2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bu arada kızlar mama konusu olunca yazayım dedim öncelikli doktorlar tabi en uygun mamayı iletiyor ama anne sütüne en yakın mama hipp.
Daha sonra bebelac, aptamil, smilac (bunları sırasıyla yazmadım)
Mamalardan sadece hipp ye probiyotik var yararlı bakteri ve anne sütünde olmayan bişey prebiyotik yapısı var ama probiyotik yok hipp çok sık kaka yaptırdı bize ki biz asla probiyotikli bişey tüketmiyoruz bilmeden almıştım fakat sonradan öğrenince sma ya geçtim

Doğrudur kuzum çok araştırmadım ama biri daha yazmıştı hippin sindirimi daha kolay ve çabuk bebek daha hızlı acıkıyor diye kimdi hatırlayamadım.

Ya canım senin şu kayinvalideni çok merak ediyorum. Nedir bu sana çektirdiği ya;(

Kızlar süt saganlara bi sorum olcak. Bugün süt sağdım. Odada 2 saate yakın bekledi. Sonra bebise verdim. Annem dediki bizce biz o sütü hafif sıcak suda bekletelim. Anne göğsünden sıcak geliyor bu 2 saatte soğuyor. Midesi bozulabilir dedi. Siz ne yapiyosunuz? Buzdolabından çıkanı hafif suda bekletiyrm da bu oda sıcaklığında 3 saat duranlari ne yapiosnz?

Bizde biraz ısıtıp veriyorduk canım ilk sağdığında bakarsan baya ılık oluyor çünkü

Kizlar travel sistem bebek arabası kullanmanız var mi varsa hangi marka.
Kırkım cikinca adet olmustum tam bitti derken tekrar başladı.48 gundur ped kullanmaktan gına geldi artik
Canım biz e bebekten baby plus canyon aldık hem çok ucuza geldi Hemde kullanımı çok rahat. Ben bebeği tek başıma alarak arabamla 2 kez gezmeye gittim bagaja da çok rahat sığıyor açma kapaması çok kolay

Ben ısıtmıyorum. Oda sıcaklığında veriyorum.

Canim benimkj casual vista trona twin. Tekliside satiliyor.
Memnun musun canim
Onceden cok verdim bebege ve hic ısıtmadım

Canın benimki beneto marka
Memnun musun canim.ondan almayı düşünmüştüm cok şikayet vardi vazgecmistim
Canım biz e bebekten baby plus canyon aldık hem çok ucuza geldi Hemde kullanımı çok rahat. Ben bebeği tek başıma alarak arabamla 2 kez gezmeye gittim bagaja da çok rahat sığıyor açma kapaması çok kolay
Bizde baktık beğenmiştik ordaki satıcı önermedi.fiyati cok iyi.gule güle kullan.memnumsan bir daha bakayim

Valla daha iki kere kullandım bi sııntı görmedim canm. Ama hantal biraz suan için baska bişey yok

Cnm zaten emzirdigim için açıdan uzak duruyorum.ama inan tuvalet bana işkence odası gibi geliyor herşeyin başı sağlık kıymetini bilmek lazım.

Aynen bende öyleyim cnm şu hemoroid baş belası ayakta beni mahfediyor.dikislerim duzelmiste olabilir hemoroitin açısı tek başına yetiyor

Canim benim tavsiyem havalar isiniyor odada sutleri cok bekletme. Kuvozdeki hemsire bana eger hemen sagmissan sutu isitmadan verebilirsin ama onceden sagmissan isit diyordu. Ben sagiyorum biberonlara koyuyorum kac cc icireceksem. Sonra biberonu benmari usulu isitip veriyorum. Hava cok sicak acikta sut bekletmemeye calis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…