2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Evet karnımdan baktı. aslında birazda korkuyordum daha ikinci muayenemdi ama gitmeden önce sağdan soldan birşeyler duymuştum. alttan muayene yapıyorlar gelen elliyor giden elliyor diye özele gitme sanşım yok devlet hastanesine emanet ettim kendimi şimdilik memnunum
Çok şükür canım ya karından görmesi de çok ıyı maşallah

Evet karnımdan baktı. aslında birazda korkuyordum daha ikinci muayenemdi ama gitmeden önce sağdan soldan birşeyler duymuştum. alttan muayene yapıyorlar gelen elliyor giden elliyor diye özele gitme sanşım yok devlet hastanesine emanet ettim kendimi şimdilik memnunum

Hayirlisi olsun.

Ya su salak sacma laflar edenlere kafa atasim geliyor ahahah :) gelen
elliyor giden elliyor ne demek yahu o nasil bir cahilliktir. Hangi yuzyilda yasiyoruz Allahim.

tebrik ederim canım . nasıl bir duyguydu kalp atışını duymak hadi anlat :)
teşekkür ederim. sırasıyla Rabbim tüm annelere nasip etsin bu duyguyu.ilk idrar testi yaptığımda çok mutlu olmuştum anne olucam diye geçen zamanda halsizlik yorgunluk bacak ağrılarından annelik adına bir duydu belirsizliği vardı.yani o yorgunluk halsizlik ve ağrılar dışında hamileliğini hissetmiyorsun içinde bir canlı büyüyor minnacık gün gün gelişmeler gösteriyor ama sen bunu görmüyorsun hissetmiyorsun ağrılar dışında yani ekranda kalp ritmini ve kısık bir sesle kalp atışını duyunca varlığını hissettim. Benim yavrum içimde büyüyor dedim duygusallaştım.eşim beni dışarıda bekliyordu o ana şahit olamadı diyede üzüldüm.

Tabi zaten devlet hastanesindeki doktorlarda sapık, vajina görmekten bıkmamışlar çok hevesliler. Bu ne saçma düşünce yahu.

Sen hiç kulak asma o cahillere, ben devlet hastanesinde vajinal usg yaptırdım, doktor muayene başlarken müsade istedi, çok pardon diyerek başladı işleme.

Kızlar doktordan geldim bugün 4+5 im değerim 562 çıkmış artış varmış ama biraz azmış çok korkuyorum kızlar ya inş sıkıntı olmaz değerin artması için yapılacak bişey var mı biliyor musunuz
Stres yapma en önemlisi o stres herşeyi tetikler artış varmış ztn endişelnme

Evet kuzum ettik beklenen 2 katı artış oldu 5 gün sonra yani bugün 2.5 kat artmış bilmiyorum umarım sorun yoktur
2bucuk kat armış olmasındn nsl sorun olsn ki herşey yolunda maşallah

Benim bugün doktorda randevum vardı. Bebeğimin kalp atışını duydum. boyunuda 6 mm dedi doktor daha sonra gebe kaydına gönderdi kilom tartıldı ve tansiyonuma bakıldı. birde eğitimlerden bahsettiler ama işe geri döneceğim için fazla birşey soramadım.Sizin muayeneleriniz nasıl geçiyor merak ediyorum.
Maşallah cnm gözün aydın... artık resmen hamilesin yani :) kayıt açtıklarına göre.. belki banada açrlar yarn.

Kizlar merhaba.bugun devlet hastanesine gittim ve bebegimin kalp atisini duydum :) bebegim simdi 0.93 cm olmus 1 ay sonra tekrar kontorole gidicem ☺
Hoşgeldin aramıza hayırlı olsun maşallah

Kizlar merhaba.bugun devlet hastanesine gittim ve bebegimin kalp atisini duydum :) bebegim simdi 0.93 cm olmus 1 ay sonra tekrar kontorole gidicem ☺

Hayirlii olsunn ne mutlu sana. Yaa cok heyecanlaniyorum. Acaba cumaresi gittigimde duyar miyimmm insallah duyarim insallah. Bebegimi gordum ama kalp atisini duyamadim henuz. Kucuk susamim diye seviyorum fotoğrafa bakip :))

teşekkür ederim. sırasıyla Rabbim tüm annelere nasip etsin bu duyguyu.ilk idrar testi yaptığımda çok mutlu olmuştum anne olucam diye geçen zamanda halsizlik yorgunluk bacak ağrılarından annelik adına bir duydu belirsizliği vardı.yani o yorgunluk halsizlik ve ağrılar dışında hamileliğini hissetmiyorsun içinde bir canlı büyüyor minnacık gün gün gelişmeler gösteriyor ama sen bunu görmüyorsun hissetmiyorsun ağrılar dışında yani ekranda kalp ritmini ve kısık bir sesle kalp atışını duyunca varlığını hissettim. Benim yavrum içimde büyüyor dedim duygusallaştım.eşim beni dışarıda bekliyordu o ana şahit olamadı diyede üzüldüm.
Gözün aydın cnm eşin ndn dışardaydı almadılarmı içeriye

