2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ya kızlar ben inanaılmaz gazlı oldum yaaa bu beni çok rahatsız ediyor. Karnım şiş tartıya çıktım ya bir günde 1.5 kg artı olmuş. Moralim çok bozuk.

Gebeliği ilk öğrendiğim günlerde bende de olmuştu ama şimdi geçti belki miden üretiyor olabilir,internetten bir araştır istersen.Kilo kısmı zaten bende de aynı biranda artış oldu ben ödem olduğunu düşünüyorum:KK1:

Kızlar tüylerinizde bi değişiklik oldu mu ben 15 gün gönce ağda yaptırdım azıcık çıkmaya başladı ara ara ama çıkanlar sanki jilet ile alınmış gibi üst bacaklarda da cıkan pek yok siyah nokta nokta epilasyon aletiyle almış gibi :KK43:

Bende şuan tam tersi bir durum var günlük 5 saat uykuyla uyanan ben artık sabahları uyanamıyorum, işe giderken yolda uyuyorum, Bebeğime kuran okurken uyku bastırıyor, elim kolum kalkmıyor sanki bütün enerjimi çekmişler
keşke bende uyusam mide bulantısı kasık ağrısı uyutmuyor maalesef

Günaydın herkese.bugun 6+ 5 teyim.ikigundur hafif bulantı oluyor.bisey yiyince geciyor.az ve sık yemek çok önemli bunu farkettim ve paylaşmak istedim.yani mide hiç ac kalmamalı.var mı bulantısı Başlayan?
Başlamasın diye dua ediyorum :)) Sabahları biraz kötü uyanıyorum sadece ama ben daha yeni 6. haftaya girdim.

Günaydın kızlar

Günaydın herkese.bugun 6+ 5 teyim.ikigundur hafif bulantı oluyor.bisey yiyince geciyor.az ve sık yemek çok önemli bunu farkettim ve paylaşmak istedim.yani mide hiç ac kalmamalı.var mı bulantısı Başlayan?

bende hergün var maalesef çok kötü birşey.... diş fırçalamak istemiyorum mesela... ağır parfüm kokularından nefret ediyorum direk bulantıya geçiyo midem... nasıl geçecek ne zaman geçecek bilmiyorum

günaydın güzel bayanlarrr

bugun doktor kontrolüm var çok heyecanlıyım inşallah keseyi görebilirim :)

güzel haberlerle gel inşallah :nazar: :nazar: :nazar:

Günaydın benmde randevum var bugun kaçta senin ? Bnm 14te

güzel haberlerle gel inşallah :nazar: :nazar: :nazar:

Bende şuan tam tersi bir durum var günlük 5 saat uykuyla uyanan ben artık sabahları uyanamıyorum, işe giderken yolda uyuyorum, Bebeğime kuran okurken uyku bastırıyor, elim kolum kalkmıyor sanki bütün enerjimi çekmişler

canım birçok kişi senınle aynı şeyleri yasıyor. ama çalışan insana
Bnm 5+3 oluyo inşallah herşey güzel olur sorum yoktur

inşallah canımmm
daha önce keseyi görmüşmüydün

Günaydın benimde 2 gündür sabahları aşırı mide bulantım var ve tansiyonum çok düşüyor. Bugün işe zor attım kendimi ölçtüm 9 - 5 idi tansiyonum . Artık çantamda hep bir çubuk kraker taşıyacağım, çok korktum bugün.

canım birkoç kişi bunları yaşıyor ama çalınca zor ınsallah hersey normale doner senın ıcın

Günaydın benimde 2 gündür sabahları aşırı mide bulantım var ve tansiyonum çok düşüyor. Bugün işe zor attım kendimi ölçtüm 9 - 5 idi tansiyonum . Artık çantamda hep bir çubuk kraker taşıyacağım, çok korktum bugün.

benimde öyle çubuk kraker taşıyorum hergün birde boş poşet :110::110:

Hayirli olsn cnm Allah tamamina erdirsin insallah kacinci denemende kaldin tek embriyomu cift mi benimde tup bebis
Günaydın. 5. Tüp bebek denememdi. Ilk defa gebelik oluştu. 5. Haftada kese göründü 6. Haftada kalp atışını duyduk tabiki alttan muayene ile. Kalp atışını duymadan 3 gün önce kanama başladı. 5 gün hastanede yattım. Bu arada kanda pıhtılaşma sorunum olduğu için hap ve igne oluyordum. Onlari kestiler ve bir ay evde istirahat verdiler. Şimdi progeston hormonu içeren iğne oluyorum kalçadan. Biraz meşakatli bir yol oldu bizim için. Hala korku var. Haftaya tekrar muayene olucam. Hepimiz için hayırlısı olsun.

benimde öyle çubuk kraker taşıyorum hergün birde boş poşet :110::110:

kızlar Allah yardımcınız olsun

X