2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar benim sabah bulantılarım feci olmaya başladı ya özellikle iki gündür, leblebi krakerle falan bastırıyordum ama iki gündür lavaboya zor yetişiyorum nasıl geçecek bilmiyorum

Kızlar benim sabah bulantılarım feci olmaya başladı ya özellikle iki gündür, leblebi krakerle falan bastırıyordum ama iki gündür lavaboya zor yetişiyorum nasıl geçecek bilmiyorum
12 haftaya kadar geçer inşllah canım bbegın kalp atısları baslamıstıt ondan öyle olmusundur bende öyle oluyordu o yuzden :)

Başlamadı heralde rahat etcem diye seviniyordum ne güzel. Ters köşe yaptıo_O
İnşallah çok sürmez. Senin ilk çocuk değil mi ? Benim birde ilgilenmem gereken bir sıpam daha var. Ama allahtan ay sonuna kadar annem yanımda. Eylül’ün ilk haftası da kreşe başlayacak. En azından bulantılar varken o ilgisiz kalmaz ise düşünüyorum. Kızımda 14. Haftada bitmişti bulantılar.

İnşallah çok sürmez. Senin ilk çocuk değil mi ? Benim birde ilgilenmem gereken bir sıpam daha var. Ama allahtan ay sonuna kadar annem yanımda. Eylül’ün ilk haftası da kreşe başlayacak. En azından bulantılar varken o ilgisiz kalmaz ise düşünüyorum. Kızımda 14. Haftada bitmişti bulantılar.
Allah kolaylık versin canım güzel denk gelmiş annenin olması yükünü azaltır.. inşallah sürmez çok gerçi daha çıkarma aşamasında değil ama kendini hissettiren bir rahatsızlık var..

Kızlar bişey sorucam ya perşembe günü gidersem hastaneye sata göre 6+2 olucam sizce öbürr haftamı gitmeliyim ?

Kızımda 9 ay boyunca sürmüştü bulantım kusmam hiç bitmedi , bende bir ritüel olmuştu artık her sabah lavaboya koşmak , bunda inşallah böyle olmaz diye dua ediyorum 7. Haftadayız bakalım biran önce bitse , hiç bulantısız kusmasız hamilelik geçirenlere imreniyorum gerçekten :/

Annenizin olması büyük avantaj , bizimkiler başka bir şehirde ve çok uzak her istediğimizde gelip gidemiyoruz , ama bulantı durumu böyle devam ederse çağıracağım bende

Lusi Lusi sen de bugün gidiyorsun sanırım hayırlı haberlerle gel inşAllah. :dua:
Gitmedim canım eşimle kötü bi kavga ettik ben de arayıp randevuyu iptal ettim eşime de senden ikinci bir çocuk dünyaya getirmeyeceğim senden de boşanacağım dedim.
Benden haberler böyle malesef

Annenizin olması büyük avantaj , bizimkiler başka bir şehirde ve çok uzak her istediğimizde gelip gidemiyoruz , ama bulantı durumu böyle devam ederse çağıracağım bende
Annemle aramızda 8 saat var. Bayrm için gelmişti iyi oldu gerçekten. Gidecekti de kızımın kreşi başlayana kadar kalmaya karar verdi :))

Gitmedim canım eşimle kötü bi kavga ettik ben de arayıp randevuyu iptal ettim eşime de senden ikinci bir çocuk dünyaya getirmeyeceğim senden de boşanacağım dedim.
Benden haberler böyle malesef
Çok üzüldüm ama sakin olun lütfen üzülmeyin siniriniz geçince karşılıklı konuşursunuz :KK43:

X