2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Tuvalette gittim geldim eşim oturmuş pilates topuna

Kız yok sancım var dinsin diye yapıyorum yoksa uyuyamıyorum adet ağrısı giriyor iki dönünce topun üstünde geçiyor
Zaman kalırsa deme canım mutlaka git.
Ayy ne olucak salıver gitsin
şaka bi yana ihmal etme.

Alakası yok kuzum öyle olsa yengem 2 saatte doğururdu 14 saat sancı çekti ben daha hareketli bi hamile görmedim

Demi ya insanlar da sürekli boş konuşuyorlar ya .
Kv de öyle biz eskiden tarlalarda çalışırdık hızlandırmak için doğumu derdi merdiven iner çıkardık diyor. Her alde aylardır yatıyorum oğlu bana hizmet ediyor ya o battı laf sokmaya yer arıyorlar işte. Her gün doğurdun mu sorulardan sıkıldım ya

Normalde doktorda hiç utanmam sağlık bu neresi gerekiyorsa açarım kafasındayım ama şimdi bu koca memelerden çok utanıyorum

Ama yarın zaman kalırsa gidicem canım, ihmal etmeye gelmez allah korusun
Ya ben hiç ekg çektirmemiştim nasıl olduğunu bilmiyordum doktorum doğum öncesi tahlillerini yapalım dedi ekg de yazmış neyse girdim odaya bayan vardı üzerindekini yukarı çeker misin diyip duruyor çektikçe hala çek diyor en sonunda baya çekmen lazım dedi güldü bu ne dedim her şey ortada

Ayy sorma benimki de her gün beni yürüyüşe çıkarma derdinde. 2 gün önce 2 saat falan yürüdük artık halim kalmadı bide çarşı içinde yürüdük insanlar üzerime üzerime geliyor onlardan kaçmak ayrı dert yürümek ayrı dert. Her gün soruyor bugün yürüdün mü diye. Doktor bu kadar dert etmedi yürüyüş yap bile demedi kadın

Kuzu EKG de en azından sütyeni çıkarmıyorsun
Bana eko bakıyorlar
Onda göğsü komple açıyorsun kollar da yukarda, tüm her şey ortaya çıkıyor yani

Kocama açmadığım kadar her bi yerlerimi doktorlara açtım valla

Kız ben sütyen takmıyorum ki işin kötüsü o kalın giyindim diye takmadım belli olmuyor zaten göğüsler küçük olunca sütyenli gibi duruyor aç diyince bende öyle kaldım yani başladı aletleri takmaya

allahım ne maceralar yaşatıyorlar bize ya.
Aynen ya doktorum bile bu kadar dert etmedi onlar kadar. İyi dayanıyorsun ama 2 saat yürüyüş ben 10 dakika dışarda yürüdüğümde ayaklarım bellim kopuyor vallah

Valla canım ben de hep aynı senaryoyu hayal ediyorum inanır mısın en güzel Doğum hikayesi bu bence belki bu şekilde olur diye kendime moral veriyorum inşallah dediğin gibi bir Doğum geçiririz

Yaa bende 15 yaşında ameliyat olacaktım habersiz bende girdim ay çok utanmıştım aynısını yaşadım kadına şok bir şekilde memelerimi de açmam lazım demiştim gülmüştü
Zaten çok heyecan yaptığım için genel oldum. Tabi ekg mi oluyor o pek bilmiyorum

Dayandığımı kim söyledi çok zorlandım eve gelince bi yattım başımı kaldıracak halim yoktu ilk ve son oldu

H Heart of Gold nerelrdesinn, yoksam dogurdun mu?
Yok canım bildiğin uyuyorum mışıl mışıl... Rüya gördüm ona uyandım... Rüyamda sancı başlamış iyi diyorum sabaha bekler kontrol de var sancı çıkınca hbr ederim bizimkilerde şimdi telaş etmesinler diyorum ne kadar düşünceliyim rüyalarımda.... Şaka bi yana zaten annem tansiyon hastası babam da öyle ani şeylere gelemez ben herhalde evde sessizce köşeme çekilirim.

Sabah ola hayrola kızlar...

Ay çok fena olmuş o zaman
Ama sana çok özendim ya ne güzel keşke benim çılgın memişler de seninki gibi küçük olsaydı

İsimleri bende net bilmiyorum bilseydim sütyen takar giderdim ani olunca da ayrı bi panik oluyor insan hazırlıksız yakalanıyorsun

Ay çok fena olmuş o zaman
Ama sana çok özendim ya ne güzel keşke benim çılgın memişler de seninki gibi küçük olsaydı
Hahahaha avantaj olduğunu söylüyorlar genelde ama bilmiyorum hamile kalınca büyür dediler benimkilerde yine tık yok

İsimleri bende net bilmiyorum bilseydim sütyen takar giderdim ani olunca da ayrı bi panik oluyor insan hazırlıksız yakalanıyorsun
Aman kimleri kimleri görüyorlar gerçi pekte şeetmemek lazım Sütyen taksaydın da açacaktın aynı hesap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…