2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sağol canım
Oyy ne güzel ya maşallah
Sling bebeği sıkıyor gibi geliyor bana ya

Kizlar topuk kani kacinci gun sarilik testi kacinci gun yapilio.
Bana hastane 3. Gun dedi ama hemsire 7. Gun cagrdi kafam karsti

İki kere topuk kanı alınıyor. İlki 3 diğeri 7. Ben ikinciyi vermeyeceğim.

Kizlar lohusa sendromu dedikleri şey herkes de oluyor mu ?
Nasil giriliyor:) Nasil cikiliyor :)
Benim piskolojim hic degismedi cok mutluyum diyen var mi aranizda ? cok merak ediyorum dogum sonrasıni .tabi ki herkesin bir olmaz ama ne yaşadığınızı merak ediyorum

Sağol canım

Oyy ne güzel ya maşallah
Sling bebeği sıkıyor gibi geliyor bana ya
Canım bizim kini uzanıp göğsüme aldığımda sling olmasa da o şekilde durduğu için gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Dışarıdan bakınca rahatsız görünüyor ama bizim ki öyle bir gömülüyor ki rahat ettiğini anlıyorum :)

Canım hastane bi alıyor bize çıkmadan aldılar. Sağlık ocağı da 72 saat dolduktan sonra alıyor. Yani 3 gün tam doluyor öyle. İster 4. Gn götür ister 7 gün. Sonuçları üç gün sürüyormuş.

Sling benim sezeryan dikişlerimi acıtıyor. Kurbağa pozisyonunda yerleştirmeyi becerebilir miyim emin değilim. Yoksa çok güzel bir şey bence
Evet bir tık zor oluyor. Ama alışınca çocukta kendini kasmazsa kolay oluyor. Valla ben çok rahat ettim. Aklınızda olsun diye yazdım :)

Kızlar bebekler bizi ne zaman görmeye başlıyorlar bana bakıyor gibi geliyor ama tam çözemedim ben

Canım karartı şeklinde görüyor şuan ama annelerini daha bir algılayabiliyorlar.. ayırt etmeye 3. Ay civarı oluyor :) bize öyle diyorlardı..

Mesela ben psikolojim değişmedi ama hamileykende öyleydim aşermedim hiç.ben hormonlarım tuhaf galiba sadece bazen stres oluyorum oda bebeğimle ilgili konularda.uyumayınca emmeyince gazı olunca falan stres oluyorum

Annem de.40 iniz çıksın görür dedi ama sanki bakıyor bana..neyse ramazana kalktığımız gün 40 mız çıkıyor 1 haftamız kaldı. .zaman çok çabuk geciyor

Kızlar yarın sabah 8de sezeyana giricem hepinizin dualarını bekliyorum. Allahın izniyle 10.senemizde kızımıza kavuşucaz inş
Sağ salim kızınızı kucağınıza alın inş. Sonra da birlikte aşkla, sağlıkla ve mutlulukta nice on senelerinizi kutlayın inşallah

Annem de.40 iniz çıksın görür dedi ama sanki bakıyor bana..neyse ramazana kalktığımız gün 40 mız çıkıyor 1 haftamız kaldı. .zaman çok çabuk geciyor
Bizim ki etrafında ki her şeye çok dikkatli bakıyor. Takip ediyor gezineni. Sesi fln da takip ediyor. Ama herkesin söylediği şey sana daha farklı bakıyor diyorlar. Ama öyledir zaten. İçgüdüsel olarak bizi daha farklı hissediyorlar ztn. Örn herkeste dururken Çınar ben azıcık yaklaştığımda ağlamaya başlıyor. Süt kokusunu alırmış fln.. rabbimin mucizesi işte.

Vala ilk kizimda lohusa lik sendromu nedir bilmiyordum bile ama anne olduktan sonra birseyler değişiyor hayatımızda ölümü düşünüyorsun mesela.sanki birsey olacakmış gibi hep kotu yu düşündüm sonra panik atak oldum..bunda daha fenayım sürekli agliyorum hamileyken zaten hep yattim şimdide çok iyi değilim sürekli ameliyatım gelior aklıma internette araştırmaktan sıkıldım mesela ve hergün bir yerimde bir sıkıntı oluyor iyi değilim diye agliyorum biliyorum benim yasadiklarim hiç kolay değil..Rabbim dermansiz dert vermesin ama çok kötüyüm 4o im çıksada düzeleceğimı dusunmuuorum

Aa görmüyorlarmıymış ben onla konuşuyorum şarkı söylüyorum çok dikkatli bakıyor ama

Değer 14e yükselince foto mu verdiler? Bizim de 9.5 13.2 14 13.7 ve 11.9 seklinde ilerledi. Doktor mama takviyesi alsın dedi bu da memeyi zaten tutmayan oğluma hepten unutturdu memeyi

Kizlar aglicam artik kizim uyumaktan beni 3 4 saate 1 anca 10 15 dk emiyor. Ve ben acayip sistim. Koltuk altmda sut bezi vardi su an ceviz kadar sert ve cok canimi yakiyor. Kizim 6 7 dk emdi Sagdim makinayla olmadi 18 dk sonra da biraz elimle sagdim. Yok yok yok sol gogsum tasicak ama meme ucum mahvoldu. Sag da dolu. Ama emen yok 1.5 saat gecti uyandiramadim napicaammm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…