2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydınnn.sabaha karşı lavaboya gittiğimde kırmızı renk 1 damla silik kan geldi peçeteye,şuana kadar tekrar gelmedi.Çok tedirginim jel ve kan pıhtılaşması için iğne,ilaç kullanıyorum.onlardan kaynaklı olabilir mi,acaba acile falan mı gitsem:KK17:

Günaydınnn.sabaha karşı lavaboya gittiğimde kırmızı renk 1 damla silik kan geldi peçeteye,şuana kadar tekrar gelmedi.Çok tedirginim jel ve kan pıhtılaşması için iğne,ilaç kullanıyorum.onlardan kaynaklı olabilir mi,acaba acile falan mı gitsem:KK17:

Günaydın. Daha çok yeni bebeğiniz, başlarda böyle olabiliyor. Peçeteye silmeseniz muhtemelen anlaşılmayacaktı bile. Acilde hiç bir şey yapacaklarını sanmam. Durumunuzla ilgilenen doktorunuz yok mu?

Haftasonu ve erken saat olduğu için aramadım doktorumu.bayramdan sonraydı kontrolüm.kanama tekrarlarsa ulaşırım diye düşündüm.

Haftasonu ve erken saat olduğu için aramadım doktorumu.bayramdan sonraydı kontrolüm.kanama tekrarlarsa ulaşırım diye düşündüm.
İğnenin yanında coraspin de kullanıyorsanız ağır gelmiş olabilir. Böylr durumlarda coraspin bıraktırılıyor, kanamayı kesme durumu coraspinde daha zor olduğu için inşallah doguma çok yaklaşirsak da yine önce coraspin bırakilacak zaten. Acil şifalar dilerim. Doktorunuzu bilgilendirseniz güzel olur aslında.

:nazar::nazar::deli:Gunaydinnn :KK25:
Sabahtan beri evde yatilabilecek kac tane yatak varsa gezdim. Ama uyuyamiyorummmm. :uykucu:
Midemde surekli bir seyler donuyor sankii :KK49:
Bu arada progestan evet yan etkileri var ama asiri kasik agrilarim vardi.. ve dunun haricinde kanamam da olmadi.. sanirim ise yarayacakkk:nazar::KK200:
İnşallah bir daha olmaz kanama falan canım, sen olumlu düşünmeye devam et hiçbir şey olmaz Allah’ın izniyle :)

Merhabalar kızlar hamileliğinizi açıkladınız mı etrafa benim sadece ailelerimiz ve yakın arkadaşlarım biliyor. Bayram geliyor malum söylesem mi bilmiyorum:KK12: içimden hiç açıklamakta gelmiyor. İlkinde kalp atışını duyunca söyledik ona bile ne imalar ne laflar saklamışız ne varsa :KK11: Ama söylesem de 4 yaşında kızıma biri kesin yumurtlayacak :anne: pedagog ne kadar geç duyarsa o kadar iyi dedi:halay::halay: offf kafam çok karışık

Merhabalar kızlar hamileliğinizi açıkladınız mı etrafa benim sadece ailelerimiz ve yakın arkadaşlarım biliyor. Bayram geliyor malum söylesem mi bilmiyorum:KK12: içimden hiç açıklamakta gelmiyor. İlkinde kalp atışını duyunca söyledik ona bile ne imalar ne laflar saklamışız ne varsa :KK11: Ama söylesem de 4 yaşında kızıma biri kesin yumurtlayacak :anne: pedagog ne kadar geç duyarsa o kadar iyi dedi:halay::halay: offf kafam çok karışık
Sadece eşim ve ben biliyoruz, bir de çok yakın bi arkadaşıma söyledim o kadar :KK48:

Günaydın hanımlar,
Bugün gecikmemin 3.günü sabırla bekliyorum cuma gününü ...
Şu anda bunu paylaşabileceğim kimse yok eşime söyleyemem çok erıen olduğu içğmde arladaşlarım veya annemle de paylaşamam...
Kafanızı şişiriyorum ama bende hayırlısı ile bu gruba dahil olacağım...hamile isem 30 nisan doğum tarihi olucak....

Günaydın hanımlar,
Bugün gecikmemin 3.günü sabırla bekliyorum cuma gününü ...
Şu anda bunu paylaşabileceğim kimse yok eşime söyleyemem çok erıen olduğu içğmde arladaşlarım veya annemle de paylaşamam...
Kafanızı şişiriyorum ama bende hayırlısı ile bu gruba dahil olacağım...hamile isem 30 nisan doğum tarihi olucak....
Kanda baktırsanız çıkmaz mı acaba 3 gün gecikmiş :oops:

benim de eşim ve yakın arkadaşım biliyor ağlayarak hemen onu aramıştım ne yapcam ben diye :KK43: annem oğluma bakıyor kadın şok olacak ona bile diyemedim kardeşim tüp bebek tedavisi görüyor ilk denemeleri olmadı nasıl diyecegim bilmiyorum bile :KK43::KK43:

X