2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Yürüyorum ben de bugün 1 saat yürüdüm pert oldum şimdi uzandım kalçam ağrıyor ama yok ağrı falan hiçbişi

O hiç belli olmaz canım bi Bakmışsın SEn bizden önce doğurmuşsun

Baktılar ben doğurmuyorum bizimkiler h sonu adanadaki portakal festivaline mi gitsek diyorlar. Olurr gidelim dedim adanada hastane çok birine gider doğururum ne olacak o kadar umudu kestiler benden
kızlar çok deli bisey yaptım, temizlik işini yani özel olani 3 hafta önce halletmistim ne olur ne.olmaz.diye, şimdi makineyle yaptım ama pek fena oldu, artık doğumu tetiklemisimdir heralde
Ben de dün ağda yaptım ama tetik metik yok canım

Allam bebito diyince bile icim eriyor bakalim sipalar napacak. Saglikla gelsinler de artik ne zaman isterlerse

Ay kiyamam ya kiz yollarda mollarda gelirse birde garip oldu senin durumda canim yanii :)) benim de gecerse bakalim ne olaacakkk :)

her türlü yolu denedik, doguramayanlarda bugün

Yaşayacağımızın özeti işte bunlar
Asla hiç birşeye vaktimiz kalmayacak

Aaa bir de kizlar ne sorucam. Bilgi sahibi olanlar aydinlatirsa cok sevinirim. Simdi ben 32+5 de ayrildim.. simdi dogum da 40+5 te oldu diyelim.. ben yine de 8 hafta 5 gun mu dogum sonrasi iznimi kullanirim? Yoksa o bes gunum yanar mi

Aaa bir de kizlar ne sorucam. Bilgi sahibi olanlar aydinlatirsa cok sevinirim. Simdi ben 32+5 de ayrildim.. simdi dogum da 40+5 te oldu diyelim.. ben yine de 8 hafta 5 gun mu dogum sonrasi iznimi kullanirim? Yoksa o bes gunum yanar mi
doğumu ne zaman yaparsan yap dogum sonrası iznin sabit canım, benim bilgim dogum sonrası 8 hafta, 37 de.aktardiysan 13 hafta, erken erken doğurduysan 13 'ün üzerine ekleyebiliyorsun , yani 37 de.ayrildin ama.38 de.dogurdim dogum oncesi iki haftanı kullanamadın onuda ekliyorlar

Allam bebito diyince bile icim eriyor bakalim sipalar napacak. Saglikla gelsinler de artik ne zaman isterlerse

Ay kiyamam ya kiz yollarda mollarda gelirse birde garip oldu senin durumda canim yanii :)) benim de gecerse bakalim ne olaacakkk :)
Aynen kuzuum
Ya içimizde gerçek bebek var şuan ay ben inanamıyorum aklıma geldikçe birşeyler oluyor bana

Ne zaman doğum olursa olsun toplam 8 hafta iznin var. 5 gün yanar. Geç doğurdun diye iznin uzamaz.
Ben de ilkini 41'de doğurdum. O zaman herkese göre farklı bir izin süresi olurdu.

her türlü yolu denedik, doguramayanlarda bugün

Napalım biz de ekşınlı doğum yaparız... Yengem köyden ilçeye hastaneye giderken tabii 40 sene önce yolda sallana sallana açılması olmuş. Minibüsten inmiş hastanenin merdivenine gelmiş şalvarın içine bebek düşmüş....artık ne kadar sallandıysa kadın kapının önünde doğurmuş.
H Heart of Gold hayırlısı olsun kuzum inşallah pazartesinden önce kendiliğinden gelir minik

M muttervonmarienkaefer aramıza hoşgeldin canım beklemedeyiz hepimiz

İnşallah canım kendi sancımla gelir

Valla ben dün şefimi aradım. Durumu anlattım izin bitti dedim. Sıkıntı yok rapor izin alma resmi olarak doğum iznindesin yapacak bişi yok dedi.
Doğumun olunca iznin yani 13 hafta benim. başlar dedi

Ne zaman doğum olursa olsun toplam 8 hafta iznin var. 5 gün yanar. Geç doğurdun diye iznin uzamaz.
Ben de ilkini 41'de doğurdum. O zaman herkese göre farklı bir izin süresi olurdu.
Hayir 8 hafta ok ama ben oncesinden bes gun hakkim vardi sonucta.. her halukarda kullanmam lazim diye dusunuyorum.

Yok kuzum ne açılması. Var mı yok mu bilmiyoruz ki alttan muayene olmadım hiç
Canim ben onu BellaCiao ya sorduydum. Seni mj alintilamisim
Biliyorum kuzum senin alttan muayene olmadigini..
beş gününu 32 den aktarmış canım, fazladan çalışmış, bende 5 hafta calistim 37 ye kadar toplam 13 hafta iznim olacak
Aynen bana da mantikli olan bu gibi geliyor.. cunku hastaneme sey demistim e simdi benim dogum iznim ne zaman bitecek onu yazmamissiniz demistim. Onlar da ne zaman dogum yapacaginizi bilmiyoruz ki dedi. Dogum yapinca hem dogumdan sonra ki hakkiniz hem de dogum oncesi kullanmadiginiz haklariniz dogum sonrasina aktarilip hesaplanir demisti:) ama gec dogurdum diye yakmazlar o zaman diye dusundum :)
Gerci gec dogurmam ins da :)) dogurursam diye sey ettim

Var canım bende 1 parmak açılma kısalma ve yumuşama vardı ama işte gelmiyor sıpa tekrar kontrol eğer doğum olmazsa 15 nisanda canım
Hadi bakalim bekleyip gorucez artik kuzum. Bir cm se cok degilmis. Gerci yumusamada onemli ama :)) platese basladin mi kuzu? Ben neden bilmiyorum o kdr sey uapiom hala kanalda bile degil

A April wind kuzum benim hamilelikte hiç sütüm gelmemişti şimdi bebek emdikçe kanalları uyarıp süt gelecekmiş sütüm olduğunu nasıl anlarım dedim doymazsa zaten sürekli ağlar çişini kakasını yapmaz dediler yani öncesinde gelmesinin bir esprisi yok sanırım

Ayırt edersin bence korkma kv’nin olduğu yerde miydi senin hastane

Evet ya kaynanam il merkezinde biz ilçedeyiz
Hastaneye ile geliyoruz

Allahtan eşim her geldiğimizde uğrayalım kafasında değil
En son şubatın başında kalmıştık
Onda da kaynanam eşimle kavga etti bir daha hiç uğramadık

Bugün çıkışta anneme gidelim mi dedi ben de gitmek istemiyorum annen beni strese sokuyor dedim

Hadi bakalim bekleyip gorucez artik kuzum. Bir cm se cok degilmis. Gerci yumusamada onemli ama :)) platese basladin mi kuzu? Ben neden bilmiyorum o kdr sey uapiom hala kanalda bile degil

Başladım canım 3 gündür yapıyorum hergün ama faydası yok gibi
Bence bir ne yaparsak yapalım fark etmeyecek kendileri ne zaman gelmek isterlerse o zaman gelecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…