2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Burası da çok soğuk... Dün pazara gittim o kadar da sıkı giyindim ama üşüttüm galiba gaz sancısından kıvranıyorum...aman diyip üşütmeyin gaz yapacak yiyecekleri şimdiden yemeyin ki Rahat geçsin doğum ve sonrası.

Kızlar çatı muayenesi oldum malesef bebek İnmemiş hiç dr istersen bekleyelim ya da suni verelim ama ben normal yolla geleceğini sanmıyorum dedi bugün 40+1 im ve dr uma da çok güveniyorum hayırlısı buymuş

12 gibi bugün sezaryen oluyorum bana dua edin kızlar elimde olmadan çok korkuyorum.

Allah hepimize sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin inşallah iyi olunca yazarım ben size yine

Rabbim yardımcın olsun ..hic korkma bebegin le kavuşmanıza az kaldı.

Canım hiç korkma sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın inşallah ❤ Güzel haberlerini de bize ver

M muttervonmarienkaefer ana oğul başbaşa kaldınız desene bazen çok iyi geçer bazen de fırtınalı gece uyumadıysa gündüz uyur canım onunla sende uyu

Son düzenleme:
Günaydın güzel anneler

Bol sütlü, bol uyumalı ve son saatlerini bekleyen annelerimiz de bebeklerini birer birer kucaklarına alacağı bir hafta olsun inşallah

Dün gece sanırım zorla emziği tutturdum bir şeyle oyalanması gerekiyor yoksa avaz avaz ağlıyor ipekcanım arada emziği atıyor takip edip hemen veriyorum tekrardan bu döngü sürekli uzayıp gidiyor

Hayırlısı olsun canım normal için sen elinden geleni yaptın fazla ısrarcı olmamak lazım doktorun en iyisini bilir.

Dünden beri kendime kızıp duruyorum tırnakları çok uzamıştı bizim bebisin , banyo yaptırdıktan sonra baktık baş parmağın tırnakları kırılmış hatta. Eşim aldı sağ elinkileri kesti bir şekilde sol elide sen keser mısın dedi. Nasıl becerdiysem son parmağa gelince kanattim Allah'ım bir daha tırnak makası alamam elime ,nasıl üzüldüm ya

Yehuu bebislerimiz geliyor teker tekerr hic korkma cnm. O an hic bir sey umrunda olmuyor... dusun ben aglamaktan atak gecirecek hle gelmistim. Sakinlestirici vermemizi ister misiniz dediler. Hayir dedim hic bir ani kacirmaknistemiyorum... o kdr guzeldi ki her an..

Evet gunduz genelde uyuyor. Zor uyandiriyoruz cnm. Duzene oturtmaya calisicam. Uyanik tutmaya calisicam. Cunku bu sefer esim de uyuyamiyor gece. Ona zor olacak basladi ise artik

Ben de emzik verdim cunku wc ye bile gidemiyorum. Cok agliyor. Yaninda kimin oldugu umrunda degil. Yikiyor ortaligi. Esim de mecbur kaliyor veriyor. Cok istekli almiyor atiyor ama idare ediyor iste..

Ay ben henuz kesmedim. Ablam kesti ilk. Bu hafta yine gelirler. Yine ona kestiririm

Kızlar muayeneden çıktım bebek kanala girmemiş aşağıya inmemiş sancı ve açılma,yumuşama da yok 12 buçukta sezeryana giriyoruz

Kuzummm hayirlisi olsun hakkinizdaa:) dualarim sizinle belki de senin de kanala girmesini engelleyen bir durum varsa demek ki. Benim o ust cati dardi o yuzden girememisti ya. Neyse bize haber ver kuzucum

Teşekkür ederiz kuzumm Bilgim yok ama gelse şimdiye kadar gelirdi dedi doktor haber veririm canım

Oy maşaAllah bebişler geliyorrrr Allahın izniyle sağ salim doğurursun canım.
Günaydın kızlar iyi haftalar herkese
Haftaya bugün kızım koynumda olucak inş hala çok relaksım ben niye acaba

Rahat ol canım zaten strese gerek yok mucizeni göreceksin bundan ötesi var mı

Olur canım biz de kanatmıştık tecrübesizlik işte...ben nerdeyse 2 yaşına kadar hep uyurken kestim ..daha kocaman kız oldu keserken mızıldanır acıtıyorsun der
Kızlar muayeneden çıktım bebek kanala girmemiş aşağıya inmemiş sancı ve açılma,yumuşama da yok 12 buçukta sezeryana giriyoruz
Hadi hayırlısı kuzum sağlıcakla al yavrunun kucağına

Sağlıkla kavuş cnm hiç korkma ,korkulacak hiç bişey yok dünde dedim bende çok korkuyordum diye, gayet güzel geçiyo Hayırlı haberlerini beklıyoruz

Böyle yazıp sizide üzmek istemezdim
Ama cennet kuşumu kaybettik
Urasım daha fazla dayanamadı
Dua eden yanımda olan herkese teşekkür ederim.
Canım ben dün mesajlarini alintiladim ama bir türlü firsat olmadı yazayım bide misafirler derken. Ben urasin hala hastanede olduğunu saniyirdum profil de gorunce. Neye uğradığımı şaşırdım ve çok üzüldüm Başın sağolsun. Rabbim sabırlar versin. Sen güçlü annesin bunu unutma ve melegin cennette. Biliyormusun aylar once bir arkadasimin bebegide 1 aylik dayanabildi. Arkadaşım dedigim ise oda bu sitede ve burda hatta onun fotosu vardi profil yapmıştı zeytin gözlü hepimizin yüreği yandı. Ama oda ayni senin gibi güçlü durdu. Rabbim verdi Rabbim aldı.

Cnm uyurken kes, derinden kesmemeye gayret et olur bazen öyle, çok minik oldukları için insan kıyamıyo bende 15 günlükken kestim yüzünü çiziyodu, maşallah kuzum doğduğunda tırnakları uzun doğdu incecik kağıt gibi tırnakları

Bende kesim dedim tirnaklari yumuşak ve sanki ete yapışık. Baya kendini çiziyor. Eldivenden nefret ediyor neyaptiysam çıkardı bende çözümü coraplarini eline taktim mışıl mışıl uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…