2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Cnm drun bizede 30 cc mama yapın dıodu her emmesen sonra mama ver dıodu bende hatta acaba çocuğa eziyet mı ediyoz hem emiyo hem 30 cc mama diye o komşuma sordum, o arada bizim de sarılık yüksek çıkıyodu kilo kaybı vardı, komşum ver bişey olmaz dedi bende elimden geldiğince verdim Sen sarılığı atlatana kadar 2 saatte eğer çok uyduramazsan 3 saatte besle aynı şekilde, sarılık geçtikten sonra normal bebeğin isteme saatine göre verirsin, ben şuan bebek kendi uyandıkça besliyorum,zaten emme uyuma uyanma kaka çiş normalse hiç korkma yükselmez değerler

Canım nasılsın
Bugün girdin mi bilmiyorum bakamadım mesajlara

Ben evden çıkmadan duş aldım
Zaten biliyorsun sabah hastaneye gidecektik yatışım yapılacaktı, o yüzden her şeyimiz hazırdı

Gece 12de sancılarım başladı, 1e kadar takip ettim, düzenli geliyordu
Evdekileri uyandırıp duşa girdim
Evimizi topladık
Aklımdakileri de yaptım evden çıkmadan
Mesela kapımızın önünde hastane çantamızla fotoğraf çekilecektim sabah, çantamı süslemiştim
Ama gece sancı başlayınca gece çıkmadan annem fotoğraflarımızı çekti

Tabi ben başıma geleceklerden habersiz gayet rahat neşeli çıktım evden

atanamayanogretmen bu arada tabi bebek beklemez 2 saati uyanır emmek ister sen yine ver meme, benimde sol göğsümü zor tutuyo ilk bebekten kalma benim sol göğsüm küçük kaldı, şimdi iyice az geliyo sol göğsüme süt, nerdeyse tek memeyle besliyorum bebeği artı mama veriyorum, üzülüyorum çok ilerleyen aylarda yetmeyecek süt şimdi bile bu kadar azken

Kakasını günde iki kez yapıyor ama çişi az gibi geliyor bana

Gündüz daha sık aralıklarla beslemeye çalışıyorum ama gece o da ben de rahat uyuyalım diye iki saat geçmeden uyandırmıyorum
Zaten uyandırıp mamayı veya memeyi verene kadar da yarım saat geçiyor nerdeyse

Yarım kontrol var, çok stresliyim
İnşallah her şey yolundadır

Tabi uyanıp emmek isterse hemen veriyorum canım öyle saat falan beklemiyorum

Bugün çok hastaydım, uzun süre uyudum emziremedim, annem mama verdi sürekli
Uyandığımda göğüslerim taş gibi olmuştu ve atletim ıslanmıştı
Sonunda sütüm olduğuna inandım o manzarayı görünce

Canım sen de Doğumdan sonra hasta olmuştun değil mi
Doktora gittin mi ilaç kullandın mı

Ben hastanede üşüttüm, doğumdan sonra dikmek için 50 dk çatalda beklettiler beni
Sanrım orda ben şifayı kaptım
Eve gelince de bebeğin paniğinden kendime bakamadım
Bugün yatağa düştüm sonunda, kemiklerim dökülüyor, boğazım çok ağrıyor, çok fena öksürüğüm var, sadece parol içsem faydası olur mu acaba

Canım sende kontrol et. Bende basur çıkmış. Hafta ici cerrah doktoruna gidecegim. Dikislerim ise doktor dedi kurutmayla yakmadan her tuvalet sonrasi kurut.
Bnde 1 hafta daha brklicem canm. 1 hafta snra tam 20 gün olacak. Geçmezse gitmeyi düşünüyorum. Şuanda doktor açacak dokunacak içim bi hoş oluyo çok.sizladigindan dokunsun istemiyrm. Her lavabodan snra kurutyrm her büyük cisten snra duşa giriyrm ins enf falan kapmamisimdir. Bakalım haftaya ıns kendiliğinden gecer;(

Canım sende kontrol et. Bende basur çıkmış. Hafta ici cerrah doktoruna gidecegim. Dikislerim ise doktor dedi kurutmayla yakmadan her tuvalet sonrasi kurut.

