2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar ben çıktım doktorun yanından, rahim gebelik durumunu almış ama çok yeni olduğu için başka bir şey göremedi tabi :) kan verdim bhcg onu bekleyeceğim.
Bu arada yolculuk yapacağımı söyledim ortalama 8-10 saatlik yollar ve sorun olmaz gidebilirsin dedi. Yolculuk sorusu soranlara duyurulur :)) tabi herkesin Gebelik durumu farklı benim için bu şekilde söyledi en azıdan.

Oh cok sukur canim sevindim valla. Super haberler aliniyor. Bakalim ben su kurtaj denilen gebeligi merak ediyorum en cok

Oh cok sukur canim sevindim valla. Super haberler aliniyor. Bakalim ben su kurtaj denilen gebeligi merak ediyorum en cok
Çok şükür canım ben de rahatladım biraz, inşallah bhcg değerim de yükselmiştir de iyice rahatlarım :) herkesten iyi haberler alırız inşallah :)) sorma ya benim de aklım onda, o da güzel bir haberle gelse keşke

Kızlar ben de gittim tekrar dr a bebeği gördü ama kalp atışını yine duyamadı. Sata göre 7+3 ama ultrasona göre 6+1 çıktı. Dr pek de olumlu konuşmadı. Bu ikincisi aynı şekilde konuşan. Öncesinde 2 kürtajım var bu da olursa 3 olacak. Korkuyorum.

Selamlar; bir süredir yazmıyordum biraz rölantiye almıştım kendimi. Dün doktora gittim keseyi bebeği gördük kalp atışı da vardı, 6+2 günlük. Kan da verdim o da iyi çıktı, sadece folik asit kullan dedi. İlk hamileliğim pek bir şey de bilmiyorum aslında, kendimi doktora bırakacağım ne derse onu yapacağım.
Herkese sorunsuz hamilelikler dilerim, sağlıklı sıhhatli kucağımıza alalım inşallah. Bütün yazılanları okudum bu arada, @tutkuu85 i merak ettim, inşallah iyi sonuçlar alır

Canım çok sağ ol bilgilendirme için ben 8 saat yol gelmiştim içim rahatladı

Ya gelisimi geriden gelemez mi ki bebegin. Ablamin bebegi de ileriden gidiyordu biz sorun degil mi demistik. Bir hafta geri bir hafta ileri cok problem degil demisti. Ama o ilerleyen zamanlarda mi onemsiz ki acaba.. ne dedi ki mesela olumsuz konusup? Bazen beyin sadece olumluyq odaklanir ya da sadece olumsuza.. ne dedi tam olarak?

Gozun aydin gunlerimiz ayni o zaman benimde 6+3 oldu bugun cook sukur bizde dun duyduk kalp atislarini

Kızlar doktordan çıktım. Çok şükür bebek oluşumu gözleniyor yolk var dedi.Ben asla kürtaj demem dedi. Yamuk falan da değil gayet düzgün normal bir kese deri.Dünkü ultrasonu gösterdim. Bişey Diyemem ama içinde oluşum var boş gebelik değil kesinlikle bekliyoruz dedi bayramda burdayım birşey olursa ara dedi cts günü kontrole gel kalp atışlarına bakalım geç döllenme olabilir çok küçük daha dedi. Düşerse de kendi düşsün 1mküplük su alanı büyük bir düşük olmaz kürtajlık bir durum değil dedi. Allahım sana binlerce kez şükürler olsun. Sizlerden de Allah razı olsun merak edip önem verip cevap yazmışsınız Allah sizinde gönlünüze göre versin. Yinede cts kalp atışı için endişeliyim ama beklediğim için çoooook mutluyum Allahım

Hayırlı olsun canım benim de ilk gebeliğim ben de doktor ne derse yapacağım :)) inşallah sağlıcakla alırız kucağımıza

Birde ben cumartesi öğrendim pazartesi doktora gittim hiç bişi görmedi haliyle özel bi hastaneye gitmiştim muayene ücreti verdim 15günü geçince tekrar alacak bana bayram sonu demişti 15günü geçmiş olacak arada kontrol falan hiç bişi demedi aslında vereceğim ücreti geçtim hazır şansım varken yarın kendim gitsem diyorum belki beni rahatlatacak bişiler der çok şükür hiç sıkıntım YÖK ama belim ağrıyor falan mı desem ah bu tez canlılık beni çok yoruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…