2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Selam. Maalesef iki gündür kanamam var. Öyle aşırı degil, adetin ilk günü gibi geliyor ve hafif adet sancılarım var. Daha önce 4 düşüğüm var ama onlar geç dönem düşükleri böyle erken ilk defa oluyor. Almanyadan belcikaya taşındim. Ve buradaki doktor sisteminden dolayı maalesef daha doktora gidemedim. Kafamda binlerce cevapsız soru ve caresizlik.....

Acil uygulaması yok mu orda.umarım önemli birsey yoktur.

Çok çok geçmiş olsun ..

Bilmiyorum ki. Yarın acile gidecem mecbur. Iki gündür kendimi yedim bitirdim. Eşim bebeği istemediği için her şeyi ağırdan alıyor biraz. Olan da bana ve bebegime oluyor...
Bu konu üzerine söylenecek çok şey olsa da .. Yorumlamak üzerime vazife değil .. Hayırlısı ve sağlıklısı sizinle olsun ..

Bebisi dusun hic canin cekmez onun ihtiyaci baska seyler cnm yeme ya bende cikolata delisiydim ama ogrendigim gunden beri yemiyorum. 8 aycik kaldı sabret

ayprensesii gunaydinn. Benim ileri seviye arkadaslarim. Glifor ya da diaformin birakali cok uzun yillar oldu. Janumed ve gunde 10 unite levemir kullaniyorum. Janumedi biraktim hemen. Simdi de yola cikiyorum doktoruma gidicem sonra kadin doguma :) cok heyecanliyim. :)

Cansuuu :) onlar simdi degil aslinda hep olmamasi gereken seyler. Yasakli ama sadece gebeyken degil aslında :) sanirim 3 sene oldu cips yemeyeli. Cay iciyorum ben. Acik ama. Caydan vazgecemem. 4 bardak degil 1 bardak içiyorum 2 bardak iciyorum.

Evde yapabilirsin canım Burger yap köfteni koy ıceberg marulun içine soğan da koy oh mis alsana burger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…