2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Eet cnm memnunum dr erkek ilk tedirgindim ama bn nsl oldu bilmiyorm ama rahatlattı byanlardan daha iyi ve kibar erkek drlar. Muayene 83 tl ama bnm eşimin iş yerinden türk metl send.indirimi var normali ne kdr bilmiyorum emin deilim 100 fln sanrm...
Bnde 7kasımda verdim en son 556.7 idi

Merhaba. Çok yakın dönemde arkadaşım Cenk beye gidiyordu,birçok memnuniyetsizlikten bahsetti.. çok detaya girmeyeceğim sadece aklında olsun. Jimer için iyi düşün,jimeri araştır derim.
cok sagol canım o zaman cenk beyi eleyeblırım kafamda.
eşimin kuzeni esentepe hastanesinde yaptı dogumunu doktorun adını hatırlamıyorum ama sorarım memnundu o hastaneden.

eşimin kuzeni esentepe hastanesinde yaptı dogumunu doktorun adını hatırlamıyorum ama sorarım memnundu o hastaneden.
Bn esentepeyi hiç düşünmedim ablam bnm oraya gidiyodu dr demet mi buketmi oydu onum tedbirsizliği yüzünden kan pıhtısı attı beyine acil doğuma gitti uludağ üni.de doğm yaptı

Cenk beyden memnun olmayan arkadaşım ceylan hastanesine geçti ama doktoru kimdi bilmiyorum,doğum yaptı memnundu. Ceylanda fiyatlar nasıl hiç bilmiyorum.

En son baktirdigimda 900 du canım.. daha yükselmesi lazım kesenin gozukmesi için.. bide ben düşük sonrası hamile kaldım canım o yüzden tam haftami kestiremiyorum..doktor düşük kanamasi başlangıcını say demişti adet gunu olarak.. seninki baya yüksekmis canım maşallah erken döllenme olmuş sanırım

Bn esentepeyi hiç düşünmedim ablam bnm oraya gidiyodu dr demet mi buketmi oydu onum tedbirsizliği yüzünden kan pıhtısı attı beyine acil doğuma gitti uludağ üni.de doğm yaptı
Kesin Demettir.. okadar çok olumsuz şey duydum ki biçok kişiden pes diyorum artık..

geç yerleşme de olabılıyor canımm ve kişiden kişiye değişebiliyor değerler Allah sağlıkla kalp atışını duymayı bebeğini kucagına almayı nasip etsinn

Kesin Demettir.. okadar çok olumsuz şey duydum ki biçok kişiden pes diyorum artık..
Aynen öyle 1hafta başım ağrıyo dedi gitti dra başm ağrıyo diye kana fln bakmış bişey yok demiş ünide. Acildeyken eniştem aramış bilgi vermek için sormak için fln bn tahmin ettim ama bişey olmaz dedim demiş

geç yerleşme de olabılıyor canımm ve kişiden kişiye değişebiliyor değerler Allah sağlıkla kalp atışını duymayı bebeğini kucagına almayı nasip etsinn
Amiinnn inşallah perşmbe günü gidicez inşallah herşey yolundadır. Kese ve kalp atısını duymak istiyorm 4 yıldır bu hayal ile yatıp kalkıyorm

Selam kızlar; bende tüp bebekle ile 2. Denemem de çok şükür pozitifi aldım. Bugün itibari ile 4+1 olduk. Göğüslerim çok acıyor normal bir durum mudur bu?

Selam kızlar; bende tüp bebekle ile 2. Denemem de çok şükür pozitifi aldım. Bugün itibari ile 4+1 olduk. Göğüslerim çok acıyor normal bir durum mudur bu?
Hayirli olsun Allah tamamona erdirsin. Normal normal igne ilac kullaniyorsan onlarda tetikliyor bendr ayni durumdayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…