2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah dermanını bulursun bi an önce, bende erik çok işe yarar bu konularda ama her bünye farklı tabi. İnşallah tekrarlamaz

İnşallah dermanını bulursun bi an önce, bende erik çok işe yarar bu konularda ama her bünye farklı tabi. İnşallah tekrarlamaz
Aminnn insAllah
Ben de hep var malesef tedaviye baslamistim hamile oldugumu ögrendim 30 kasimda randevum var amaliyat demisti dr bakalim gebelik ilerlerse erteliycem

kızlar midesi bulanan arkadaşlar tam buğday yağsız grissini yemeyi denemiş miydiniz?
Ben sürekli yiyorum ama hem midem bulanıyor hemde doymak bilmiyorum.

Bu arada sizlerde idrar rengi ve kokusunda değişiklik var mı? Benim ilk kez idrarımda rahatsız edici bir koku olduda

Ben sürekli yiyorum ama hem midem bulanıyor hemde doymak bilmiyorum.

Bu arada sizlerde idrar rengi ve kokusunda değişiklik var mı? Benim ilk kez idrarımda rahatsız edici bir koku olduda

Bende doymuyorum pek :)) idrar konusunda bende bi değişiklik olmadı. Az mı au içiyorsun ki?

3+4 hamileyim beta 246 ama progesteron 8.3 cikti. Tecrübeli olan var mi? Cok mu kotu bu deger? Onceki gebeligimde de ayni gun beta hcg bile ayni iken yine 8.9 çıkmıştı doktor duser bu bebek dedi dedigi gibi oldu. Yine ayni mi olacak ?

Arkadaslar hepiniz tek tek yazmissiniz Allah razi olsun. Baska doktora gittim oda goremedi haftaya kaldi alttan baktirmak istemedim duser diye korkuyorum 2.5 sene sonra vajinismusu zorla yenmisken oldu bu bebek mucize kiyamadim korktum birsey olur diye. Haftaya kadar bekliycem mecbur ins haftaya gorurum bebegimi. Dualarnizi eksik etmeyin Allah hepinizin bebegini korusun saglik versin sagsaglim kucaginiza alrsiniz ins. Tsk ederim.

Canım inşallah görebilirsin bebeğini bende göremedim daha çok korkuyorum.pazartesi günü gitmiştim 6+1 de görünmedi perşembe yine gel bakalım dedi bende şaşırdım

Canım inşallah görebilirsin bebeğini bende göremedim daha çok korkuyorum.pazartesi günü gitmiştim 6+1 de görünmedi perşembe yine gel bakalım dedi bende şaşırdım

Cok uzuldum aglamaktan helak oldum. Rabbim kavustursun sag salim bizleri yavrularimiza. Ins haftaya gorursun benim bugun tam 6haftalik ama ultrasona gore 5+2 kismet bakalm. Birde bahcelievler medicalparka giden var mi acaba

onlara takilma dusugun varsa progestana basla

onlara takilma dusugun varsa progestana basla

Az once bi tane ictim vardı evde. Yarin benim moralimi bozacaklar gene. Hic bosuna kullanma dusecekse duser diyecekler . Deger artisim da cok guzel aslinda. Cumartesi 20 idi bugun 246. Yumurtlama 30 ekimeydi daha 17.gun hamilelikte

Cok uzuldum aglamaktan helak oldum. Rabbim kavustursun sag salim bizleri yavrularimiza. Ins haftaya gorursun benim bugun tam 6haftalik ama ultrasona gore 5+2 kismet bakalm. Birde bahcelievler medicalparka giden var mi acaba
Canim sakin bak üzülme herseyin vakti var biz yapi olarak sabirsiz oldugumuz icin hemen herseyi ayni anda görmek istiyoruz bu is sabir isi ivinizde canli buyuyor onlari uzmeyelim lütfen dua et bol bol Rabbim bize bagislasin buyudukleri ide glrelim insaAllah

Kese daha önceden gozukmusmuydu ılk bu defa mı gözüktü canım kaç mm dı takılma üzülme canım benım

Az once bi tane ictim vardı evde. Yarin benim moralimi bozacaklar gene. Hic bosuna kullanma dusecekse duser diyecekler . Deger artisim da cok guzel aslinda. Cumartesi 20 idi bugun 246. Yumurtlama 30 ekimeydi daha 17.gun hamilelikte
Hayir ya ufak sen beni dinle eczaneden al progestani vajinal kullan bir zarari yok ve 5. haftada git hatta 6. haftada git
Onlar moral bozmaktan baska bir ise yaramazlar

Hayir ya ufak sen beni dinle eczaneden al progestani vajinal kullan bir zarari yok ve 5. haftada git hatta 6. haftada git
Onlar moral bozmaktan baska bir ise yaramazlar

Evde var onu kullanacağım gunde 3 dwfa canim. Hacettepe ye gidiyorum kontrollere 8 haftadan once kontrol olmazmis zaten. Ben yarin ilac yazdirmaya gidecegim pihtilasma icin sonra 1 a boyu gitmicem

Evde var onu kullanacağım gunde 3 dwfa canim. Hacettepe ye gidiyorum kontrollere 8 haftadan once kontrol olmazmis zaten. Ben yarin ilac yazdirmaya gidecegim pihtilasma icin sonra 1 a boyu gitmicem
Sirf moral bozuyo die dr degistirdim simdiki iyi herseyi anlatio sakin sakin bide bnde miyom var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…