2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bende şeker hastasıyım ve tiroid bezlerim az çalışıyor bugün gittim yeniden düzenlendin oradan kadın Doğuma çıktım sende benim gibi düşünmüşsün aynı hastaneden tercih et ikisini daha iyi oluyor

Aa siz de insuline bagimli misiniz tip1 misiniz tip 2 mi
Benim tip 2 canım insülinden direkten döndüm 120 kg 65 kg düştüm şükür ama işte şuan yinede riskli ilacı bıraktım sadece tiroid ilacı ve folikasit kullanıyorum

Benim tip 2 canım insülinden direkten döndüm 120 kg 65 kg düştüm şükür ama işte şuan yinede riskli ilacı bıraktım sadece tiroid ilacı ve folikasit kullanıyorum

Hmm anladim. Ben hem ilaca hem de insuline bagimliydim. Ilaci gebe kaldirigimi ogrenir ogrenmez biraktim. Neyse ayarladim. Yarin hem endokrincime hem de kadin dogumcuya gidicem.

Hmm anladim. Ben hem ilaca hem de insuline bagimliydim. Ilaci gebe kaldirigimi ogrenir ogrenmez biraktim. Neyse ayarladim. Yarin hem endokrincime hem de kadin dogumcuya gidicem.
Seviyen kaç canım ben günlük en düşük karbonhidrat 20 gr geçmiyor

Canımm benide eklermisin
Yaş 29 bat 12.10 beklenen doğum tarihi 19.07.218

Benim de insulin direncin var diaformin kullanıyordum.Bana da aynı şekilde gebe kalırsan hemen gel demişti doktorum.Kadın doğumdum önce bana gel diaformini bırak hemen dedi.

Hangi dr a gidiyorsum cnm hangi hastne

Aa siz de insuline bagimli misiniz tip1 misiniz tip 2 mi

Benim de insulin direncin var diaformin kullanıyordum.Bana da aynı şekilde gebe kalırsan hemen gel demişti doktorum.Kadın doğumdum önce bana gel diaformini bırak hemen dedi.
Benmde insulin direncim var diyetisyenim kadın doğumcu karar vericek demişti k.doğumcuda bırkatırdı kullanmıyorum şun sizinkiler daha ileri seviye tedbir gerekir elbet

Güzel anneler yasaklı besinlerden yzak durmak için nefsinizi nasıl köreltiyorsunuz ? Ben deli gibi kola cips falan yemek istiyorum Halbuki çokta sevmem . Çaydan vazgeçemiyorum .. Jelibonlar büskiviler hak getire .. Annem fırında papates yapmış cips yemeyim diye yine de yok banamısın demiyor

7 aydır anne olabilmek için diyetteyim...zararlı birçok şeye veda ettim... "eğer yersem kilo veremem çocuğum olmaz"dedim... şimdi de "yavruma zararlı"diyorum... kendine bi söz bul her defasında onu söyle

7 aydır anne olabilmek için diyetteyim...zararlı birçok şeye veda ettim... "eğer yersem kilo veremem çocuğum olmaz"dedim... şimdi de "yavruma zararlı"diyorum... kendine bi söz bul her defasında onu söyle
Ben de gebe kalana kadar birçok besine dikkat ettim . Gebe olduğumu öğrendiğim dakika canım burger king istedi . Denemeye çalışıyorum birçok şeyde başarılı oldum ama bayağı zorlanıyorum diyebilirim ..

Iyi geceler kızlar rabbim nasip ederse bende 2018 temmuz annesi olucam inş sağlıkla bebeklerimizi kucagimiza aliriz
Hoşgeldin aramıza hayırlı olsun inşallah

Elbette aşereceğiz olmadık şeyler yeriz ama tadımlık olmalı hergün devamlı olursa o kötü olur

Hangi dr a gidiyorsum cnm hangi hastne

Benmde insulin direncim var diyetisyenim kadın doğumcu karar vericek demişti k.doğumcuda bırkatırdı kullanmıyorum şun sizinkiler daha ileri seviye tedbir gerekir elbet
Acıbadem,Aylin Karahasan’a gidiyorum. İlk doğumumdada doktorum oydu,memnundum. Değiştirmek istemedim. Sen nereye gidiyorsun ?

İlk hamileliğin mi ? Doktorun rahatlatması önemli,insan ilk hamilelikte bilmiyor ve fazla panik oluyor. Nerde oturuyorsun ?
Ewt ilk ama pco vardı ve tedvi için birçok dr gezdim şuanki iyi kafamda acba kalmıyor ama hemile olrak gidiyorm ya şimdi nasl olur emin deilim...görüklede oturuyorm sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…