2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın hanımlar,
Bugün gecikmemin 3.günü sabırla bekliyorum cuma gününü ...
Şu anda bunu paylaşabileceğim kimse yok eşime söyleyemem çok erıen olduğu içğmde arladaşlarım veya annemle de paylaşamam...
Kafanızı şişiriyorum ama bende hayırlısı ile bu gruba dahil olacağım...hamile isem 30 nisan doğum tarihi olucak....
Canım 3 gün geciktirme idrarda bile çıkar iyi sabırlısın maaşAllah ben 3+3 te öğrendim idrar tahliliyle

Günaydın hanımlar,
Şu anda bunu paylaşabileceğim kimse yok eşime söyleyemem çok erıen olduğu içğmde arladaşlarım veya annemle de paylaşamam...
Kafanızı şişiriyorum ama bende hayırlısı ile bu gruba dahil olacağım...hamile isem 30 nisan doğum tarihi olucak....
Canım eczaneden bir idrarda gebelik testi alsaydın eğer varsa büyük olasılıkla silik de olsa çizgi çıkıyor

Merhabalar kızlar hamileliğinizi açıkladınız mı etrafa benim sadece ailelerimiz ve yakın arkadaşlarım biliyor. Bayram geliyor malum söylesem mi bilmiyorum:KK12: içimden hiç açıklamakta gelmiyor. İlkinde kalp atışını duyunca söyledik ona bile ne imalar ne laflar saklamışız ne varsa :KK11: Ama söylesem de 4 yaşında kızıma biri kesin yumurtlayacak :anne: pedagog ne kadar geç duyarsa o kadar iyi dedi:halay::halay: offf kafam çok karışık

Bizim ilk bebeğimiz olacak inşallah o yüzden dayanamayıp herkese söyledik ailelere yakın arkadaşlara falan:)) inşallah sağlıcakla gelsin tüm bebişler

Merhabalar kızlar hamileliğinizi açıkladınız mı etrafa benim sadece ailelerimiz ve yakın arkadaşlarım biliyor. Bayram geliyor malum söylesem mi bilmiyorum:KK12: içimden hiç açıklamakta gelmiyor. İlkinde kalp atışını duyunca söyledik ona bile ne imalar ne laflar saklamışız ne varsa :KK11: Ama söylesem de 4 yaşında kızıma biri kesin yumurtlayacak :anne: pedagog ne kadar geç duyarsa o kadar iyi dedi:halay::halay: offf kafam çok karışık
Biz ilkinde kalp atışını duyar duymaz ailelere söyledik. Oradan da uğul uğul yayıldı zaten. Fakat yavrumun ömrü olmayınca : "Bi daha gebelik olursa karnım şişene kadar kimseye söylemek yok," dedik. Fakat ben ne yaptım? Bu sefer testte pozitifi gördüğüm gibi kayınvalideme söyledim :olamaz: Hiç sallamadı, hamile olduğuma mı inanmadı yoksa doğurabileceğime mi bilemiyorum :KK43: Bi pişman oldum ama söylediğime, valla sevincim gölgelendi yalan yere. Sonra ikilik olmasın diye anama söyledim. Artık karnım belli olana kadaro_O

Günaydın hanımlar,
Umarım olur... son annelerden biri de sen olursun..

İğnenin yanında coraspin de kullanıyorsanız ağır gelmiş olabilir. Böylr durumlarda coraspin bıraktırılıyor, kanamayı kesme durumu coraspinde daha zor olduğu için inşallah doguma çok yaklaşirsak da yine önce coraspin bırakilacak zaten. Acil şifalar dilerim. Doktorunuzu bilgilendirseniz güzel olur aslında.
Evet 4 aydır kullanıyorum coraspin.hem jelin hem iğnenin yan etkilerinde kanama yazıyor.2 gün önce doktorumla konuşmuştum kontrole kadar iç ,muayeneden sonra karar vereceğiz dedi.takip ediyorum tekrar olursa arayacağım hemen.güzel dilekleriniz için tşk ederim.

