2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canm sinir sıkışması gibi cimciklenmiş gibi bi oluyor ondan bende de ilk hamileliğimde de olmuştu annemler oğlun olacak demişlerdi erkek arı gibi olırmuş hemen canlanırmış ben inanmamıştım şuan 3yaşına girecek bi oğlum var:halay::halay:şuan yine aynısı oluyor :olamaz::KK48::confused:buda tutarsa vay halime :KK73::KK73::KK73::KK73:
Evet bı değişik biseydi. Sık sık oldu bi de, bende şüpheye düştüm.
Sürekli yatıyorum, arada oturuyorum. Yavaş hareket etmeye çalışıyorum.
Ben de sağ kasıkta hareket olursa erkek, sol kasıkta hareket olursa kız diye duyuyorum :):):)
Erkek belirliyor cinsiyeti ama eskilerin dediklerini de yabana atmamak gerek.

Amin inş. Saatler geçmek bilmedi bana. Daha kan gelmedi çok şükür ama akıntım hafif koyu renk geliyor akşamki kandan kalma sanırım. 10.45 randevum dualarınıza talibim kızlar :KK17::KK61:
Az kalmış canım az daha sabır stresten uzak duruyoruz bebiş için tamam mıı

Amin inş. Saatler geçmek bilmedi bana. Daha kan gelmedi çok şükür ama akıntım hafif koyu renk geliyor akşamki kandan kalma sanırım. 10.45 randevum dualarınıza talibim kızlar :KK17::KK61:
Hiç olumsuz düşünme Rabbim ol derse öyle bir olurki bebişini üzme olumlu düşün dualarım seninle canım.

Evet bı değişik biseydi. Sık sık oldu bi de, bende şüpheye düştüm.
Sürekli yatıyorum, arada oturuyorum. Yavaş hareket etmeye çalışıyorum.
Ben de sağ kasıkta hareket olursa erkek, sol kasıkta hareket olursa kız diye duyuyorum :):):)
Erkek belirliyor cinsiyeti ama eskilerin dediklerini de yabana atmamak gerek.
Evet oda sağdaydı buda sağda cimcikliyor:KK9::KK9:

Evet oda sağdaydı buda sağda cimcikliyor:KK9::KK9:
Ben çok uğraştım cnm, ilk ameliyatımda hayata zarla zorla döndürdüler.
İkinci kez ameliyat olduğunda da çok zorlandım. İkinci ameliyatımda zorluydu baya.
Hiç pes etmedim gitmediğim doktor, hastane kalmadı, iki tüp bebek denedim.
Neler neler yasadim.
Kız erkek hiç fark etmez.
Yeter ki hayırlı uğurlu, eli ayağı düzgün aklı basinda, sapkın olmayan, vatanına milletine hayırlı, dinli imanlı Rabbim kucaklarımıza verir inşallah.

Günaydın kızlar.
Sebogelin Sebogelin canım Allah’ın izniyle güzel haberler duyarsın inşAllah. Çıkınca yaz hemen. Benim randevum da 12 de. Yolk sac vardı bebek yoktu.kürtaj demişti başka bir doktor. 8. Haftadayım Allahım inşAllah kalp atışını hayırlısıyla duyarız:dua:
Sen içini ferah tut güzel haberler alırsın inşallah

Az kalmış canım az daha sabır stresten uzak duruyoruz bebiş için tamam mıı
Tamam çok teşekkürler

Hiç olumsuz düşünme Rabbim ol derse öyle bir olurki bebişini üzme olumlu düşün dualarım seninle canım.
Çok sağol canım. İnş güzel haberler alırız hepimiz
Günaydın kızlar.
Sebogelin Sebogelin canım Allah’ın izniyle güzel haberler duyarsın inşAllah. Çıkınca yaz hemen. Benim randevum da 12 de. Yolk sac vardı bebek yoktu.kürtaj demişti başka bir doktor. 8. Haftadayım Allahım inşAllah kalp atışını hayırlısıyla duyarız:dua:
Allah yardımcımız olsun sağlıkla alalım kucaklarımıza evlatlarımızı inş. Sımsıkı tutunurlar bize sağlıklı bir şekilde inş

X