2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese merhaba bende aranıza katılmak istiyorum bugün itibariyle 6+3 günlük hamileyim kalp atışlarını bugün duyduk çok şükür...Rabbim Herkese hayırlı gebelik ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah istanbulda yaşayan arkadaşlara nacizane doktor tavsiyesinde bulunacağım hiç pişman olmayacaklar. Özellikle normal doğum u çok isteyenler....bahçelievler devlet hastanesi sayın Semra Özer bu doktoru araştırın ve mutlaka gidin. Ben ilk Bebeğimi Semra hanımla kucağıma aldım ve bence bi duayen lütfen araştırın

Ben 7 aydan sonra ozele gitmeyi planliyorum. Hatta dogumu ozelde yapmayi dusunuyorum.ilk randevumda özele gittim sonra devlete gittim.ayni sey ani ultrosondan bakip bilgi veriyorlar.ekstradan 100 tl muaybe ucreti vermeye gerek yok.ozelde tahliller testlerde cok pahali.yazik gunah bence o paraya kolay kazanilmiyor.dogum konusunda devlet berbat haklisiniz o konuda hic bir sekilde guvenemem

Hosgeldin gözunaydin canim

hastneye o kadar yakın oturuyorum ki :) ama bebek olacak diye taşınacağız annemlere yakın bir yere maalesef.

yaa çok heyecanlanıyorum böyle güze yazılar gördükçe. allah bana da nasip eder inşallah :) ben de bir an önce duysaydım iyidi kalp atışlarını :)

Verilen para yazık gercektn bnmde içm gidiyor fakat her dr ve hastane ilerlemiş gebeliği kabul etmiyor.kimyasal gebeliğimde bnde devlete gittim cok tahlil isterler diye

Kalp atışını üstten mı duydunuz,

Sende insAllah 7+6 oluyorsun sanirim

Ben bugün 7+0 ım canım. Aslında doğum zamanımızda 3gün var aramızda. Ama satlar ve adet görme tarihinden dolayı farklılık oluyor. Aynı sat olduğum kişilerle doğum zamanlarımız bile farklı görülüyor. Kaç günde bi adet olduğumuzla alakalı galiba bilmiyorum. Haftaya Çarşamba 8+0 olucam inş canım

1 ekim sat benim fakat bazen son aylarda 28 gunde oluyordum ve minnakim süpriz yapti bana cok sükür

6+2 de bebeğim 5 mm di.kalp atışı boğuk ses geldi.doktor daha erken iki hafta sonra gel dedi.6+ da kalp atışı duyan var mı üstten ses olarak? Bazıları duymadan sadece isik yanıp sönerek goruyorlarmis sanirim

Merhaba herkese bende Rabbimin izni ile Temmuz annesi olacağım.
Gebelikte kozmetik ürünleri kullanımı ile ilgili neler yapıyorsunuz? Benim doktorum sadece saç boyatma dedi ama ben yine de organik ürünlere yöneldim. Çatlak önlemek için şimdiden göbeğe birşeyler sürün diyorlar. Bebe yağına ne dersiniz?

Arkadaşım bugün nasılsın, iyi misin? Dün korkuttun bizi.
Sagolasin canim
Evdeyim dinleniyorum cok sükür sancim yok
Belim agriyor sadece wc ye cikmaya korkuyorum bugun kaysi ve recelini yedim ne yiyecegimi sasirdim domates kabuklu elma kanamayi tetiklermis
Zeytinyagi da iciyorum 1 haftadir banamisin demedi

Hosgeldin cnm herseyi dogali iyidir bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…