2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Cuma 1 buçukta bugün 12 buçukta verdim canım saat farkı yok pek :KK43:
Canım belli bir artış var Canını çıkma. Benimde aklımdan neler neler geçmişti ama olacağına varıcak biz ne yaparsak yapalım. Yorulduysan dinlenmeye çalış ve kafanı kötüye yorma üzme bebişi.

Canım belli bir artış var Canını çıkma. Benimde aklımdan neler neler geçmişti ama olacağına varıcak biz ne yaparsak yapalım. Yorulduysan dinlenmeye çalış ve kafanı kötüye yorma üzme bebişi.
Şimdi bi tanıdığımızı aradım canım hemşire, artış var ve öyle küçük bir artış değil korkma sorun yok dedi içim rahatladı biraz

Şimdi bi tanıdığımızı aradım canım hemşire, artış var ve öyle küçük bir artış değil korkma sorun yok dedi içim rahatladı biraz
Rahatlasın kuzum kendine dert edinme. En büyük örnekte benim kuzum öbür gün tekrar verdim kan toparlanmıştı baya benimkide 2 kat yükselmemişti.. doktorda güzel deyince bir daha kendimi strese sokmamak için vermedim yoksa bayram çıkana kadar acilde kan verirdim hep :) Bak seninde Yine 1,5 katı kadar yükselmiş zaten hesap yaptım Allah’ın izniyle birşey olmaz :KK68:

Rahatlasın kuzum kendine dert edinme. En büyük örnekte benim kuzum öbür gün tekrar verdim kan toparlanmıştı baya benimkide 2 kat yükselmemişti.. doktorda güzel deyince bir daha kendimi strese sokmamak için vermedim yoksa bayram çıkana kadar acilde kan verirdim hep :) Bak seninde Yine 1,5 katı kadar yükselmiş zaten hesap yaptım Allah’ın izniyle birşey olmaz :KK68:
Çok sağol canım ya iyi ki buradayım o kadar güzel destek oluyorsunuz ki ❤️ Hepimiz sağlıklı olalım bebeklerimiz de sağlıklı olsun inşallah ❤️

Devlet hastanesinde nasıl kan veriyorsunuz acilden mi oluyor işlemler
Canım ben adet günüm geçince ilk acilden verdim ama keyfi olarak almıyorlar adamlar hep şikayetçi günü geçmeden kadınlar geliyor gerçek hastalara mani oluyorlar diye. verirkende adamdan nutuk yedim Hatta bayağı konuştu devletimize külfet oluyorsunuz vs diye:) Sonuç çıkıncada gösterdim adama bak hamileymişim diye :KK45: Tebrik ederim dedi sonra yan çizdi bazı kadınlar ayın 10 günü burda artık ezberledik falan diye. Git onlara çemkir benim suçum ne :halay:

Canım ben adet günüm geçince ilk acilden verdim ama keyfi olarak almıyorlar adamlar hep şikayetçi günü geçmeden kadınlar geliyor gerçek hastalara mani oluyorlar diye. verirkende adamdan nutuk yedim Hatta bayağı konuştu devletimize külfet oluyorsunuz vs diye:) Sonuç çıkıncada gösterdim adama bak hamileymişim diye :KK45: Tebrik ederim dedi sonra yan çizdi bazı kadınlar ayın 10 günü burda artık ezberledik falan diye. Git onlara çemkir benim suçum ne :halay:
Ay ovakit doktor dedi desem takip lazım bi önceki tahlilidemi götürsem napsam sözde yaptırmıcaktım ama çok merak ediyorum ya bu kan vermek bağımlılık yapıyo sanırım

Ay ovakit doktor dedi desem takip lazım bi önceki tahlilidemi götürsem napsam sözde yaptırmıcaktım ama çok merak ediyorum ya bu kan vermek bağımlılık yapıyo sanırım
Durum neydi ki canım unutmuşum ama gebelik olduğunda o şekilde sorma şansları yok ki sonuçta gebesin aksi bir durum olabilir mesela..

Durum neydi ki canım unutmuşum ama gebelik olduğunda o şekilde sorma şansları yok ki sonuçta gebesin aksi bir durum olabilir mesela..
Durumda pek bi sıkıntı YÖK aslında iki günde iki kat artış devam ediyor ama en son 450 olmuştu değer düşük diye sıkıntı yapıyorum kendime cuma gece baktırmıştım

Durumda pek bi sıkıntı YÖK aslında iki günde iki kat artış devam ediyor ama en son 450 olmuştu değer düşük diye sıkıntı yapıyorum kendime cuma gece baktırmıştım
Bir sıkıntı olmaz canım günüm geçti kan vermek istiyorum desende bakarlar zaten.

Canım hiç düşük değil. Bak ben adete 6 gün kala kan vermiştim 83 cıktı, 2 gün sonra 218 cıktı. Bi daha da kan vermedim. Takip etmek de strese sokar bence. Ben idrar testi almıstım 3 kere onu yaptım, 2 güne bir, ilk idrarla. En azından koyulastığını görünce içim rahatlamıstı. Battan 4 gün sonra da doktora gittim keseyi gördük çok şükür yani diyeceğim bence artıs olduysa cok peşine düşme, kabaca hesap yap 3000 falan olacağı günde doktora git. Nacizane tavsiyem

Merhabalar kızlar hamileliğinizi açıkladınız mı etrafa benim sadece ailelerimiz ve yakın arkadaşlarım biliyor. Bayram geliyor malum söylesem mi bilmiyorum:KK12: içimden hiç açıklamakta gelmiyor. İlkinde kalp atışını duyunca söyledik ona bile ne imalar ne laflar saklamışız ne varsa :KK11: Ama söylesem de 4 yaşında kızıma biri kesin yumurtlayacak :anne: pedagog ne kadar geç duyarsa o kadar iyi dedi:halay::halay: offf kafam çok karışık
Bizde ilk hamileliğimde kalp atılını duyana kadar kimseye söylemdk bunda da eşim ben bide bi ark biliyor kalp atışını duymadan söylemeui düşünmüyoruz ha bide 3yaşına girecek oğlum biliyor hergün geliyor öpüyor karnımı onunla konuşuyor fln çok tatlı bence(bu arada kimseye söylemiyor biryere fln gittiysek yavaşça yanıma gelip eve gidince bebeği sevelim anne diyor :anne:) 4yaşda daha mı çok etkileniyor acaba bilemedm

Yok çok şükür sadece ara ara giren alt karın ağrısı var sadece merak ettim. Sen nasılsın bir daha test yaptırdın mı?
Benim sancım vardı kasıkta, progestandan sonra geçti. Progestanlık diye mezhep olsa misyoneri olacak vaziyetteyim. Kan testi yaptırmayacağım. Artışa hiç baktırmadım. 28 Ağustosta ultrasona gireceğim. Allah'a emanet..

Sigarayı bıraktıktan iki gün sonra bir günde iki karton sigara içmişim gibi boğaz ağrısı ve akıntısının başlaması normal mi? Var mı fikri olan aranızda?

X