2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
%20 bir kesimde hicbir degisiklik olmazmis ,Ben de hicbir degisiklik yok ,sendroma girmedim .herkes gircek diye birsey yok insallah girmesin mutlu bir sekilde atlatirsin

Kuzum güzel geçtiğine çok sevindim hava almak en az onlar kadar bize de iyi geliyor değil mi? Canım bende sling araştıracaktım yazdığın slinge bakıcam şimdi çünkü benim dışımda kimse oyalayamıyor ipek i

Ben aynıyım canım
Kızlar yarın sabah 8de sezeyana giricem hepinizin dualarını bekliyorum. Allahın izniyle 10.senemizde kızımıza kavuşucaz inş
Sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın inşallah canım

Bilemiyorum benimki sendrom mu acaba ama söyleyeyim bebeğim doğduğundan beri emmek istemiyor 2 gün boyunca her emzirme anında hemşire cagırdım eve cıkınca da kaldım öyle sonra ağzına mama damlatarak memeyi tutturuyordum ama sarılığı öğrenince cok cis kaka yapması lazım mama yedirin diyince doktor şırıngayla vermeye başladım mamayı, bu sefer de ağzını acıp doymayı beklemeye basladıgı icin en azından emme refleksi kaybolmasın diye biberon verdim. Şimdi asla meme tutmuyor ve ben hergün her karın doyurma anında ağlıyorum

Kizlar verdiginiz cevaplara göre aslinda dogum sonrasinda da normal seyrinde gidiyor. Sadece bebek icin endiselenmekten kaynakli bir can skntısı oluyor.
melekci sadece zor günler gecirmesinden kaynakli bir travma yaşıyor ki o da normal. Insallah 40 i çıkınca o da atlatır gecer gider.
aslinda piskolojik skntiya girmenin en büyük nedenlerinden biri zor geçen dogum hikayeleri galiba. Rahat dogum yapan anneler pek etkilenmiyor

Cnm bu tarif ettiğin normal bebek kakası, bizimde öyle sarı sulu ses de çıkarıyo yaparken, ve kokuyoda öyle tabi çok çok pis koku değil bebek kaka kokusu:)) gün de 4_5 defa yapabilir
Ama cıvık canm.sizinkilerde cıvık mi, ben de ishal sandım. Daha öncekiler bu kadar cıvık diildi. Peki ishal n asil.oluyo n asil ayırt edicem ben;(

Canım 3 gündür bu şekilde. Ondan once daha katı idi. 3 gündür sulu. Civik cıvık yani. Bende bilmiyrm ishal mi ama annem ishal olmuş dedi. Aslında annem de pek bilgi sahibi diil. Hani büyük insan ishali gibi o yüzden ole dedi. Bide 3 gün önce bole diildi daha katı idi kakasi. Gun içinde sürekli yapmio bu şekilde. 2 veya 3 kez Bu şekilde cıvık cıvık. Şimdi ishal mi bilmiyrm. Emziriyrm da;((

Canim bende oyle yapiyorum. Ama bugun bile basladim sanki etkisi var

İnşallah canım

Peki doyuyo mu ve ne kadar surre sonra istiyor
Ben hic dakikaya bakmadım daha. Aslında bende bi bakmak istyrm ama bebeğim sürekli emer pozisyonda diil. Bi emiyor 10 saniye. Sonra duruyor bekliyor 20 saniye. Sonra yine emiyor. Bu şekilde hiç dakikaya bakmadım. Mama vermiyrm. Ağlayinca emziriyrm. Bende hep dusunuyrm acaba doyuyor mu diye endişeliyim. Snra diyrm bi aksilik olsa uyumaz diyrm kendimce. Inş doyuyordur bebislerimiz ;(

İdrar ve kaka yapıyorsa doyuyordur cnm

benim ki de oyle . cenesi yoruluyor diye dusundum ben . daha bi damlalar ya :)
bende yarim saat falan durunca tmm diyorum. aslinda biraz da kendi canim yaniyor ama aci ceke ceke se olsa meme veriyorum

Cnm kusura bakma agladi emzirdikkten sonra bezini aldım bizim kaka mız böyle hatta aldım şimdi yine yapti
Canım bizimki de buna benziyor. Ben de yapınca atayım bi. Ama bazen de Daha farklı oluyo. Ben yapınca atayım gruba. Merak ediyrm ıns ishal diildir ;(

Peki doyuyo mu ve ne kadar surre sonra istiyor
Ben doymadığını düşünüyordum ama 15 günlük oldgmzda sağlık ocağı kilo ölçtü iyi besleniyor dedi.benimde içim rahat etti .ilk günler 5 dk emip bırakıyordu bi kaç gündür 10 dakikayı buluyoruz.midesi büyüdükçe daha da fazla emecek herherhalde. Memede uyuya kalmadıysa memeyi bıraktıktan sonra gazını çıkarırken tenime temas edince yine memeyi arıyor ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…