2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hiç acıkmadım da canım şu an yemek olsa da yiyemem herhalde serumlardan mıdır nedir
Gelince emzircem canım mememi tutamıyor sinirleniyor pompa aldık çekerek çıkarmaya çalışıyorum
Spinal anestezi oldum kuzum

kuzum cok gecmis olsun .Tebrik ederim bu arada. Hadi bize prensesi anlat.Kime benziyor hayalinde canlandırmış miydin ? saclari varmi

ay imza kısmında 40. haftada yazıyor heyecan yaptim ya simdi ben .
ah ah eskiden buralar ,buram buram neşe kokardı. Mesaj üstüne mesaj yığılır,mesajlar beğeni rekorları kırardı.Hey gidi günler
Ama şimdi öyle mi :) doğuran kaçiye.
E tabi evde prensler prensesler ilgi bekliyor. Hı hı tamam anliyorum
Ecük bdv ye gidem. Bir derdi olan neyim vardır belki
Bu arada bu kafa ,doğumu yaklaşmış sitresli hamile kafası

Oyy kuzumu sinirlendirme annesi tutar canım merak etme..
Kuzum memen çatlamıştı değil mi? Mutlaka bol bol kremle, pompa ekstra tahriş ediyor çünkü

Kan sulandırıcı ne kullanıyorsun ben Doğumdan sonra 40 gün daha iğne yapıcam yapıyorumda şuan hiçbi doktor emzirme demedi şüpheye düştüm

41. Haftaya kadar bekleyen arkadaslari tebrik ediyorum gerçekten.son 10 gündür cok zorlaniyorum.carsamba gunu allahtan mani gelmezse sezeryana alinacagim.bu 2.olacak ins.fakat bugun agrim olunca devlet hastanesinde bi gözükeyim dedm.sancm yokmus.ama dr sezeryansa bu kadar niye bekledn cocuk asagi inmis dikislerin cok gerilmistir dedi.korktm biraz.kendi dr ozelde.bama hic bole bisey demedi.ins bi sknti olmaz.ilkinde dikislerim cok agrimisti yurumek cok zordu.bu nasl olcak blmiyrm.ocimde korku ve heyecan var.Rabbim evlatlarimizi bize bagialasin ve hayirlisyla doğum yapalm..

Kızlar biz çok iyiyiz hiç mesajlara bakamadım sürekli emzir serumlar iğneler gelen giden derken hiç müsait olamadım Allah bekleyen herkese sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin

iyiki normali beklememişiz yavrumun kordonu çok kısaymış beklesek de gelemezmiş iyiki dr uma güvenmişim spinal ile sezaryen oldum şu an ağrım yok 40+1 de 3.400 gr 50 cm doğdu hem çok zor hem çok güzel bir gündü Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah en kısa zamanda görüşmek üzere

Canim hamilelikten öncede boyle agrilarin var miydi yoksa hamilelik yuzunden mi oldu

Ay canim cok tatlisin
Benimkide gece gece uyandi uyumuyor

Kızlar ben herhalde üşüttüm karnıma kramplar giriyor.bebek kendini kasıp duruyor.dikis yerlerm berbat ağrıyor ben nasıl dogurucam ya bugün tüm gün uyudum gözlerim içine çöktü vallahi isyanlardayım.su saatte karniminn içinde şimşek çakıyor sanki Allah'ın izniyle bı dogurabilseydim.valla ciddi ciddi normal doğumdan vazgeçmeye başladım doktor 10 gün sonra gel bakalım demişti ozman gittiğimde bı konusucam.

Canim hamilelikten öncede boyle agrilarin var miydi yoksa hamilelik yuzunden mi oldu
Hamilelikten sonra cnm, hamile kalmadan önce hiç bir sağlık sorunum yoktu. Hayatımda grip dahi bı kaç kere oldum.
Diğer rahatsızlıklarımı da hamilelikte öğrendim.

İnşallah cnm. Allah beterinden korusun diyorum. Kafamı dağıtmaya çalışıyorum.
Vücudumu ayağa kaldırmak için herşeyi yapıyor doktorlar.
Sen nasılsın cnm?

Pozisyon fark etmiyor cnm, çok sık aralıklarla nefes alamıyorum. Doğumdan sonra başladı bu problem.
Emboliden korkuyorum.
Bu senin anlattıkların hep bebisten cnm doğur anında geçecek. Beni günümden çok önce acil sezeryana aldı ya doktor gittiğimde senin gibi mide bulantısı, kusma, göğüs altında ağrı, elimden tutulmayınca yürüyememe, bacaklarımı koltuğa alamıyordum elimle kaldiriyordum, bide ağrı ama o kadar değişik biseydi ki ağlıyordum o ağrıyı tarif et deseler edemem doğumla birlikte geçti.
Hiç kafana takma doğurduğun an biticek.
Ne güzel normal doğum yapacaksın keşke bence yapabilseydim.

Cnm benim farklı sağlık sorunlarımda da var.
Sizde sorun olmaz Allah'ın izniyle.
İçtiğim her ilacın %98 bebeğe geçiyor.
Yüksek doz B12 ve folik asit fazlasını bebeğe yükleyip de riske atamam.
Ben kan sulandırıcıyı hamileligimin başında kullanmaya başladım.
Ameliyattan sonra neden doktor başlatacak.

kuzum cok gecmis olsun .Tebrik ederim bu arada. Hadi bize prensesi anlat.Kime benziyor hayalinde canlandırmış miydin ? saclari varmi
Sağol canım senin bebiş de sağlıkla gelsin inşallah
Herkes bana benzetiyor ama sonradan babasına benzer mi bilmiyorum Saçları var kuzumun Ben esmer olur diye tahmin ediyordum esmer değil kızım :)
Oyy kuzumu sinirlendirme annesi tutar canım merak etme..
Kuzum memen çatlamıştı değil mi? Mutlaka bol bol kremle, pompa ekstra tahriş ediyor çünkü
Evet kuzum çatladı birkaç gün önce, kremliyorum da kremi emzirmeden önce silmem gerekiyor mu bilgin var mı ? Lansinoh kullanıyorum
Tebrik ederim cnm, Allah ömür boyu evladına iyi günler nasip eylesin.
Sağol canım amin inşallah, hepimizin evladına iyi günler nasip etsin Allah

Rengim attı geceden beri karnıma kramp giriyor ishal oldum.oglumdanmi geçtiki...cnm benimde vardı bu nefes problemi doğum sonrası tam 1.5 ay sürdü anestezinin etkisinden olabilir dediler bol sıvı al.allah hepimizin yardımcısı olsun bukadar çekiyoruz sonra zaman geçince birdaha istiyoruz çocuk.vallahi bizde akıl yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…