2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kasik agrisi o normal gece sagimda uyuyakalmis omuyorum sol tarafima dönemiyorum agridan korkma canim iki tarafli da olur kasik agrisi o
Birde bir yazı okudum ççimi rahatlattı biraz .. Yaşayan arkadaşlarım için buraya bırakıyorum

Eklentiler

• 851A5514-465D-4920-933A-02E1B1180997.png
    168,9 KB · Görüntüleme: 50
Ne kadar güzel .. Belki miniğim bana süpriz yapar yarın keseyi gösterir Sağ tarafımdaki tek taraflı batma beni endişelendirmiyor değil Umarım aksi durumlarla karşılaşmam (dış gebelik)
Canıni çok yakmiyorsa dış gebelik değildir muhtemelen benim de sağ tarafına ağrı girip çıkıyordu meğer bebek rahmin sağ tarafına yerlesmis

Kızlar ben kan testi filan yaptırmayı düşünmüyorum 2 hafta sonra giderim kalp atışını duyarım direk diyorum.

Ne kadar güzel .. Belki miniğim bana süpriz yapar yarın keseyi gösterir Sağ tarafımdaki tek taraflı batma beni endişelendirmiyor değil Umarım aksi durumlarla karşılaşmam (dış gebelik)
Daha once dis gebelik gecirdim cnm lekelenme oluyordu tupe tutunmustu bebek kalp atisina kadar cesitli zamanlarda hep kanama lekelenme oldu.

Merhaba kızlar nasılsınız bulantilari başlayan varmi
merhaba,iyiyiz cok sukur.benim bulanti gibi bi belirtim olmuyor.uzun sure ac kalinca sadece midem kalkiyor gibi oluyor,asermem olmuyor.sadece goguslerim cok aciyor ve adet olacakmisim gibi sanci gelip gidiyor gun icinde,bazen nadiren kramplar oluyor.bugun randevumuz vardi 8 tup kan aldilar.kan ve idrar testi yapacaklar.birsuru seye bakacaklarmis.iclerinde anlamini bilmediklerim bile var :))cok yorucu gecti bugun hatta daha onumuzdeki iki ay icin 4 adet randevu tarihi olusturduk.12 haftadan once ultrasona giremezsin dediler.ama sanirim kalp atisini dinletcekler.bazen umutsuzluga kapiliyorum.acaba larla dolu oluyorum.sonra diyorum sen mutlu ol yasiyorsa karninda gelisiyorsa mutlu hisset onu mutlu et.eger karninda gelismiyorsa yada biseyler ters giderse bosver diyorum,bir kere veren Rabb im bir daha verir.oyle iste .hamilelik cok guzel biseymis.rabbim herkesin yavrusunu kucagina sagsaglim almasini nasip eylesin :)

inşallah canımmmmmm valla inanırmısın normalde yataktaktan sürünerek kalkan ben alarm çalmadan ayaktayım eşim bile şoklarda :)
Bende şuan tam tersi bir durum var günlük 5 saat uykuyla uyanan ben artık sabahları uyanamıyorum, işe giderken yolda uyuyorum, Bebeğime kuran okurken uyku bastırıyor, elim kolum kalkmıyor sanki bütün enerjimi çekmişler

Daha once dis gebelik gecirdim cnm lekelenme oluyordu tupe tutunmustu bebek kalp atisina kadar cesitli zamanlarda hep kanama lekelenme oldu.
Benim hiç öyle şikayetlerim olmadı çok şükür daha önce de başıma gelmedi .. Ruh halime göre bebemi her şekle soktum Bakalım bugün belki kesesini gösterir minik mucize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…