2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben varım canım. Kızımda da hiç bir şey hissetmiyodum 6-7 haftaya kadar herşey gebe değilmişim gibiydi. Kuzenim bütün gebeliğini öyle geçirdi ne bulantı ne yanma sadece ödemi olmuştu. Ben kalp atışını falan duymadım kontrolüm bayramdan sonra ama şuan bende de hiçbir değişiklik yok. Merak etme bişey yoktur inş :)

Bende aynı görüşteyim sürekli kan vermenin bir faydası yok sadece strese giriyor insan

Olsun canım yarına hallolur inşallah bir de bol su içmelisin. Eşim böyle durumlarda sabah kalktığım gibi bir bardak su içirir sonra da incir:) bizde işe yarıyor inşallah seni de rahatlatır
Hayatım boyunca içmediğim kadar su içiyorum canım 1 haftadır :) yemek düzenim çok bozuldu ondan oldu sanırım, inşallah işe yarar bende de :)

Oysa ki folik asitten maksimum yararlanmak için sabah aç karna içilmesi gerekli diye biliyorum ben hep öyle içerim

Hah buyur bunu da şimdi duydum, peki iştah açıyor mu gün içinde? Ben gece alıyorum doktora rağmen.
Yok ya iştah açmıyor. Folik asitin iştah açtığını hiç duymadım. İştah açıklığı hamileliktendir bence :) bu ara bende ne yesem nasıl lezzetli geliyor anlatamamm :))

Merhaba; öncesinde kanama ile 2 düşüğüm olduğu için şuan tedirginim.tabiki o zamanlar kan pıhtılaşmasından haberimiz olmadığı için önlem almamıştık.siz kaçıncı haftadasınız
Merhabalar bnde iki dusukden snra ogrendim oglumda onlem alinda sorunsuz bi hamilelik gecirdim cok sukur bu hamilelgimde cok tedirginim bnde aspirini kestik iki kere kanama oldu diken ustundeyim duusk onleyici igne oluorm prosgestran disinda her hafta.. 6+5 bugun canm

Canım benim de hep %60 civarı arttı hatta son kanda 40 civarı arttı o gün keseyi gördük bir hafta sorna da kese ve bebeği gördük çok net içini rahat tut canım
Yaa çok rahatladı içim şu an gerçekten, 6 ve 7. Haftalardan sonra çok fazla artmadığını söylediler ama 5. Haftada olduğumuz için biraz endişe ettim. Burada biraz rahatlattılar sağolsunlar Bunu duymak da iyi geldi çok sağolun, sağlıkla hepimiz kucağımıza alalım bebeklerimizi inşallah :)

Normal doğumda nasıl bilecekler doğuma çok yaklaştığımızı?

Başka bir yazıya istinaden mi sormuştun bilmiyorum ama; ultrason, doğum pozisyonu ve rahimin yumuşaklığı açıklığı. Baskı hissi, vajinal kramp, sancı soruyu yanlış da anlamış olabilirim.
Tabi benim durumumda hiç bir şey hahah 42. Hafta da suni sancı ile anladım

Ay buralar da yeniyim etiketleyememişim biri doğum yaklaştığında 2 önceden kan sulandırıcıları bırakıyorsun demişti ondan sormuştum. Sen 42. Haftaya kadar nasıl bekletti peki Dr normalde hemen sezeryan diyorlar

Benim göğüs hassasiyetim yok bu defa ama ben hala emziriyorum canım belki ondandır

Allah’ın izniyle sağlıkla doğarlar inşallah.12.haftayı atlatsam biraz daha rahatlayacağım.haftaya işe başlayacağım ayakta kalacağım,bundan da korkuyorum zararı olur diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…