2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ya şu test ücreti biraz canımı sıktı. 3400 verdim ama kime desem oha dedi. 1500 e yapan 2000 e yaptıran var. Bende doktora sordum ya neden benim ki böyle diye işte açıkladı ama hala kazık yedim hissiyatından tam kurtulamadım.
Ewet fiyat fazla ama olmus artik canim canini sıkma zaten biz toplum olarak biseyi 3 liraya aldik desek hep ayni seyi 2 liraya aldim dien insanlarla dolu onemseme bence ole diyenleri

Ya şu test ücreti biraz canımı sıktı. 3400 verdim ama kime desem oha dedi. 1500 e yapan 2000 e yaptıran var. Bende doktora sordum ya neden benim ki böyle diye işte açıkladı ama hala kazık yedim hissiyatından tam kurtulamadım.
Bende dolar bazında olduğunu ögrendim netten senin dediğin rakamda diye biliyordum burası Türkiye maalesef bizim insanımızın tabiri ile bizde ekmek yiyelim anlayışı olduğu sürece bizlerden birşey olmaz

Ewet fiyat fazla ama olmus artik canim canini sıkma zaten biz toplum olarak biseyi 3 liraya aldik desek hep ayni seyi 2 liraya aldim dien insanlarla dolu onemseme bence ole diyenleri
Evet öyle diyenlerde var doğruyu diyorsun bakalım benim doktor ne kadar fiyat çıkaracak bize

Kızlar ya hamile kaldığımda ilk aklıma takılan şeylerden biri wc lojmanda oturuyoruz sadece alaturka wc var bide benim bebek aşağıda iyice:eek: karnım büyüyünce ben nasıl oturacam wc ye :oops:

64 ile hamile kaldım 66,5 im
Kızlar ya hamile kaldığımda ilk aklıma takılan şeylerden biri wc lojmanda oturuyoruz sadece alaturka wc var bide benim bebek aşağıda iyice:eek: karnım büyüyünce ben nasıl oturacam wc
Aiin bende lojmandayim klozet var ama kullanilmior bende ayni seyi dusunuyorum

11 hafta 3 günlüğüm CNm sabahları yemek yemek çok zor oluyor ama sonrasında maşallahım var

Olsun cnm ya en azndan yiyebiliyorsun sukret. Gecen 3 gun su bile icemedim kusmaktan helak oldum 3 tanecik cubuk krakerle ilac ictim bebegime hep zarar. icim yandi resmen. Olsun kiloyu verirsin onemli olan bebek sagligi ayniyiz bu arada bende 11+2yim

X