2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar eşimdem yine efsane bir yorum

Hamile olmak çok zor dedim o da esas hamile kocası olmak daha zor dedi
Neden diye sordum
“Hamile değilim ama hamile gibi hissetmem bekleniyor, lohusa değilim ama lohusalığı anlamam bekleniyor.” Dedi

Yazık ya adam artık ne kadar strese girdiyse

Banada öyle oluyor
Akşamları veya yorulunca artıyor sanırım sancılar :)

Ben dün her tuvaltte büyük abdeste çıkınca korktum Doğum mu geliyor acaba dedim ama şimdi zilli kız gayet akıllı duruyor

Dediğin gibi akşamları yorgunluk çıkıyor galiba canım

Ay yemin ederim yarildim. Aslinda hakli da adam
Bizim ki dun beni cildirtti.. neymis dogum basladiginda hastanenin neresine goturecekmis beni.. acil girisine mi ana girisine mi:) sonra onu cozduk neyse bu sefer ikinci kata mi cikartacakmis muayenelerin oldugu yere yoksa 4. kata direkt dogumhaneye mi aklinda deli sorular adamin. Uykulari kaciyor doguracak olan ben bile bu kdr stress yapmiyorum. Allah sonumuzu hayir etsin

Ben dün her tuvaltte büyük abdeste çıkınca korktum Doğum mu geliyor acaba dedim ama şimdi zilli kız gayet akıllı duruyor

Dediğin gibi akşamları yorgunluk çıkıyor galiba canım
Bende bugün diken üstündeyim istemsizce içimden 5 Nisan geçiyordu hep.
Malum olmuş mudur diye tetikteyim

Belki gönüllerinden geçen erkektir ama bunu yansıtmamaları bile güzel bişey :) kızlar babalarına düşkün olur zaten babalar da aynı şekilde kızlara Diğerleri istisna diyorum ben

Eşinin burcu ne canım merak ettim

Bu konuda bende meraktayım

Bu konuda bende meraktayım
Hmm şimdi aklıma geldi Lusi anam bizi aydınlatır mısın, sorum yukarda
Gerçi sen doğduğu gibi mememe yapıştı demiştin nisantoş için

Canım Allah anali babali büyütsün. En kisa zaman da bekliyoruz. Hikayeni

Yerini sevdi belli inşallah birden karar değiştirir gece gündüz yola girer ya her türlü az kaldı kavuşmanıza canım hayırlısı olsun

atanamayanogretmen
Herkese merhaba.
Ben okuyup yazmayanlardanim. Is guc 27 aylik kiz cocuk rahatsizliklar filan uzzuuunn bi sure takip edememistir 1 aydir sizi okuyorum. Yazmiyordm oyle ama canim senin sikayetini gorunce yazmak istedim. Bende dogustan var ufurum dedikleri. Yani kalp kapakcigimin birisi gevsek tam kapanmiyor kan sizdiriyor. Ama dr.unun dedgi gibi cok onemsenmiyor sadece 1 ya da 2 sene de bir kontrol tavsiye ediliyor. Bu da kalpte buyumeye sebebeiyet verme ihtimaline karsi bir onlemmis. Cok sukur bende hicbir sikinti olmadi. 2. Gebeligim 5 ya da 6. Ayimda kontrole gitmistim icimi rahatlatmak icin. Tekrar kontrole gitmedim. Gerek de duyulmuyor canim ama sezaryen olacaksan anestezi druna bahsetmende fayda var bence. Ya da kadn dogmcuna da soyle hani bilinsin diye. Bu arada ben de 35+3 um. Ogleden sonra kontrole gidicem. 2. Kizim olacak kismetse

Çoğumuzun ayni demis. Bende gittim tam kanala girmemis neden yürüyüş yaomadigimi sordu. Yapıyorum ama daha yapman lazim agrilara ragmen dahada artirmam lazim ki sanci gelsin. Nst normal. Ve 10 gun sonraya verdi. Tavsiye olarak baska ne oneririsiniz dedim en iyi yürüyüş dedi. Sık sık. Kilosu 3100 gr kordonu iyi bas cevresi 36 haftalık

Bu doguranlar birer birer çekip gidiyor buralardan. Bizde mi öyle olacagiz aciba .
Arada bir mesaj atıp kaciyollar,kaçaklar .
Galiba ben doğurana kadar kimsecikler kalmiyacak buralarda. Çünkü benim dogum 1 mayis görünüyor tahmini.

Masallah kusa
Canim benim ki neden yurumuyorsun demedi. Yuruyus ve egzersizlere devam dedi. Hatta yaptiklarimi anlattim. Arttirayim mi dedim. Hayir bu kadari yeter de artar bile dedi.. iliski onerdi tabii haliyle hatta sey dedi. Kendini cok yorma. Doguma da enerjin kalsin dedi.. benim bi hafta sonra kontrolum. Yine cuma erken saatte gelirsin dedi.. bakalim

Sen ne kadar yuruyorsun ki?

Kiz senin de baya varmis :)) valla ben girmeyenlere hak veriyorum. Evdeyim genelde. Cocuk yok bisi yok ama yetisemiyorum inan sayfalara

Ben doğurana kadar buradayım sonra artık sizlere devrederim
Hiç belli olmaz valla bak Nisan sonu gözükenler bir bir doğurdu
Nisan başı anaları kaldı burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…