2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Lusi canım benm bilgiler yok listede etiketleyip yolladım ama farketmedin herhalde bir daha yazayım hepsini.

İkinci çocuk(aralarında 6yaş olacak)
Hastane:Trabzon yıldızlı medical park
Kilo:60
Boy:1,63
Tahmini doğum:sezeryan olucak daha konuşmadık tarihi

Cuma gunu gidecegim ins kalp atisi icin g

Hosgeldin cnm hayirli olsun

Eklentiler

• Screenshot_2018-08-18-17-34-08~2.png
    451,3 KB · Görüntüleme: 36
Benim beşinci nüfus patlaması yapacağız herhal yurtdışında olsak zengin okurduk

Etme kuzum valla üzülürüm öyle hepimiz yeni tanışıp kaynaşıyoruz Eminim kimse kimseyi bilerek kırmak istemez Doktor konusunu da denicem aklımdaydı teşekkür ederim :)
Bi arkadaş daha alınmış bak gördün mü, yalnız degilmisim kirica ederim.Bize doktorumuz ilk muayenede söyledi.Aslinda böyle şeyleri sormadan anlatmaları lazım hepsinin.

Boy ve kilomuz aynı.bende ilk aylarda almam inşallah
Evet canim oyleymisBulantı avantaj oluyor aslında ama yeme de devam ediyor öyle yada böyle.O yüzden yine de dikkat etmemiz lazım.Karbonhidrattan kacarsak hem sağlıklı hem de kontrollü kilo alımıyla devam ederiz.Makarna ve ekmeğin hem bebek hem de bizim için hiçbir besleyici değeri yok.

Selam sekerim

Aynen bende öyleyim acıktıkça bulanıyor yedikçe bulanıyor
Kısır ve cacık dene acikınca.Ben 1 haftadır çok tuketiyorum.Salatalik Bulantiya iyi geliyor, yoğurt bebiş için hem de cacık çok güzel ferahlatiyor ve su icemiyorsan sıvı alımı daha kolay oluyor.Bulgur da bebek için et ve balık kadar besleyici.Bir de organik ve esmer bulgursa harika olur.

Ahhhh o 3,4 ayı kilo almadan tamamlayabilsek
Mumkun aslinda.Sık ve az yersek hallederiz bence.Ha bide ekmeksiz, pirincsiz ve makarnasiz.

Evet farklı test markaları da farklı
Her markanın bhcg hassasiyeti farklı cnm.bide son yaptığın testin daha belirgin olması gayet doğal.Cunku kanda bhcg sürekli artiyor.

İnşallah canım kalırsın geç döllenme olmuş olabilir benim de bu geç döllenme yaşım da 39 yalnız tek fark benim ki bebek delisi Rabbim seninkine de sevgisini versin bebeğin

Gönül almak için onca şey demişken bak şu da bu da diye devam edecekse bu seferde ben alınayım o zaman :)) Neyse gerginlik çıkarmak istemem.

Ay kısır da yapamam ki her acıktığımda üşenirim halsizim zaten. Şuan bir ağlama krizi geldi bir anda ne olduğunu anlamadım ailemin yanındayım herkes şok oldu Kafayı yedim en sonunda

İnşallah sağlıkla hayırlısıyla hamilesinizdir

İyi akşamlar akşam gittim doktora ultrasonda hala görünmez dedi 1500lerde olmalıymış en az haftaya salı ancak görünür dedi kan testine gerek YÖK artık dedi ama ben dururmuyum dayanamayıp yine baktırdım 450 olmuş 2gün önce 283 çıkmıştı 100% artmamış hayırlısı bakalım kollarım kan vermekten mosmor oldu artık vermicem zaten bayram sonu için eski doktorumdan randevu almıştım yalnız muayenesi çok pahalı. Servikal yetmezlik. Olduğundan önceki doğumumu biliyor diye onagitmek istedim ama özel hastanelere göre 3katı 1hafta daha rahat YÖK bana resmen bayram gelmiş neyime

Vajinal ayrı bi ilaç değilki aynısını kullana bilirsiniz bana yazarken istediğin şekilde kullan dedi dozunu kafana göre düşürme aman tedbirli olmakta fayda var

5. Haftanın sonundan beri başladı. Ölüyorum hiç geçmeyecek gibi geliyor bütün hayatımı etkiledi
Canım ben de senin gibiyim inan bişey yiyemiyorum her şey kokuyor. Midem boş çıkaracak bisey yok bu seferde çok afedersin safra çıkarıyorum acı acı ne olacak böyle bilmiyorum.

Canım sıkıntı etme bende ilk kan verdim ayın 12sinde 385 ile öğrendim.. 2 gün sonra kan verdim 570 olmuştu ve ben iki kat artmadı diye çok üzülmüştüm ama olumlama yaptım kötüye yormamaya çalıştım ve bol bol dinlendim öbür gün soluğu kadın Doğumda aldım.. Ondada değerim 835 çıktı. Tabi 1 gün arayla vermiştim bunu doktor değerin güzel dedi rahatladım hiç hesap vs yapmadım.. Bayramdan sonraya kaldı benimde kese işi herşeyin hayırlısı. Kötüye şartlama kendini aklın orada olacak biliyorum ama Bende seninle aynı kaderdeyim şuan Bayram geldi ama aklım acabalarla dolu..

Canım kaç haftalık bebiş. Benim hcg 15.000 dı ikk gittiğimde yine görünmedi perşembe günü gördük çok şükür keseyi bebeği göremedik. Hgc ye çok takılma beni çok yanılttı

Hayırlısı olsun allah ferahlık versin gerçekten şüphede yaşamak çok zor

Canım kaç haftalık bebiş. Benim hcg 15.000 dı ikk gittiğimde yine görünmedi perşembe günü gördük çok şükür keseyi bebeği göremedik. Hgc ye çok takılma beni çok yanılttı
Ben temmuz 4 sat tarihim ama geç döllenme sanırım doktorda öyle söyledi bu dış gebelik durumlarında 100ün üstüne pek çıkmazmış o konuyu eledim kaç haftalık olduğunu keseyi görmeden öğrenemicem sanırım sata göre 6ama hcg ye göre 4hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…