2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Masallah ipek kuzum a ,iyi olmaniza sevindim, alisirsiniz birbirinize
Canım gözün aydın. Depend kiloat hakketen benim de isime çok yaradi. Bol bol emzirmeye çalış annesi. Benim alttan dikisler çok agri yapınca çok zorlanmistimyavrucumda dehidrasyon oldu, şükür şimdi hastanede atlattik. Artık bende oturup emzirebilitorum, oglumda emiyor. Tabi daha hastaneden çıkamadım ama olsun

Canım hayırlı olsuun. Ne güzel hergün doğum haberiyle karşılaşıyoruz

Ben de baba düşkünüyüm. Biz de de kızlar pek seviliyor özellikle babam iki kız torununa çok düşkün çok seviyorlar ama kızlar da öyle cilveli ki. Evladın hayırlısı tabii ki ama kızları ben de severim biraz daha vefalı oluyorlar sanki

Kontrolden çıktım eve geldim. Kendi sancını mı beklemek istiyorsun dedi?. Evet dedim. Tamam o zaman dedi nst ye bakalım dedi

Sancı yok nst iyi bebek iyi su iyi kordon iyi hala kanala girmemiş. Kilosu iyi baş çevresi iyi.

Nst sancı çıkmadı. Kağıt verdi bana... Pazar günü doğumhaneye gidip nst çektircem ve alttan muayene olacağım. Sonra doktora bilgi verecekler. Eğer yine bişi yoksa. P. Tesi sabah yatış yapılacak suni sancı ile doğum başlatılacak.

Canlar ben geldim:))
Benim oglusun gelmeye hicc niyeti yok. Nst ye girdim hic sanci manci yok :)) sonra geldik cati muayenesineee.. doktorum cok minnossss normalde asiri gergindim ve cok korkuyordum.. once guzel guzel anlatti.. sakinlestirdi.. elinin hafif oldugunu soyledi sonra hatta beni nasil dogurtacagini da anlatti :)) ve yapti cati muayneesini. 10 sn surdu:) ve hic canimi acitmadii..
bizim pasa da 3200 olmus. 51 cm olmus.. ben de 9 kiloyu bulmusum son bir kilo hakkim kaldi..
tek sorunumuz suyum alt sinirdaymis. Cok su icmeme ragmen akintimin cok olmasiyla alakali olabilir mi dedim belki akinti degil yfak bir sizintimiz vardir dedi. Yine de takipte olmami soyledi.. havuc suyu onerdi.. bakalim kizceler bizde boyle haberler. Dogururum diye umit ediyordum ama i ih :)) nisanin sonuna kdr yolu var artik..

Benim ki de kanala girmemis agzindaymis canim. Doktor dedi ki olsun erkenden girmesinin bir anlami yok kanala girip surecin hizli ilerlemesi senin icin de iyi olur dedi :)) hakkimizda hayirlisi artik:)) bizimkiler tembel cikti

Senin daha günün var zaten canım... Bizimkinin de niyeti yok rahat yerinde... Başka sıkıntı olmasın da canım varsın geç olsun. Ben artık p tepsiye kendimi odakladım artık son gün o zaman. Bana da ağrın var mı diye sordu yok deyince o zaman alttan muayene yapmayacağım. Pazar günü yaparlar dedi

Hadi bakalım kuzuum hayırlısı olsun inşallah
Oh maşallah kuzum
Hadi bakalım hoşgeldn bekleyenler kervanına

Acele etme yarına geçer inşaallah ateşine dikkat et. Gecede boşalt göğüslerini. O sertlik iniyor yavaş yavaş.
Benim İlk 10 gün 3 kez oldu.. Ertesi gün hep geçti.
Sağol canım, bugün daha iyi şükür, gece sık emzirdim kuzucugumu. Dolgunluk hissi var hala yanma filan hafifledi şükür. Kızlar yine birşey soracağım benim sezeryan dikişlerimde hafif kan vardı, gazlı beze gelmiş, bugün ameliyat olali 4 gün oldu, her gün batikonla siliyorum sabah aksam. Bu normal mi

Canım sen neden hala hastanedesin merak ettim
Yazdıysan kaçırmış olabilirim
Tansiyon problemin mi vardı senin

Kızlar birşey sorucam
Hamilelikte göğsünden süt gelip Doğumdan sonra gelmeyen var mı?
Öncesinde gelince sonrasında kesin hemen gelecek demek mi oluyor.
Doğumdan önce gelmemesi Doğum sonrasını etkilemiyor bunu biliyorum ama tam tersi nasıl oluyor acaba?
Bilen ve deneyimlenen varsa aydınlatırsa sevinirim

Sabah 9dan beri hastanedeyim
Daha yeni nst ye girebildim

Kadın doğumcu önce üroloji görsün, nst ye de gir sonra gel bakalım dedi
Üroloji doktoru ameliyattaymış ona bakınamadım daha
Nst de sıra yeni geldi
Hadi bakalım canım güzel haberler ver inşallah

Evet cnm daha var da biz biraz sabirsizlandik :) gelse mi artik diye :)) bir de goruyoruz minnos kuzulari canimiz cekiyor

Evet canim aslinda o daha mantikli. Her dk cati yapmanin bir esprisi yok aslinda. Ama ne bileyim yapti iste. Ama neyse ki korktugum gibi olmadi.. sen artik biraz daha bisiler yap bari annesi. Suni sanci zor oluyormus.. gerek kalmadan geliversin hayirlisiyla minnos

Hadi bakalım kuzuum hayırlısı olsun inşallah

Oh maşallah kuzum
Hadi bakalım hoşgeldn bekleyenler kervanına
He kuzu valla bekleyelim bakalim bizim pasalr kizlardan nazli cikti

Sabah 9dan beri hastanedeyim
Daha yeni nst ye girebildim

Kadın doğumcu önce üroloji görsün, nst ye de gir sonra gel bakalım dedi
Üroloji doktoru ameliyattaymış ona bakınamadım daha
Nst de sıra yeni geldi
Canimm hadi hayirli haberlerle insallah

Dünkü sancılardan eser yok dümdüz çıkıyor kağıt
Bu kız evde hep yaramaz doktora gelince uslu
Hepsi aynii.. ben dun gece baya dogurucam heralde dedim. Hem araliklari azdi hemde popomu boyle tutup birakiyorlarmis hissi oluyorken karnim da tam tepe gibj oluyorduuu. Sonra yurudukce gecti. Ama abartisiz 15 dk da bir de wc ye ciktim. Buyuk ihtimal kanala biraz daha yakinlasti benim sipa ondandi o sanci.. hastanede sabahta uslu uslu tekmeler atiyor :) neyse evde cossun napalim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…