2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ah ah istersen 40 şeyin içine kat yine de o tadı bilirler ilaç var derler içmezler. Şimdiki çocuklar çok bilmiş çok...

Tam cadi bir kizim var teyzesi bunlar buyuyunce isimiz zorlasiyo simdi tadini cikarin :)
Kızlar hepmi cadı acaba ☺ benim kız sinirden şimdiden saçlarını yoluyor
Biraz düşmüş kızın ateşi canım hadi geçmiş olsun,ateşten korkuyorum ben. Allah korusun cümlemizin evladını

Bebeği 10-15 dk emen anneler,tek göğüs emzirenler,göğsü dolu kalan arkadaşlar bebeğiniz emdikten sonra 2-3 saat uyuyorsa göğüslerinizi sağıp boşaltın.
Beyniniz bu kadar gerekli fazla üretime gerek yok diye düşünmesin.
Ne kadar çok sağım emme yaparsanız beyniniz o kadar çok sinyal alıp üretim yapmış olur

kızlar çok hastayım
Psikolojim yerlerde

Birkaç gündür idrar yollarından sancım oluyordu, ateşim bir çıkıp bir iniyordu

Dün gece 38,5 derece ateşle acile gittim
Parol serum verdiler

Hem idrarda hem kanda enfeksiyon çıkmış
Ama tahlilleri istemek aklımıza gelmediği için değerleri bilmiyorum

Acildeki doktor da emzirdiğim için sorumluluk almak istemedi, kadın doğumcunuz yazsın gerekli ilacı dedi

Sabaha kadar ateşim bir düştü bir yükseldi
Gözlerimden alev çıkıyor sanki

Çocuğu emzirmek için kalktım, kulaklarım uğulduyordu, gözümün önünü görmüyordum
Kardeşim ateşime baktı, yine 38,5 çıkmış

Ateş gelince üşütme de geliyor ama üzerimi örtmemem gerek
Ateş düşerken terlemeye başlıyorum, üzerimi değiştirip yatıyorum sonra yine ateşim yükseliyor ve 38e kadar çıkıyor

E devletten veya e nabızdan tahlillere nasıl bakılıyor kızlar
Bilen biri yardımcı olabilir mi

Ateşim bu kadar çıktığına göre enfeksiyonum çok yüksek galiba
Cnm e nabıza kayıt oluşturduysan tc kimlik ve şifreyle giriş yap e nabıza ,orda zaten tahlıl sonucları çıkar, ya da onlara hiç gerek yok,bulundugun ilçenin adını yazıp, x.....devlet hastanesi tahlıl sonuç yaz google a ,ordanda yine tc doğum tarih le filan bakabilirsin,

Bulunduğun ilçenin devlet hastanesini yaz google arkasına tahlıl sonuc yaz ,Tahlilsonucları.gen.tr sitesine gir, acılan sayfadan tekrar tahlıl sonuçları nı tıkla, ora seni hastanenın sonuç sayfasına yonlendırıyo

Benim dr sagma artik dedi. Bende sagmadim goguslerim de rahatladi. Sanki bosaliyor gibi yumusadi gogsum ama emince luk luk yutuyor.

Bir sayfa açıldı
Gece gittiğim doktorun adı dosya numarası falan çıkıyor ama tıklanmıyor
Anlamadım ya
Ateşten kafa mı da toparlayamıyorum

canım gittiğin hastanenin adını ve online sonuç yaz, ordan bakabilirsin, e devleti bilmiyorum, çok geçmiş olsun, canım sarımsak ve kestane bali ye, enfeksiyonu hemen toparlarküçük çocukla allah yardımcın olsun

Geçmiş olsun canım birazda süt ateşi gibi görünüyor. Bol bol emzirme yapmaya çalış bugün kızım geldikten sonra bende senin gibi olmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…