2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben 4+3 hamileyim ama şöle bi sorun ya hiç midem bulanmıyor göğsüm şiş değil halsizlik Yok içime bi korku düştü niye böle acaba daha erken mi

Selam kızlar tablo yapmışsınız benide yazar mısınız yaşım 32 ilk çocuk Doğum tarihimiz 02 temmuz

Kızlar ben 4+3 hamileyim ama şöle bi sorun ya hiç midem bulanmıyor göğsüm şiş değil halsizlik Yok içime bi korku düştü niye böle acaba daha erken mi

Bende vardi ama bi anda bitti. Bi tedirgin oldum aksamdan beri. Gogsum bi anda söndü resmen. Gaz sikintim vardi bitti.mide bulantisi yok. Koku hassasiyeti yok.

Bende vardi ama bi anda bitti. Bi tedirgin oldum aksamdan beri. Gogsum bi anda söndü resmen. Gaz sikintim vardi bitti.mide bulantisi yok. Koku hassasiyeti yok.

Ya ben de hiç bişey Yok ya arada bi kasığım da ağrı oluyo bu kadar başka Yok korkuyorum inşallah büyüyordur yavrum

Evet arkadasim benim de arada olan kasik agrim var. Sanki regl olacakmisim gibi... gogus agrisini cok taktim kafama. Son birkac haftadir dokunamiyordum bile. Simdi hicbir sey yok. Evimin yakininda nöbetçi eczane olsa gidip test alicam yeniden :)))esim de kuruntu yapiyorsun diyor. Insallah oyledir. Cok bag kurdum bebegimle... hic doktora da gitmedim henuz. Keske gitseydim :/ beklemeseydim bu hafta sonunu.

Arkadaşım boşuna üzülüyor kafana takıyorsun yarın randevu alsana doktor için

Arkadaşım boşuna üzülüyor kafana takıyorsun yarın randevu alsana doktor için

Ben ilk kez cumartesi gidecektim. Diyabetim ben o yuzden ilk kendi doktoruma gideyim dedim endokrin doktoruma. O geobe kalirsan hemen gel demisti cunku insulin kullaniyorum. Yeniden duzenlenecek diye.

Kadin doguma da daha sonraya ranndevu aldim bu yuzden. Devlet hastanesinde tanidik bir doktor var. Belki endokrinden sonra ona ugrayabilirim. insallah bir sey yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…