2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bence de öyle ama galiba toplum baskısı yaşıyorum ilkinde geç söyledim diye (2 aylık) durup durup laf söyledi babane falan ah bi takmamayı becerebilsem onlara göre olduğu gün söylemeli galiba
Ben kv me 13 haftalıkken söylemiştim hatta cinsiyeti bile belliydi ,
Şimdi eğer hamileysem de kimseye söylemeyi düşünmüyorum , üstüne görmüşüm bende bilmiyordum diyeceğim, geçeceğim çünkü olumsuz bir yorumu kaldırıcak psikolojim yok.. Bilmiyorum şimdi ki ruh halim bu belki değişir...

Evet yarın alıcam... Çok heyecanlıyım...
Ben de adet günümde test yapmıştım çok silik çizgi çıktı. Bir yanlışlık oldu herhalde bir şey yoktur dedim sabah tekrar yaptım. Zaten asıl sabah ilk idrar ile yapmak gerekiyormuş canım aklında olsun. Sonra tekrar tekrar yapınca emin oldum:) hakkında hayırlısı olsun :)

Selam kızlar bu söylememe meselesi Benim de sorunum oldu öğrendiğimde yılllık iznimi almak için aradım vermediler söylemek zorunda kaldım yine vermediler bende rapor almak zorunda kaldım bütün iş yerine duyurmuşlar işim ağır ve çok koşturmam gerekiyordu önceden yaşadığım sorunlar yüzünden izin alayım dedim pişman ettiler okadar üzüldüm ki yıllar sonra gelen mucizenin Sevinç’ini yaşatmadılar

Ben oğluma söyledim malesef, yani konuşuyorduk o kardeş mii dedi, böylelikle anlattık. Sadece bebeğe bir şey olursa etkilenebilirlermiş. Yoksa geç söylemenin bir espirisi yok bence. Benimde kendi ailem, eşimin kardeşleri ve çok çok yakın arkadaşlarım biliyor.

Çok gıcık bir durum ya. İş verenlerin hamile kadınları böyle yük olarak görmeleri beni delirtiyor.

Ya canim hic takma.. sen gebeligine bak. Bebeginu korumak icin elinden ne geliyorsa yap.. gerci eminim uzaktan konusmak kolay oluyor, is de tabii ki onemli gunumuz kosullarinda ama yapabilecek bir sey yok. Keyfi bir durum degil en azindan.

Ben ilk idrar testini ablama attim :)
Sonra kan testi sonuclandi ailem, kayinvalidem ve cok yakin arkadaslarimla paylastim.. cunku ben 3.5 yillik evliyim. Bir seneyi askindir da istiyorduk.. esim ameliyat oldu vs.. bu surecte ailem, arkadaslarim cok yanimdaydilar. Bilmek haklari diye dusundum.. olumsuzluk olmaz insallah.. cunku her turlusu zor soylesektee, soylemesektee..

Kızlar az önce avm girişinde xray cihazının yanında geçtiğimiz yer varya oradan geçtim sonra da hamilelerin geçmemesi gerekiyordu diye kuruntu yaptım,eşim bir şey olmaz o kadardan diyor da gel de anlat bana

Kızlar az önce avm girişinde xray cihazının yanında geçtiğimiz yer varya oradan geçtim sonra da hamilelerin geçmemesi gerekiyordu diye kuruntu yaptım,eşim bir şey olmaz o kadardan diyor da gel de anlat bana
Aynen canim avmdekiler sadece metal olcuyor. Ama havaalanlarinda ki farkli onlardan gecmemek gerekiyor die biliyorum ben. Anne kuruntuau baska bir seye benzemez

Oyle dusunme o bir saat bile fark eder canim. Asa yukari %60 oluyor sanirim tam hesap yapamadim ama. Stres yapma lutfen. Sali falan tekrar yaparsin test olmadi.. bana doktor ayni saatte yaptir muhakkak demisti. Daha saglikli sonuc verir demisti.
İnşallah sorun yoktur canım öğrendiğimden beri ağlıyorum durduramıyorum ki kendimi

İnşallah sorun yoktur canım öğrendiğimden beri ağlıyorum durduramıyorum ki kendimi

Yaa canim lutfen sakin ol
Bak uzme yegenimizi . Iyi o. Lutfen kotu dusunme bak biz napiyorsak stresten yapiyoruz. Guzel olacak inan.. bazen artis yavaslayabiliyormus bildigim kadariyla. Bi arakadasin da oyleydi burada. Nick i hatirlayamadim. Ikinci olctugunde cok yukselmemisti o da panik yapmisti ucuncude 2.5 katina cikmisti. Olabiliyor boyle... lutfen kuzum uzme kendiniii

Lütfen üzme kendini bende bu kan değerlerine çok takığım ama taslakta takmasakta olacağına varcak ayrıca yükseliş var sonuçta allah bizler için hayırlısını kılsın yavrularımızı

Lütfen üzme kendini bende bu kan değerlerine çok takığım ama taslakta takmasakta olacağına varcak ayrıca yükseliş var sonuçta allah bizler için hayırlısını kılsın yavrularımızı
İnşallah bir sorun yoktur, hepimiz için hayırlısı neyse o olsun tabi, sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Allah. Yarın doktoru arayacağım beklemekten başka çare yok

Hiççç takma onlara hesap mı vereceksin.

Canım benim öncesinde düşüğüm var. Buda riskli gebelik o yüzden ne kadar geciktirirsem o kadar iyi yani... Bide çocukların zaman algısı farklı ya eminim böyle birşeyi duysa iyice bunaltır beni.. ne zaman ne zaman

2016 nisan annelerinde bir arkadaşımız da aynı sorunu yaşamıştı. Çalışıyordu bi de zorlandığını yazıyordu bize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…