2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ya hanimlar birde birsey sorcam ben defalarca akinti icin doktora gittim bi sikinti cikmadi doktor diyorki bu kadinlardan gelen normal akinti diyor sikinti yok ama bazi kadinlardan gelmiyormus onlarmi normal bizmi bilemedim :))

Kizlar benimde icimden hiç bişey yemek gelmiyor sabah zaten hiç kahvaltı yapamıyorum çok midem bulanıyor her sey çok keskin bi şekilde kokuyor bana tek ogun yiyorum genelde bebisten önce çok yerdim halbuki

Ya hanimlar birde birsey sorcam ben defalarca akinti icin doktora gittim bi sikinti cikmadi doktor diyorki bu kadinlardan gelen normal akinti diyor sikinti yok ama bazi kadinlardan gelmiyormus onlarmi normal bizmi bilemedim :))
Doktorun normal dediyse takılacak birşey yoktur canım. Benimde aksine fazla olmazdı genelde kuru olurdum şuan daha bir garip geliyor o yüzden. hatta geçen biraz ayakta fazla kalmışım akıntıyı kan geldi sandım baya ıslaklık hissettim yani.. Koşa koşa lavaboya gitmiştim.

3yıl önce eşimin 2yıl önce benm yenilenmiş bu durumda kız oluyor doğru anladm demi
Yalnız bı şekilde 2015doğumlu oğlumu yaptığımda doğru çıkmıyor

3yıl önce eşimin 2yıl önce benm yenilenmiş bu durumda kız oluyor doğru anladm demi
Yalnız bı şekilde 2015doğumlu oğlumu yaptığımda doğru çıkmıyor
Doğru hesaplamışsın canım ama bilemiyorum ya artık ne kadar doğrudur

Canım ben sormuştum çok çok teşekkür ederim

Selam
Hastane: Ümit Vişnelik
Beklenen doğum: 24 Nisan
İlk bebek
Çin Takvimi: erkek @mavi kedi

Canım hoşgeldin etiket bildirimin gelmedi tesadüf gezerken gördüm
Ben de eskişehirliyim bu arada hemşerim ehehe mutlu güzel hamilelikler bizim olsun

Canım hoşgeldin etiket bildirimin gelmedi tesadüf gezerken gördüm
Ben de eskişehirliyim bu arada hemşerim ehehe mutlu güzel hamilelikler bizim olsun
İlk kez etiket yapmak istedim beceremedim onu da. Hoşbuldum. Ay umarım cok mutlu kocaman göbekli penguen gibi yürüyen bol tekmeli hamileler oluruz. Cok ihtiyacim var dünyami degıstirecek bu bebeğe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…