2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende bugün diken üstündeyim istemsizce içimden 5 Nisan geçiyordu hep.
Malum olmuş mudur diye tetikteyim

Yeğenim de beni rüyasında görmüş
Bize geliyorlarmış yavru bir kedi varmış

Kardeşim de doğuracak mısın acaba dedi

İnsan ufacık bir hissi işareti hemen Doğuma yoruyor zaman daraldıkça

Ya kıyamam senin eşin baya panik yapmış
Sen arada bir tekrar üzerinden geç ne yapacak nereye götürecek adam rahatlasın biraz

Ben daha buradayım M muttervonmarienkaefer bizimle sona kalanlardan olacak gibi geliyor nedense
A April wind de hazır hissetmeden doğuramayacak herhalde 3-4 kişi takılırız artık

Ben doğurana kadar buradayım sonra artık sizlere devrederim
Hiç belli olmaz valla bak Nisan sonu gözükenler bir bir doğurdu
Nisan başı anaları kaldı burda
Ay valla o da cok dogru :))
Ay bebislerimizi alalim da bir kendimize gelir gelmez yine buraya yigiliriz

Ya kıyamam senin eşin baya panik yapmış
Sen arada bir tekrar üzerinden geç ne yapacak nereye götürecek adam rahatlasın biraz

Valla ben bir dogurana kdr o dokuz doguracak. Neymis ambulans cagiracakmis :)) dedim sakin sacma sapan mesgul etme ambulansi.. En olmadi taksi cagir onla gidelim dedim hi ben onu dusunemedim diyor Ya da gunduz falan gelirse cidden dogurup oyle mi haber versem napsam
Ben daha buradayım M muttervonmarienkaefer bizimle sona kalanlardan olacak gibi geliyor nedense
A April wind de hazır hissetmeden doğuramayacak herhalde 3-4 kişi takılırız artık
Benim de en basindan beri hissettigim hep sen A April wind ile asa yukari ayni gunlerde dogum yapacagimiz niyeyseee ya ilk sizle muhabbetim oldu diye ya da tarihleri bastan kafama oyle kodladim diye bilmiyorum Hadi hayirlisi :))

Bana hep erken doğurucam gibi geliyordu neden bilmiyorum
Böyle hissedenler genelde geç doğuruyor ama
Ama bence biz beklicez gibime Geliyor

O his bende de var birkaç gün arayla gelecek gibi bizim bebişler hayırlısı bakalım bekliyoruz
Sen çok dillendiriyorsun bak farketmeden doğuracaksın gibime geliyor nedense
Ay böyle tahmin yapmakta hoş oluyormuş
atanamayanogretmen de çok beklemeyecek bence. Tutacak mı acaba tahminim
Fark etmeden doğurabilirim sıkıntı değil bak hastaneye gidiym aaa bebek geliyor desinler 10 dk sonra çıkıym doğumhaneden yavruşumla
atanamayanogretmen de taş sancısıyla karıştıracak gibi geliyor bana asıl o fark etmeden doğuracak

Peki bunun bana çok mantıklı gelmesine kaç puan Herşey olabilir
Senin o kadar kasılmaya artık açılman başlar diye düşünüyorum çünkü
Şu iki gündür biraz azaldı gibi kasılmalar
Hastane dönüşü Aralıklarla toplam 15saat uyuyunca tabi vücut dinlendi galiba

Şimdilik sezeryan görünmüyor canım ama ben kardiyolojinin en son verdiği kontrol kağıdını kadın doğumcuya göstercm o söylerse de gidip tekrar muayene olurum diye düşündüm

Bana hep erken doğurucam gibi geliyordu neden bilmiyorum
Böyle hissedenler genelde geç doğuruyor ama
Ama bence biz beklicez gibime Geliyor
Bana da previa dan dolayi hep erken gelecek dediler. Iste kanama gelebilir o olabilir bu olabilri diye bir suru senaryo :)) hani en kou 37-38 de sezeryan diyorlardi :) ama ben hep kendimi oyle bisi olmayacak diye sartlamistim ins abartmamisimdirrr
Eylul gibi 42 de dogurmak da istemem yanii :))
Artik ne zaman gelirlerse kuzucum.. ama bana kalirsa sen bugun dogurmayacaksin..
ben de esimin izni guzel denk gelsin diye ptesi ya da sali dogum olsun istiyorum :) 5 gun izni var ya

Ayy hadi bakalim hayirlisii bence de gidelimmm oo gelmis nerdeyse desinler :) alsinlar sonra pirt bes dk da ciksin sipalar :))

Peki bunun bana çok mantıklı gelmesine kaç puan Herşey olabilir

Şu iki gündür biraz azaldı gibi kasılmalar
Hastane dönüşü Aralıklarla toplam 15saat uyuyunca tabi vücut dinlendi galiba
Seninki yorgunluktan demekki dinlenince geçmiş her an her şey olabilir evet nisan sonu anneleri bebişlerini aldı kucaklarına

Ay en büyük korkum
Bir saat de yol gidecez ya neler olacak bakalım

40dakka ve duzensiz.

Senle günlerimiz de aynı bakalım ilk kim pırtlatacak
Eheheh kafamız döndü muhabbet şahane

Hadi bakalım hayırlısı kim ne zamana denk gelecek merak içindeyim
Banada bugün birşey olmayacakmış gibi gelmeye başladı bakalımm.
Onu bende çok istedim ptesiye denk gelsin diye izin işi olsun rahatça bakalım nasıl olacak plana uyacak Mı bebitolar :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…