2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim sancım vardı kasıkta, progestandan sonra geçti. Progestanlık diye mezhep olsa misyoneri olacak vaziyetteyim. Kan testi yaptırmayacağım. Artışa hiç baktırmadım. 28 Ağustosta ultrasona gireceğim. Allah'a emanet..
Ben de çarşamba bir daha kan vermeyi düşünüyorum hayırlısıyla :) ben de bayram dönüşü gideceğim inşallah ultrason için. Ah o progestan yok mu :) 7 24 kafam güzel geziyorum sayesinde ben de :)

Benim sancım vardı kasıkta, progestandan sonra geçti. Progestanlık diye mezhep olsa misyoneri olacak vaziyetteyim. Kan testi yaptırmayacağım. Artışa hiç baktırmadım. 28 Ağustosta ultrasona gireceğim. Allah'a emanet..
Ya cok hossunuz cok guldum :)) benim de agrilarim hafifledi ama hala var tabii ki:KK66:
Ben de çarşamba bir daha kan vermeyi düşünüyorum hayırlısıyla :) ben de bayram dönüşü gideceğim inşallah ultrason için. Ah o progestan yok mu :) 7 24 kafam güzel geziyorum sayesinde ben de :)
Ben dun gece yatagi bulamadim :) gozlerimi acamayacak kadar fenaydim :uykucu:

Sigarayı bıraktıktan iki gün sonra bir günde iki karton sigara içmişim gibi boğaz ağrısı ve akıntısının başlaması normal mi? Var mı fikri olan aranızda?
Annem oyle olmustu.. sigarayi birakmayi denediginde. Muhtemelen ariniyorsunuzdur diye tahmin ediyorum :nazar:

Evet 4 aydır kullanıyorum coraspin.hem jelin hem iğnenin yan etkilerinde kanama yazıyor.2 gün önce doktorumla konuşmuştum kontrole kadar iç ,muayeneden sonra karar vereceğiz dedi.takip ediyorum tekrar olursa arayacağım hemen.güzel dilekleriniz için tşk ederim.
Canm bnde clexsin ve cor aspirin kullaniordum oglumda 9 ay boyunca kullandim bi sorun yasamadim bu hamilelgimde bnmde iki kere kanamam oldu cor aspirini direk kestim doktormda ii yapmisin dedi ins bi sorun yasamam ayni durumdayz

İyi akşamlar arkadaşlar. Nasılsınız? Umarım herkesin gebeliği iyi geçiyordur:dua:
Bhcg 2 günde 2 kat artmamış ona stres yaptım biraz :110:
Canm tam 2 kat olmasına gerek yok 2 kata yakın olanlarda vardı burada.
Bende bugün 6+ 4 teyim biliyorsunuz önce boş gebelik dediler sonra farklı bir doktor yolksac var boş değil cumartesi günü gel kalp atışlarına bakalım demişti çok korkuyorum göğüslerim hiç şiş değil ve sönük.sadece uçlarını elimle sıkınca acıyor. Aranızda göğüsleri şişmeyen normal zamanki gibi olan var mı? Allahım inşAllah cts kalp atışlarını duyarız:dua::dua:

İyi akşamlar arkadaşlar. Nasılsınız? Umarım herkesin gebeliği iyi geçiyordur:dua:

Bende bugün 6+ 4 teyim biliyorsunuz önce boş gebelik dediler sonra farklı bir doktor yolksac var boş değil cumartesi günü gel kalp atışlarına bakalım demişti çok korkuyorum göğüslerim hiç şiş değil ve sönük.sadece uçlarını elimle sıkınca acıyor. Aranızda göğüsleri şişmeyen normal zamanki gibi olan var mı? Allahım inşAllah cts kalp atışlarını duyarız:dua::dua:
Benim şişmedi canım. Belirti var bulantı falan ama oda zaten 6. Haftada başladı. Benim bir arkadaşıma da 8. Haftaya kadar kalp atışı yok dediler 8. Haftadan sonra duyuldu kalp atışı. Bekle bakalım sende

Durumda pek bi sıkıntı YÖK aslında iki günde iki kat artış devam ediyor ama en son 450 olmuştu değer düşük diye sıkıntı yapıyorum kendime cuma gece baktırmıştım

Lütfen sürekli baktırmayın, rahatlayın. Kanamanız da yok. Hormon bu illa şöyle olacak böyle olacak diye bir kuralı yok. Ben oğlum da 4+4 de yapmıştım hatta 4+5 di sanırım ve 470 di, gayet sağlıklı şuan:nazar: Ozaman herkese göre benim de düşüktü ama herkes farklı.

Düşük bir değer değil ki bence sıkıntı olmayacak sıkma canını bunun için. Gerçi bende böyleydim önce değer artacak mı derdi sonra kese görünecek mi sonra kalp atışı duyulacak vs vs. Tedirginlikler bitmiyor:)
Şimdi keseyi görsem kalp atışını duysam rahatlayacağım da zaman geçmiyor resmen :) inşallah sıkıntı olmaz teşekkür ederim :)

İnşallah öyledir canım sıkıntı yoktur. Bu arada benim de göğüs ağrım çok hafif ve aman aman bir şişlik olmadı. 4 aylık hamile bi arkadaşım var daha çok erken demişti göğüs şişliği ve ağrı için. Olabiliyormuş yani

Canm bnde clexsin ve cor aspirin kullaniordum oglumda 9 ay boyunca kullandim bi sorun yasamadim bu hamilelgimde bnmde iki kere kanamam oldu cor aspirini direk kestim doktormda ii yapmisin dedi ins bi sorun yasamam ayni durumdayz
Merhaba; öncesinde kanama ile 2 düşüğüm olduğu için şuan tedirginim.tabiki o zamanlar kan pıhtılaşmasından haberimiz olmadığı için önlem almamıştık.siz kaçıncı haftadasınız

X