2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Mrb hanimlar. Benim gebeligim ne yazik ki kimyasal gebelikmis. Nisan annesi olmak nasip olmadı. Oyuzden aranızdan ayrılıyorum ve hepinizin saglikla bebeklerinizi kucaginiza almanızı diliyorum. Kendinize iyi bakın
Üzüldüm canm Hayırlısı olsun inşAllah . Allah en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin.

Mrb hanimlar. Benim gebeligim ne yazik ki kimyasal gebelikmis. Nisan annesi olmak nasip olmadı. Oyuzden aranızdan ayrılıyorum ve hepinizin saglikla bebeklerinizi kucaginiza almanızı diliyorum. Kendinize iyi bakın

Üzüldüm canım rabbim tez zamanda nasip etsin insalah

Kızlar bugün kan testim düşük cıktı 2 yebkatlamamis pazartesi yeniden bakılacak ama doktor pek umutlu değil gibiydi hayırlısı bakalım

Kızlar bugün kan testim düşük cıktı 2 yebkatlamamis pazartesi yeniden bakılacak ama doktor pek umutlu değil gibiydi hayırlısı bakalım
rabbim hayirlisini hakkinizda nasip etsin bugun down sendromlu cocuk gordum herseyin hayirlisini sagliklisini istemek lazim birdefa daha anladim

rabbim hayirlisini hakkinizda nasip etsin bugun down sendromlu cocuk gordum herseyin hayirlisini sagliklisini istemek lazim birdefa daha anladim
Aynen öyle canım elbette içim buruldu biraz ama oğlumu kucağıma almadan önce 2 kaybım var zaten o yüzden o kadar üzülmedim açıkçası hem daha hiçbirşey net değil ama belirsizlik yoruyor ister istemez

Çikolata kisti ameliyatı olmuştum açık ameliyat o zamandan beri böyle uzun sürüyor
Çok geçmiş olsun. Bebekten sonra aylık düzel yine değişir belki.

Teşekkür ederim inşallah hepimiz sağlıkla kucagimiza alırız. Kaybın için çok uzuldum. Alttan muayenin özellikle gebeliğin öğrenildiği ilk haftalarda düşüğe çok etkisi var bence.Ben idrar testini net gördüğüm için sağlık ocağına bildirdim onlar da hemen kan istediler .bir de benim belirtiler çok erken oldu.Goguslerimdeki sizi, uyuma isteği ve yazın bu sıcağında usumeyle anlamıştım ama bir yandan da grip oluyorum herhalde diye git gel yaşıyordum. Ben de Çarşamba yaptırdım kan tahlilini pazartesi çıkacak sonuç.Sonuclarimiz bile aynı gun İnsan dayanamiyor, özellikle ilk 8 hafta çabuk geçsin istiyor.Ben de oğlumda aynilarini yasadim, alttan muayeneler, sık ultrason, Protestan,proluton iğne, düşük riski, kanamalar ...Bu sefer rahat olup olabildiğince doktor ve muayeneden hatta düşüğe dair verilen her ilaçtan uzak durmak istiyorum. Saglikliysa kendisi tutunur zaten, tutunamiyorsa da doğanın işine karışmamak lazım, vardır bir aksilik ki güçsüz dusmustur. Yalnız 6. haftayı geçirmeden keseyi görmek için gitmemiz lazım.Allah korusun dış gebelik varsa erken müdahale edilmeli biliyorsun, rahim zarar gormeden yani. Oğlum şuan hala yaşam savaşı veriyor birsuru hastalık ve ilaçla.hamile olduğumu öğrendiğim gün onun kan sonuçları çıktı.sekeri olduğunu ve böbreklerinin iflas etmeye başladığını ogrendik hastalığın süreci bu, birgün olacaktı biliyorduk ama işte...biri gelirken diğerinin gitmeye basladigini aynı gün öğrenmek ....Allah kimseye evlat acısı yasatmasin

Bebiş haberiyle gelen arkadaşlar hayırlı olsundoguma kadar burda hep birlikte oluruz inşallah. Kaybı olanlar ya da kirmizilari gorenler için de uzgunum.Ama mutlaka zamanı vardır ki nasip olmamıştır. Sağlıklı olacağı vakit gelsinler inşallah hep böyle düşünün.Ozellikle ilk 3 aylık dönemde olan kayıplar embriyonun sağlıksız olduğunu gösteriyor. Çok daha uzulmemeniz için bunu yasadiniz unutmayın.en kısa zamanda yeni topiklere bebiş haberiyle gelin insallahn

Rabbim en hayirli tez zamanda sanada saglikli sihatli yavrular nasip etsin canm

Rabbim sabrına sabır eklesin kardeşim biz ne desek boş ama rabbim kalpleri bilendir gönlüne göre versin canım

Amin inşallah . Bende günde 2 yumurta, 1 patates ve balik, balik yoksa et, et yoksa tavuk yemeğe başladım. Aralarada ceviz badem sıkıştırıyorum..

var kuzum ama 2-3 gün daha geçsin istiyorum sence çubuk nasıl
Benim ilk yaptığım testte bu şekilde silikti. Akşamına yine yaptim yine silikti. 1 gun sonra yaptim daha kaliteli bir testle çok netti. Bence sende hamilesin. Kaliteli bir idrar testi al yada kan tahlili yaptir. Sakin stres yapma yipratma kendini..

Bebisiniz sanırım 3 hafta 6 günlük. B4nim son adet tarihin 6 temmuz. Bebeğim 4 hafta 1 günlük . Beta hakkinda bilgim yok. Çünkü ben doktora gidemiyorum. Hayırlı olsun. Sağlıklı sihatli eline almanı nasip eylesin .

Amin teşekkür ederim inşallah hepimiz sağlık sıhhatle alırız kucağımiza

Canını sıkma canım. Doktor kesin bir konuşma yapmamış. Pazartesi güzel haberlerini bekliyor olacağız..

Canm herşeyin sağlıklısı ve hayırlısını istemek lazım doktorlar her zaman en kötüsüne hazırlıyor insanı. Ben 6. Hafta gittiğimde bebek var kalp atışı duyamıyorum haftaya yine gel kalp atışı yoksa kürtajla alırız bebeği dedi direk. Ben şok tabi. O 1 hafta benim için işkence gibiydi nasıl uyudum nasıl yedim bilmiyorum halbuki kalp atışlarının 8. Hafta civarı duyulduğunu iyi biliyorum tecrübesiz de değilim ama işte doktor deyince insan dayanamıyor. Sonraki hafta kalp atışı duyuldu. 3-4 hafta sonra gelirsin demişti dayanamadım 2 hafta sonra başka bir doktora gittim ve bebeğin kalp atışlarının durduğunu dahilindeki 4 doktor ile onayladılar. Her muayeneyi vajinal yaptı benim rahim ters karından zor görünüyor deyip alttan baktı. Belki etkisi var yok bilmiyorum ama nasip işte. Kayıptan sonra patoloji sonucu temizdi kromozomal sorunlardan dolayı kalbi durmuş dedi. Rabbim herşeyi doğru zamanda en güzelini verir.

Benimde sat 6 Temmuz. 31 temmuzda kanda 99 çıktı. Doktor Çarşamba günü çağırdı. Birdaha kan vermeye korktum açıkçası herşey Çarşamba belli olacak artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…