2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ayprensesii ayprensesii gunaydinn. Benim ileri seviye arkadaslarim. Glifor ya da diaformin birakali cok uzun yillar oldu. Janumed ve gunde 10 unite levemir kulla9niyorum. Janumedi biraktim hemen. Simdi de yola cikiyorum doktoruma gidicem sonra kadin doguma :) cok heyecanliyim. :)
Hayırlısı cnm güzel haberlerle gel inşallah

Kızlar bu sabaha bana bırazcık uzak bir hastanede randevu buldum.. Nolur dua edın cooook ıhtıyacım var bu sefer sağlıklı büyüsün miniğim:KK43:
Dualarımız seninle cnm merk etme hersey güzel olacak

Ben bursadayim canım. Var mı gittiğin veya önerebilecegin bir doktor:KK39:
Medicabil has. Recep doğanlar a gidiyorum ben senin varmı gittiğin dr

merhaba :) ben de bursadayım 6 haftalık gebeyim
Hayırlısı olsun inşallah hangi dra gidiyorsun

Hayırlısı cnm güzel haberlerle gel inşallah

Dualarımız seninle cnm merk etme hersey güzel olacak

Medicabil has. Recep doğanlar a gidiyorum ben senin varmı gittiğin dr

Hayırlısı olsun inşallah hangi dra gidiyorsun
İlk düsugumde mecburen kanamam geldiği için Medical de Volkan beye gitmiştim çok iyi bir doktor.. fakat kadın doktor önceliğim olduğu için su an araştırma aşamasındayım büyük ihtimal pembe mavi Nedret hanıma gidicem gibi duruyor

Merhaba canım hayırlı olsun Rabbim hayırlısıyla kucağımiza almayı nasip etsin:dua: gittin mi canım doktora gözüktü mu kese falan var mı önerebilecegin doktor:anneadayı:
uludağ üniversitesinde aral beye göründüm ilk olarak özel muayenesinde ama cok yogun ilgilenemiyor pek kese göründü 5,5 haftalık dedi haftaye tekrar gel dedi. ama özel hastanelerde araştırma yapıyorum bir yakınım jimerde nuray sözeriden memnun kalmıs. yine jimerde cenk beyi öneriyorlar cok hastane olarak pembe mavi cok iyiymiş ama bu hafta bir geçsin düzenli bi arayışa gireceğim. pembemavi ve jimer biraz pahalı sanırım 5000 tl lerde doğum öyle duydum. jimer muayene 100 120 pembemavi 200 tl dedi. siz gittiniz mi Rabbim hayırlısıyla hepimizin bebeğini sağlıkla kucağına versin inşallah:anneadayı:

uludağ üniversitesinde aral beye göründüm ilk olarak özel muayenesinde ama cok yogun ilgilenemiyor pek kese göründü 5,5 haftalık dedi haftaye tekrar gel dedi. ama özel hastanelerde araştırma yapıyorum bir yakınım jimerde nuray sözeriden memnun kalmıs. yine jimerde cenk beyi öneriyorlar cok hastane olarak pembe mavi cok iyiymiş ama bu hafta bir geçsin düzenli bi arayışa gireceğim. pembemavi ve jimer biraz pahalı sanırım 5000 tl lerde doğum öyle duydum. jimer muayene 100 120 pembemavi 200 tl dedi. siz gittiniz mi Rabbim hayırlısıyla hepimizin bebeğini sağlıkla kucağına versin inşallah:anneadayı:

Eet malesef cok pahalı muayene bile pahalı..jimer cenk bey için bi ara iyi deil die duymuştum ama şimdi nsl bilmiyorum pembe mavide öyle pahalı bn medicabil e gidiyorm

hoşbulduk hayırlı olsun hepimizin bebekleri kan testi yaptırdınız mı Beta Hcg değeri ne cıktı sızın ben 8 kasım gibi yaptırdım 5200 cıktı
Hoşgeldin maşallah beta çok iyi kacıncı haftadasın sat ne zmndı

Kızlar günaydın :)) ayyy dün akşam 10da uyudum kaldım resmen 9da uzandığım yerde dalmışım hemen. Doyamıyorum uykuya sizin de öyle mi?sanki yatsam 24saat uyucam

Merhaba. Çok yakın dönemde arkadaşım Cenk beye gidiyordu,birçok memnuniyetsizlikten bahsetti.. çok detaya girmeyeceğim sadece aklında olsun. Jimer için iyi düşün,jimeri araştır derim.

Ben gitmedim canım daha doktor arayışındayim.. Nuray hanımı bende duydum iyi diye.. bide pembe mavide Nedret hanım çok iyi diyorlar.. ama fiyatlar baya yüksek özellikle muayene ücreti diğer hastanelere göre çok.. benim ilkim düşük olduğu için riske atmak istemiyorum sanırım bu hafta içi Nedret hanıma gidicem.. şu an 5+2 yim gittiğimde keseyi görmek istiyorum.. karından mı gözüktü canım kesen ve betan kaçtı hatirliyor musun

Eet malesef cok pahalı muayene bile pahalı..jimer cenk bey için bi ara iyi deil die duymuştum ama şimdi nsl bilmiyorum pembe mavide öyle pahalı bn medicabil e gidiyorm

Hoşgeldin maşallah beta çok iyi kacıncı haftadasın sat ne zmndı
medicabilden memnun musun bende karar veremedim nereye baslaycagımı canımm.. muayene fiyatları neler ?
son adet tarihim 29 eylül 10 kasımda muayene oldum 5,5 haftalık dedi Aral hoca uludağ üniversitesindeki. ama şimdi baktım saglık ocagında kanı 7 kasımda vermısım 7 kasımda 5200 müş canım sonra bakmadık

Ben gitmedim canım daha doktor arayışındayim.. Nuray hanımı bende duydum iyi diye.. bide pembe mavide Nedret hanım çok iyi diyorlar.. ama fiyatlar baya yüksek özellikle muayene ücreti diğer hastanelere göre çok.. benim ilkim düşük olduğu için riske atmak istemiyorum sanırım bu hafta içi Nedret hanıma gidicem.. şu an 5+2 yim gittiğimde keseyi görmek istiyorum.. karından mı gözüktü canım kesen ve betan kaçtı hatirliyor musun
canım bana 10 kasımda ultrasonda aral hoca 5,5 hafta dedi keseyi gördü haftaya gel tekrar dedi. gözükebilir kesen bence 7 kasımda kan verdim 5200 dü hgc saglık ocagında baktırdım. senin kactı ? 10 kasımda istemedi hoca hgc bakmadık bi daha

X