2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Olsun cnm ya en azndan yiyebiliyorsun sukret. Gecen 3 gun su bile icemedim kusmaktan helak oldum 3 tanecik cubuk krakerle ilac ictim bebegime hep zarar. icim yandi resmen. Olsun kiloyu verirsin onemli olan bebek sagligi ayniyiz bu arada bende 11+2yim
Benim kusmalarım sadece sabahlarıydı oda 10 haftada bitti bulantım arada oluyor ama midem kalkıyor ama kusmuyorum artık darısı sana Cnm biran önce kusmak çok zor

Kizlar bi blok buldum ise yarayan yaramayan bebek esyalari uzerine ama link vermek yasak mi bilemedim .Banlanmak istemiyorum

Kızlar ya hamile kaldığımda ilk aklıma takılan şeylerden biri wc lojmanda oturuyoruz sadece alaturka wc var bide benim bebek aşağıda iyice karnım büyüyünce ben nasıl oturacam wc ye
olmazsa eczanede sandalye gibi aparat satılıyor, ondan alırsın son aylar için sıkıntı olursa

Kizlar bi blok buldum ise yarayan yaramayan bebek esyalari uzerine ama link vermek yasak mi bilemedim .Banlanmak istemiyorum

Selamlar kızçeler :)
işe yaramayan eşya deyince ben de face de bir grup buldum ''emzirme'' üzerine bence muhakkak bir göz atın, kapalı grup olarak alıyorlar, (form dolduruyorsunuz önce) Emzirme teknikleriyle ilgili müthiş bilgi dolular. Ayrıca mamayı kesinlikle önermiyorlar, verilen öneriler tamamen emzirme üzerine. Biberon ve emzik kullanmanın ne denli zararlı olduğunu o grupta öğrendim.

afilim'cim, İşe yaramayan eşya deyince aklıma geldi bu grup, muhakkak bakın derim. Bahsettiğin blog u da görmek isterdim.

Tamam bakcam canim burdaki yorumlara bak
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/bebek-alisverisi.1048320/page-2#post-53995154

gorunmez die dua etme bence gorunmezse daha buyuk problem dis gebelik gbi lamet biseyle karsikarsiya kalabilmek daha beter olur senin icin.
o zaman keske kesede olsaydi bebekde olsaydi dersin maalesef

Öncelikle herkese merhaba. Gebelik ile ilgili yorumları okuyup bütün psikolojimi bozup berbat bir hafta geçirdim. Ben de hamileyim ve 6.hafta kesem göründü. Doktor 10 gün sonra gel, kalp atışlarını dinleyelim dedi ve ben bu kısma kadar gayet iyiydim.

Nerden estiyse forumları okumaya başladım, “boş kese” ile ilgili o kadar çok şey okudum ki gece uykularım kaçtı. Ya kesem boşsa, ya kalbi görüp atışını duymazsa, ya sonraki hafta gel derse vs... Oysa biliyorum ki herkesin metabolizması, genetik yatkınlığı, yaşı vs. farklı. Tam kendime bu şekilde telkinde bulunuyorum, diyorum hem benim beta hcg’m yüksek, bişi olmaz diyorum. Bu defa bir yorum okuyorum, “Beta hcg’m yüksekti, gebelikle ilgili belirtim de yoktu ve doktor boş kese dedi, haftaya kürtaja gün verdi, hcg’nin yüksekliğine aldanmayın” diye bir yorum okuyorum.

İlk gebeliğim olduğu için tecrübesizim ve 8.haftayagirmeme rağmen ne bulantı, ne kusma ne de koku hassasiyeti, tiksinme, aşerme yaşamadım. Tek değişen olay adet olmamam ve buna bağlı kasık ağrım. Bu yorumu okuyunca dedim ki demek benim de kesem boş, ondan diğer hamileler gibi belirtiler yaşamıyorum dedim. Derken bugun doktora gittim ve bebeğimi kesede gördüm. Doktor da bana internet yorumlarını okuma, ne merak ediyorsan beni ara, bebeğine stres yükleme dedi. Sonra dedim ki, zaten sorun yaşamayan insanlar mutlu mesut olduklarından ( her yorum yapan insanlar için demiyorum, yanlış anlaşılmasın) bu tür ortamlarda zaman harcamıyor. Genelde kendi gibi sıkıntıdı olan insanlardan fikir yürütmeye çalıştığı için burdalar. O nedenle bugun bu yazıyı yazmayı gönül borcu bildim. Lütfen eğer etkilenmeyeceksiniz burdaki yorumları okuyun. Benim hatama düşüp, yaşanmamış olayların yasını tutmayın. Herkese sağlıklı günler dilerim. Sevgiler...

Taze anne
Benim ilk gebeligimde doguma kadar hic bir sıkınti yasamadim bulanti koku hassaiyeti cok sanslisin ki rahat gebelik gecirceksin aklina kotu seyler getiripte kendinide bebisinide yipratma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…