2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hay sağolasınız. Bi arkadaş da söyledi evet. Ben vajinali fitil gibi bi şey sandım, bir iki de eski yorum okudum kk.nin progestan sayfasından. Kafa da yarım. Dün gece iki progestan içicem diye iki folik asit içmişim. Bu gece biraz daha dikkatli olsam iyi olacak. Sabah da alayım madem.

Ay bende saya saya içiyorum bide ben progesstAnın başımı. Döndürmesine bayılıyorum

Yaz bacım valla allah razı olsun gitmem artık bit yere
Bu defa vermedi baya düşündü tuhaf başladığı için gebelik doktorum da şaşırdı ne yapacağını hatta kafa buluyor benimle bu defa 4 te 2 yapalım mı diye bu dördüncü hamilelik ya

Gönül almak için onca şey demişken bak şu da bu da diye devam edecekse bu seferde ben alınayım o zaman :)) Neyse gerginlik çıkarmak istemem.
Bence de gerek yok...nasıl bu duruma geldiğini de anlamis değilim ayrıca.

Ay kısır da yapamam ki her acıktığımda üşenirim halsizim zaten. Şuan bir ağlama krizi geldi bir anda ne olduğunu anlamadım ailemin yanındayım herkes şok oldu Kafayı yedim en sonunda
Hormonlar sağolsun

Ay doktor da sağolsun pek bı güven vermiş bacim

Bence de gerek yok...nasıl bu duruma geldiğini de anlamis değilim ayrıca.

Hormonlar sağolsun

Ay doktor da sağolsun pek bı güven vermiş bacim
Yok canım ya bakma takılıyor bana değilse çok ilgili ve bilgilidir canım doktorum o değil de başkası olsa belki kurtajdan sonra hamile kalmaya bile korkardım onun sayesinde rahat geçiyor hamileliklerim sağ olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…