Kızlar merhabalar ,

öncelikle alttan muayeneye bu kadar önyargılı olmamalıyız bence , benimde yarın randevum sata göre yarın tam 5.hafta olacak.
inşlallah keseyi görebiliriz
ama hafta sonu olan kasık ağrım tamamen geçti.
sadece göğüs hassasiyetim kaldı onun haricinde şuan bir belirti yok ,
inşallah bir sorun yoktur ve bütün gebeliğim bu şekilde geçer :)

inşallah hepimiz için herşey güzel olur.

aranızda istanbuldan olanlar mı ? hangi doktora gitmeyi düşünüyorsunuz gebelik takibi için ?

Benim de mide sıkıntım var. Bulantı kusma olmadı ama yanma ve ağrı oluyo. Leblebi tuzlu kraker taşıyorum hep yanımda. İstanbul’da medicana ya gidiyorum ben canım. Düzgün korkmaz doktorum. Bide doğan Hastanesi Serdar kayın var aklımda. Onu da çok tavsiye ediyorlar. Sen nereyi düşünüyorsun?

Hayirlii olsunn ne mutlu sana. Yaa cok heyecanlaniyorum. Acaba cumaresi gittigimde duyar miyimmm insallah duyarim insallah. Bebegimi gordum ama kalp atisini duyamadim henuz. Kucuk susamim diye seviyorum fotoğrafa bakip :))

Insallah duyarsin canim ☺ benimde cok endisem vardi esime diyodum acaba kalbi atiyo mu duyar miyiz diye kendi kendimi korkutuyorum ama stres yapma rahat ol.kendini her an hissettiriyor bana bulantilarla sancilarla ☺

Tabi zaten devlet hastanesindeki doktorlarda sapık, vajina görmekten bıkmamışlar çok hevesliler. Bu ne saçma düşünce yahu.

Sen hiç kulak asma o cahillere, ben devlet hastanesinde vajinal usg yaptırdım, doktor muayene başlarken müsade istedi, çok pardon diyerek başladı işleme.
Doktor işi gereği ne yapması gerekse onu yapıyor ama anlattıkları zaman yinede insan tuhaf hissediyor kendini denek gibi hissediyor. Benim düşüncem hepimiz devlette doğduk devlette okuduk çok şükür bizde hiçbir sorun yok gayet sağlıklı bilinçli bireyleriz. Verdiğiniz destek ve güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Son 7 gün insAllah iki haftanin bir haftasini atlattik
Haftaya Carsamba randevumuzvar
cok sükür kanama olmadi folik asid ve progestana devam
Rabbim kimseyi yari yolda birakmasin bol bol hepimize dua ediyorum ise gitmedim bugun dinlenicem
Listeyi duzenleyemedim ise gidince yaparim
Yeni arkadaslar gelmis hosgelmis❤

İnşallah sende duyarsın canım hissettiğin duyguları bizimle paylaşırsın. bebeğini susamım diye sevmen çok hoşuma gitti ben ne kadar olduğunu bilemediğim için nokta kadar mı virgül kadar mı diye hep konusuyoruz

Son 7 gün insAllah iki haftanin bir haftasini atlattik
Haftaya Carsamba randevumuzvar
cok sükür kanama olmadi folik asid ve progestana devam
Rabbim kimseyi yari yolda birakmasin bol bol hepimize dua ediyorum ise gitmedim bugun dinlenicem
Listeyi duzenleyemedim ise gidince yaparim
Yeni arkadaslar gelmis hosgelmis❤

Canım Çarşamba kaçta randevun benim de haftaya Çarşamba. Saat 17.15e aldım. İnş bebişimi de görür kalbini de duyarım. 8+0 olucam o gün. Seninle paralel gidiyoruz:) haber verelim doktordan çıkınca

Devlet hastanesinde esleri iceri almiyorlar sanirim benimkinide almadilar
Doğumdan sonrada öyle oluyor ziyaret saaylerinde giriyor yada doğumdan sonra ni bakıp çıkıyor.. allah kolaylık versin

aslında içeri beraber girmiştik ultrason için arkaya aldıklarında baska hastalar içeri girip dertlerini anlatmaya başlayınca eşim kendisi çıktı odadan dışarıda bekledi beni
Anladm..tahmin edebiliyorum öyle oluyor görmüştüm o yuzdn devlt has.tercih etmedm rabbim muhtaç bırakmasın

Canım Çarşamba kaçta randevun benim de haftaya Çarşamba. Saat 17.15e aldım. İnş bebişimi de görür kalbini de duyarım. 8+0 olucam o gün. Seninle paralel gidiyoruz:) haber verelim doktordan çıkınca
benim 11 de canim randevum insAllah 7+3 olucaz Rabbimin izniyle hepimiz hayirli haber alalim bol bol elimi kar ima koyup
EL MUSAVVIR okuyorum salavat okuyorum

X