2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yok canım bu ay öyle olmadı geçen aylarda olmuştu evet kimyasaldı sanırım. Kan testi yaptırmamıştım. Sen kan testi yaptırdın mı?

Edit: Ek.

Benim aklıma yatmak felan gelmedi bir gün felan sürdü lekelenmem ve adete dönüştü ama pozitif testi ondan 3 gün felan önce görmüştüm silikti baya ve adetim bitene kadar vardı sonra yok oldu

Anladım canım, bu ayda pozitif o zaman yanlış anlamadım 'di mi? Senin de yarın mi çıkacak sonuç.

Yaptırdım 32 çıktı ama lekelenme halen devam ediyor.

Evet yarın alırım sonucu. Nezaman yaptırdın iki güne bir yaptır değer katlanıyormu diye bi bak bakalım

Bugün yaptırdım canım. Salı ya da çarşamba yaptıracağım. 2 günde bir iki kati olacak değil mi?
Ben perşembe günü silik çizgi gördüm kan verdim <5 altıydı değer. Ama bugününku lekelenme canımı sıkıyor.

Evet iki günde iki katı olması gerekiyor 32 olanı nezaman verdin baya fark var 5 ile 32nin

Evet iki günde iki katı olması gerekiyor 32 olanı nezaman verdin baya fark var 5 ile 32nin

Bugün 11 gibi verdim canım. Hatta negatif dediler o zaman. Bende testte nasıl cıktı demekki testler bozuk dedim. Testler 5in altını bile okuyor bu durumda.

Bugün 11 gibi verdim canım. Hatta negatif dediler o zaman. Bende testte nasıl cıktı demekki testler bozuk dedim. Testler 5in altını bile okuyor bu durumda.
Ozaman fazla endişelenme canım kanın güzel yükselmiş belki üstüne görüyorsun. Üstüne görenlerin çoğu kız bebişi oluyormuş

Selam kızlar ikinci kan testi sonucum da çıkmış birinci test için kanı ç.ba vermiştim 147 di sonuç, ikinci kan ı cuma verdim 458 sonuç. Tekrar vermeme gerek yok değil mi bi kaç hafta sonra doktora gitsem olur ?

Gayet güzel bence ne kadar geçti gününüz cuma günündeki verdiğiniz kanda.

Kızlar adetime 2 gün kala kan testi yaptırmıştım 375 çıkmış nasıl sizce? Yani döngümün 25.günümde.

Ben de döngümün 24. Gününde vermiştin kan 1 ağustosta yani 147 çıktı 3 ağustosta regl zamanımdı yine kan verdim 458 olmuş aile hekimi normal dedi seninki de normal görünüyor bnce

Günaydın kızlar ben de cuma gününün sonucunu aldım 657 çıkmış. Bugün tekrar yaptırıcam inş. 2 katına çıkar.

Günaydın
Regl ne kadar geçmişti cuma günü. İyi bi değer gibi sürekli yaptırmak mı gerekli bilemedim şimdi

Slm kizlar gecen hafta persmbe gunu cok hafif pembe leke gelince korktuk doktora gittik karindan bakinca keseyi gordu 5 haftalikti.. kalp atisini duyabilir myz diye sordm.. karindan duyamam cok erken ama vajinal belki duyulur dedi istersen bakaym dedi ben de cok heyecanli oldgm icin duymak istedm.. doktor kalp atimini gorebiliyorum ama sana dinletebilmem icin cok erken dedi haftaya tekrar gel dedi insallah persmbe gunu tekrar gidicm.. ama bana baska hicbi bilgi vermedi yani bebegn sukadar haftalik sunlara dikkat et soyle beslen falan hcbsy soylemedi.. persembe gunu hazirlikli gitmek istiyorum neler sormaliyim neler ogrenmeliyim

Günaydın
Regl ne kadar geçmişti cuma günü. İyi bi değer gibi sürekli yaptırmak mı gerekli bilemedim şimdi
Bat 1 ağustos 2 gün geçmişti 3 ağustosta kan verdim 657 çıkmış. Şimdi yine verdim iş çıkışı alıcam.benim daha önceki gebelikte lekelenme vardı o yüzden doktor 2 günde bir beta izleme önerdi. Ama şuan çok şükür leke yok tekrar etmek gereklimi tam emin değilim. Seninde değerin güzel katlamış. Hayırlısıyla şu ilk 8-10 haftayı bir atlatsak rahatlarız.
Bursa da yaşayan var mı aranız da? Bu kez farklı doktora gitmek istiyorum haftaya cts ye randevu alsam kese ve bebek görünür inşAllah

Gözünaydın lekelenme devam ediyor mu? İlk haftalar doktorlar genelde pek bişey anlatmıyor bende hep internetten araştırıyorum Dr. Banu çiftçinin gebelik programını indirdim detaylı güzel her haftanla ilgili bilgi veriyor. Videolarda var beslenme ile ilgili bilgi de var bir bak istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…