Biz ilkinde kalp atışını duyar duymaz ailelere söyledik. Oradan da uğul uğul yayıldı zaten. Fakat yavrumun ömrü olmayınca : "Bi daha gebelik olursa karnım şişene kadar kimseye söylemek yok," dedik. Fakat ben ne yaptım? Bu sefer testte pozitifi gördüğüm gibi kayınvalideme söyledim :olamaz: Hiç sallamadı, hamile olduğuma mı inanmadı yoksa doğurabileceğime mi bilemiyorum :KK43: Bi pişman oldum ama söylediğime, valla sevincim gölgelendi yalan yere. Sonra ikilik olmasın diye anama söyledim. Artık karnım belli olana kadaro_O
Siz yaşayın sevincinizi, pişman da olmayın söylediğinize. O ne düşünürse düşünsün, insanları anlamak gerçekten çok zor. O yüzden en iyisi siz de umursamayın :)

Eğer hamile isem geç döllenme oldu onun in en azımfan bir hafta geçsin adetimi diyorum.
Şimdi oğlumla yazlıktatım ecxane yok yakımfa yarın eczaneye gidip folik ile teat alıcam.
Anladım garantiye almak istiyorsunuz :) inşallah olmuştur da siz de katılırsınız aramıza :)

Siz yaşayın sevincinizi, pişman da olmayın söylediğinize. O ne düşünürse düşünsün, insanları anlamak gerçekten çok zor. O yüzden en iyisi siz de umursamayın :)
Bu progestan işi çok iyi oldu. Gayet umursamazlaştirdı. Madem zararı da yok ağzımdan, burnumdan sokuşturur dururum ben bunu. Ayrıca teşekkür ederim, şuan kendim de dahil olmak uzere hiçbir sey karnımdaki bebekten değerli değil.

Kızlar benim bu ara salyam çoğaldı ya o_Oçoğaldı derken tükürme ihtiyacı duyuyorum yoksa midemi bulandırıyor o yüzden sürekli bişeyler yemeye çalışıyorum boş bekledikçe birikiyor. İştahım da yok. Yemedikçe de midemi bulandırıyor salyam :KK43: Bu durumu yaşayan var mı?

Bu progestan işi çok iyi oldu. Gayet umursamazlaştirdı. Madem zararı da yok ağzımdan, burnumdan sokuşturur dururum ben bunu. Ayrıca teşekkür ederim, şuan kendim de dahil olmak uzere hiçbir sey karnımdaki bebekten değerli değil.
Kesinlikle öyle, eskiden takıldığım konuları hiç umursamıyorum son günlerde. Aklım hep onda yeter ki iyi olsun sağlıklı olsun diyorum başka hiçbir şey umrumda değil.

Kızlar benim bu ara salyam çoğaldı ya o_Oçoğaldı derken tükürme ihtiyacı duyuyorum yoksa midemi bulandırıyor o yüzden sürekli bişeyler yemeye çalışıyorum boş bekledikçe birikiyor. İştahım da yok. Yemedikçe de midemi bulandırıyor salyam :KK43: Bu durumu yaşayan var mı?
Mideniz bulandığı için oluyordur belki o şekilde rahatlamaya çalışıyorsanız o_O

Ben aileme söyledim aslında kalp atışını bekleyecektim ama uzun yola çıktılar ben gitmek istemedim sebep olarak söylemek durumunda kaldım.. Hayırlısı diyelim bayram müjdesi gibi oldu :) Diğer kişilere 3 ayı atlatınca söylemek istiyorum nasip olursa

benim de eşim ve yakın arkadaşım biliyor ağlayarak hemen onu aramıştım ne yapcam ben diye :KK43: annem oğluma bakıyor kadın şok olacak ona bile diyemedim kardeşim tüp bebek tedavisi görüyor ilk denemeleri olmadı nasıl diyecegim bilmiyorum bile :KK43::KK43:
Canım o durum o kadar kötü ki. Söylemezsen de o psikoloji ile nazar değdiririm diye söylemedi diyebilir.. Orta yolu bulmak lazım allah yardımcın olsun bu konuda :110:

Kuzum bilmiyorum ama sık sık yesen belki o kadar rahatsız etmez hani miden doluyken.. En kısa zamanda çözülür inşallah:KK200:

Bir hamilelik geçirmiş biri olaeak nacizane tavsiyem, 12 haftayı dolduruncaya kadar çok yaymamak ama pozitifi görünce insan annesi kardeşi yakın arladaşları ile paylaşmak istiyor, gayet doğal...

Bence de öyle ama galiba toplum baskısı yaşıyorum ilkinde geç söyledim diye (2 aylık) durup durup laf söyledi babane falan :duduk: ah bi takmamayı becerebilsem onlara göre olduğu gün söylemeli galiba:KK12:

Canım az az sık sık yedikçe çözebilirsin bu durumu diye düşünüyorum :hamarat: hem bol bol su içmeyi de unutma Dr 3.5 lt bulmalı mutlaka dedi bana

X