2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canim ben 1 hafta sonra basladim. Ama 2 gundur takmiyorum cunki dun acayip bi agri batma oldu dikisimin biraz ust sag kisminda karnim sikisinca da agri artti. Bugun 15 dk kadar surdu. Ama yine de takmadm bugun. Yarin takmaya devam edicem. Pantoln giymesi filan cok rahat oluyor.
Benim de 2-3 gündür kasık fıtığım ağrımaya başladı bugün şalla falan sarıym dedim ağrı olunca vazgeçtim :KK43:
Markası ne korsenin canım ?

Benim de 2-3 gündür kasık fıtığım ağrımaya başladı bugün şalla falan sarıym dedim ağrı olunca vazgeçtim :KK43:
Markası ne korsenin canım ?
Gecmis olsn canim bende lisedeyken kasik fitigi ameliyati olmustum. Dikkat et canim. Bende 3 4 sene once nbb marka bi korse almistim. Basen bel icin onu kullaniyorum. Yeni alsam mi die dusundum onumuz yaz olunca vazgectim. Cunki yazin atlet giymeyi bile sevmeyen eve girer girmez sutyen cikaran biriyim sikiyi hic sevmiyorum. 1 ay taksam yeter bana.

Gecmis olsn canim bende lisedeyken kasik fitigi ameliyati olmustum. Dikkat et canim. Bende 3 4 sene once nbb marka bi korse almistim. Basen bel icin onu kullaniyorum. Yeni alsam mi die dusundum onumuz yaz olunca vazgectim. Cunki yazin atlet giymeyi bile sevmeyen eve girer girmez sutyen cikaran biriyim sikiyi hic sevmiyorum. 1 ay taksam yeter bana.
Teşekkür ederim canım geçmiş olsun sana da. Bende sevmiyorum hiç öyle sımsıkı ama göbüşüm kalsın da istemiyorum :KK48: bakalım ne kadar kullanırsam kâr :) bakıym nbb’ye sağol 🙏

Teşekkür ederim canım geçmiş olsun sana da. Bende sevmiyorum hiç öyle sımsıkı ama göbüşüm kalsın da istemiyorum :KK48: bakalım ne kadar kullanırsam kâr :) bakıym nbb’ye sağol 🙏
Sagol canim ne demek. Gobek korkulu ruyamiz :KK34: ama sunu da belirteyim eger yeni alacak olsaydim su netteki belincelticilerden alcaktm. Sadece bele takilanlardan :KK66:

Ne güzel zamana denk geldi kızlar...Anneler gününden önce yaşadık evlat kokusunu.
Rabbim isteyen herkese tattırsın. Olmayanlara tez zamanda versin inşaallah Amin :dua:

Çoğunuzun ilk bebişi...şimdi uzak gibi geliyor size ama 8-9 ay sonra size Anne diye seslenince hepiniz buradan salya sümük ağlayacaksınız ve bu durum hiç bitmeyecek :KK200: bitmesin de zaten....
En güzel anneler günümüz kutlu olsun Rabbim evlatlarımızdan ayırmasın...

Zararı ne peki canım? Ben genelde 1 tk sirke içiririm
İçirmek nasıl olur bilmiyorum canım ama sirkeli suyla silmek ateşi içeri hapsedermiş. Düştü sandığın Ateş düşmez içerde kalırmış ve çok tehlikeliymiş.

Eklentiler

• 37841CB2-9BF0-4A01-A4B5-B6509DE9B311.png
    37841CB2-9BF0-4A01-A4B5-B6509DE9B311.png
    335,2 KB · Görüntüleme: 24
Vardiyamız denk gelmiyo heralde canım :KK53:
Çok şükür iyiyim canım alışma büyüme evresindeyiz, aşk yaşıyoruz bal kızımla ❤😍
Sen nasılsın canım Eren nasıl 😊

İçeçeği birşeyin içine eritip katsan öylede içmez mi canım
Tam cadi bir kizim var teyzesi bunlar buyuyunce isimiz zorlasiyo simdi tadini cikarin :)

X