2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar ya bizimki ya uykuda ya gaz sancısı çekiyor. Gözünü açmıyor ki biraz iletişim kuralım normal mi bu? Kızım hep ayıktı.

[/QUOTE]
Kızlar ya bizimki ya uykuda ya gaz sancısı çekiyor. Gözünü açmıyor ki biraz iletişim kuralım normal mi bu? Kızım hep ayıktı.
canım iletişim kurmak zaten zor göz teması kurmuyorlar, ama.seslere ilgili olmasi lazım, sakin olduğunda sen konuşsan dinlemez mi

Yani annem olmasa daha çok zorlanirdim herlde. Şükür o kadar mizmizlandiginda ben çok çaresiz kaliyrm annem aliyo kucağına gezdiriyo. Benim bide biliosun hala dikişler o biçim emzirirken bazen ağlıyorm otururken canm çok yaniyo. Ayağa kalkmak yürümek de bi işkence. O zaman da çok ağrıyoönce kendimin toparlanması gerek annem sağolsun o kucağıma veriyo onunla bakiyrz hatta ben sadece emziriyrm gazdır alt değiştirme hep annecim yapio anneler iyiki varlar allah başımızdan onları eksik etmesin.

limoncicegim1115
Dinliyor hatta bugün şarkı söyleyip yanağına burnuna bip bip yaptım güldü. Ama bu anlar çok kısa. Belki günde 5 dk. Mesela bugün uyanık olduğu her an ağladı

Canm söylediklerin teselli oldu gercekten .tesekkur ederim. inşallah bende senin gibi atlatırım bu duyguları.
Bende annemgilde kalıyorum. Bir an önce düzelip evime de geçmek istiyorum.

limoncicegim1115
Dinliyor hatta bugün şarkı söyleyip yanağına burnuna bip bip yaptım güldü. Ama bu anlar çok kısa. Belki günde 5 dk. Mesela bugün uyanık olduğu her an ağladı
canım günleri günlerini tutmaz,bence problem yok,zaten şu an tek yaptılar şey dinleyip ses çıkarmak, icni ferah tut, sen bana çok benziyorsun burcun akrep mi,şüphecilik yedi ömrümü

Reactions: 9ay
Ay sağol canım.maşallah senin bebii de uzunmuş.benim aldığım tulumlara hiç sığmadı oğlum ya giydiremedim hiç.

Ben tulumlarımı hep 1-3 aylık almıştım giydirdim doğduğından beri şimdi kısa gelmeye başladı bile. Boy olarak ileri beden gidiyorız. Ama yenidoğan tulumlrı alsam benim oğlanada olmazdı eminim

Sukur sorun yokmus sevindim .gecmis olsun ilac felan bisey verdimi ,
Sağol canım damla verdi onu kullanıyoruz
Geçmiş olsun size de kuzum. Havaların da ne olduğu belli değil içeri dışarı kontrol falan derken üşütüyor demek kuzucuklar
Aynen canım birde doktor kalp muayenesi yapcaktı üstsüz battaniyeye sarılı birazda öyle bekledi muhtemelen öyle öyle üşütüyorlar

Sağol canım. Canım muayene etti karnına falan baktı o ara fitil vericekti rahatlasın diye,tam fitili verdik saniye geçmedi tuvaletini yaptı sulu olarak. Kıyafetini arttırdım canım yeleği bırakmıştım geri giydirdim karnını olabildiğince sıcak tutuyorum

Gecmis olsun canim zor olmus lohusa da olunca.burnuna hergun serum fizyolojik damlatiyorum.bu arada benim bebisin adida demir

Bebeğim ya üşüttü ya da yeni manadan oldu hem ağzından su geldi hem sulu ishal oldu hem de fışkırtarak kustu mama kullanan anneler ne kullanıyorsunuz biz kabızlık yüzünden comformil e geçtik şimdi de ishal oldu ?

bide hipp combiotic dene istersen cnm, ben ilk başlarda kullandım, kabız yapmadı, ishalde yapmadi

• Canım çok zor günler geçirmissin cok geçmiş olsun

Sezaryen doğum yapanlar korse kullanmaya ne zaman başladınız azcık bi göbüşüm kaldı o da içi boş sarmam lazım sanırım
Canim ben 1 hafta sonra basladim. Ama 2 gundur takmiyorum cunki dun acayip bi agri batma oldu dikisimin biraz ust sag kisminda karnim sikisinca da agri artti. Bugun 15 dk kadar surdu. Ama yine de takmadm bugun. Yarin takmaya devam edicem. Pantoln giymesi filan cok rahat oluyor.

Kızlar sezeryan iziniz için herhangi bir.krem kullanıyor musunuz contratubex gibi
Ben scarex jel kullaniyorum. Bakalim ilk dogumda kullanmamistm esim sagolsun istyosan aliim dedi al o zman dedim. Yani olmasa da olurdu aslinda

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum gerçekten.
Bizim rutin 1 saat emme+ gaz çıkarma kucakta pış pışla geçiyor hiç durmuyor maşallah sürekli ıkınma halinde tuvaletini zor yapıyor. Yaptıktan sonra gazı yok karnı toksa rahatlamış bir şekilde uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…