günaydın bugün 40 uçuracağız 40 tas suya 40 tane okunmuş buğday altın nazar boncuğu ve gümüş koyup anne kız yıkanacağız sonrada gezmeye gideceğiz? Siz nasıl yaptınız?
hayırlı olsun canım, kızımı yıkarken onun için güzel dileklerimi yüksek sesle söyledim şarkı şeklinde, hayatta hic yalnız kalma, sevdiklerin hp seninle olsun, sağlıklı güzel omrun olsun, bide tabi kızımin kirki uçtu diye de.ekldim aralara,hem ağladım hem guldum oda cok eğlendi sarkimdan ❤❤tamamen bize özel oldu, taş l filan ugrasmadim

Kizlar promalt anne sutu arttirici kullananiniz var mi ? Ben dun e bebekten deneme amacli iki tane aldim arttirirsa devam edecegim bilginiz var mi bu konuda ?
Ben kullandım canım, çok bir farklılık göremedim.

Günaydın canım
Biz iyiyiz çok şükür

Benim kızımın da yüzünde minik kızarıklıklar var
Bazen çok canlı duruyor bazen sönüyor
Ben memede uyuduğu için tahriş olduğunu düşündüm ama vücudunda da minik kızarıklıklar gördüm
Alerjik bir durum değildir inşallah

İnşallah hemen geçer Canım.

Bende almayı düşünüyorum. Bi kez almıştım tadı fena değildi ama sadece bir kutu içtiğim için anlamadım artırdı mı artırmadı mı.

Canim benim ikiz arabasi oldugu icin cok alternatifim yoktu. Ikiz arabasi olarak alinabilecek en iyi araba bence cunku tekli olarakta kullanilabiliyor ama biraz pahali. Suana kadar tekli kullandim ben hep. Avantajlari pusetin icinde yenidogan bel destegi var, diger pusetler gibi cocuk iki kat kalmiyor icinde. Bide puset oto koltugu olarakta kullanilabiliyor. Ben cok memnunumarabadan. Ama arabayi alacagim zaman arastirirken cocuklarim ikiz olmasaydi daha ucuza alabilecegim bikac tane daha guzel model de begenmistim.

Gecmis olsun canim. Benimde kizimin kaslarinda cikti dermotit, sari pul pul oldu, hizli bi sekilde yayiliyordu da, ben anne sutu surdum iyi geldi 1-2 gunde tamemen gecti. Suandada hala suruyorum tekrar cikmasin diye. Gerci benimkiler sivilce degildi ama internette arastirinda seberoik dermotit yaziyordu. Sende bi dene istersen belki iyi gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…