Ya çok mu saçma olacak bilmiyorum ama her tuvaletten sonra kurutsak bile kanama devam ettiği için yine ıslanacak dikişler
Yani kuru kalacağı en fazla bir kaç dakika

Ben akşamları duş alıyorum, duştan sonra annem baticonla siliyor kurutuyor biraz yatıp üzerimi giyiyorum onun dışında da başka bir şey yapmıyorum

Tuvaltte sadece peçeteye kuruluyorum

Kızlar bebeği ishal olan oldu mu hiç, neden olur ishal;( çok canm sıkıldı yarın bi doktora gotureyim diyrm. Daha önce bebisi ishal.olan varsa yazabilir mi. Bu arada 13 günlüğüz bizde. Bugün ishal sesini emzirirken duydum bi actim baktım ishal olmuş. Dün de olmuştu. Ne yapmalıyım sizce;(

canim sut artiiran caylrdan cok icme ishal.yapiyor bebekte QUOTE="My bayb, post: 59752625, member: 902873"]
Kızlar bebeği ishal olan oldu mu hiç, neden olur ishal;( çok canm sıkıldı yarın bi doktora gotureyim diyrm. Daha önce bebisi ishal.olan varsa yazabilir mi. Bu arada 13 günlüğüz bizde. Bugün ishal sesini emzirirken duydum bi actim baktım ishal olmuş. Dün de olmuştu. Ne yapmalıyım sizce;

yani fotograf bile cekildik ,o kadarina bile vakit oluyor diyorsun. :)
ben de hala tık yok .korku çok. sanci gelirse biraz dişimi sksam da hastaneye son zamana yetişsem diye kafamda kuruyorum

ama birde kendimi dinleyişim var ki heralde tirnagim acisa dogum sancısı sayıp uçarak gidecegiz cok enteresan durumlardayım. Ay nisan annesiydim ama nisanın bitmesine 3 gün kaldi. Mayis ta mi gelecek nedir.

Bnde aynı şeyleri dusunuyrm. Hatta batikon aldım. Doktor gerek yok kullanma orasını kuru tut dedi. Eve geldim bakiyrm kanama ile.dedigin gibi islanio ne anladim bu isten diyorm. Yarım saatte bi kurutyrm resmen. Çok.bunaldim. ne oturabiloyrm ne ayakta durabliyrm. Dün gece ağladım resmen. Ya bide benim akşamları agrio sizlio..gündüz okadar diil.

Teşekkür ederim canım
Sen bizi birakip nerelere gidiyorsun.Ay öyle bi alışmışim ki nasil üzüldüm duygusala bağladım. Zaten herkes teker teker gidiyor dile kolay neredeyse 8 ,9 aydır burada birbirimize yazıyoruz. Ben fark etmedim nasil oldu bilmiyorum ama bağlanmışım yani :)
yazin kizlar arada ya çekip gitmeyin arada muhabbet iyi geliyor. Farkli konular da olursa da etiketleyip çağırın :) cikar geliriz iki satir yazarız

Acaba onlardan miki canm. Gün-de 2 kez kimyonlu rezene iciyrm. Çok mu? Ama 1 haftadır iciyrm. 2_3 gündür ishal.olmus.;(

A April wind cnm senin için iyi olir ama seni çok ozluyecez..hakkım varsa helal olsun.arada gir merakta bırakma bizi..kendine çok çok iyi bak korse meselesi de ben ağır ameliayt geçirmeme rağmen doktor takabilirsin dedi ama ben takamadim zaten göbeğinde yokmuş takmana gerek te yok.benim göbek çok kotu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…