2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hoş geldin myfaith ;
Bir konuda sözlerine katılıyorum, buraya insanların moralini bozacak türde şeyler yazmak iyi değil, özellikle doktorun bileceği şeyleri forumdaşların illaki zorla tavsiye vermemesi gerekir vs. Yine geçen gece birisi burada paylaştı gittiği cenazeden etkilenmiş, etkilendiği gibi olayın detaylarıyla da burada onu anlatıyordu.. ne kadar gereksiz. yani ben de bunları insanı negatif etkileyen şeyler olduğunu düşünüp buraya uğramadığım oluyor.

Babamın bir sözü vardır, iyi yönlerimi örnek al, babanım diye her yönümü örnek alma ben de insanım hatalarım olabilir derdi. Neyin iyi neyin kötü etkileyici olduğuna biz karar vereceğiz, gereksiz yükleri omuzlarımıza yüklemeyeceğiz o zaman yaşam çok tatsız olur.

Sözüne katılmadığım nokta şu, mutlu sorun yaşamayan insanlar da, diğer insanları da mutlu mesut etmek için iki çift laf edip onları desteklemek için burada olabilirler. Mesela ben bazı durum komedilerini burada eğlenceli buluyorum. Onun dışında da insanların kaygılarını göörüp eğer onlara bir yardımım dokunacaksa manevi olarak bildiğim bir şey varsa teskin edici yazabiliyorum. Biraz öyle düşün. Gereksiz yere yük etme kendine, hamileliğinin tadını çıkar. Sevgiler

selam annişler ve minişleri çok sayfa birikmiş gözlerim bozuk yazıya fazla bakamıyorum o yüzden hepsini okuyamadım İnşalah hepiniz iyisinizdir.bugün devlete dr a gittim herşey yolunda ama kımıldamadı uyuyo şua dedi dr.hafta günü gününe uygun üstelik farklı drlar olmasına rağmen.fakat ben biraz ağrıdan dolayı 10 gün daha özel drumun muaynesi beklemeyip devlete bu yüzden gitmek istedim ve ağrın oluyormu dedi evet dedim kesemin bi kenarında kanama alanı varmış hiç lekelenmem olmadı dedim progestan başlayalım dedi kullanıyorum dedim o zaman sorun olmaz dedi.tabiki kafam oraya takıldı üzüldüm çok.kanaması lekelenmesi olan arkadaşlar sizler nasıl ilerlerdiniz neler yaptınız bana biraz anlatırmısınız

canım benimde hiç bi belirtim olmadı. Ben hamile kalmayı beklemiyordum bile adetim düzenli olmasına rağmen beklemediğim için 6 gün test yapmadım. Sonrasında hamile olduğumu öğrendim doktor 2 hafta sonra gel bakalım dedi. O 2 haftada hiç kötü bişey okumadığım halde korku içindeydim. Beklenmeyen bi bebekti ama içimdeydi artık ya kalbi atmazsa ya dış gebelikse vs aklımdan çıkmıyordu. Doktora gittiğimde kesemi gördü bebek gözükmüyor dedi ultrason çok iyi değil vs dedi. Bide ben kiloluyum o yüzden de gözükmemiş olabilir. Gözlerim doldu doktorda istersen vajinal bakalım dedi. Korkmama rağmen hemen olur diye atladım. Ve bebeğimin kalbi atıyordu mercimek kadardı. 2 haftada bi kontrole gidiyorum ve her seferinde aynı şeyleri yaşıyorum kalbi atıyor mu acaba iyi mi vs gibi. Çünkü bulantı, kusma, iştah artışı vs hiç bişeyim yok. Ama bu okuduklarımdan çok içgüdüsel bi his bence canından bi parça haline geliyor ve telaşlanıyorsun çok normal.

Kızlar çok afedersiniz büyük tuvaletimi yaparken kan geliyor korkuyorum başına gelen var mı kasigimda hafif ağrı var

ayprensesii şöyle bir şey yapsak mi ramzi teorisine göre cinsiyet kaydedelim sonradan tuttu tutmadı diye kaydedelim bizden sonra gelen hamileler öğrenmiş olur bu teorinin ne kadar oranda doğru olduğunu
Bnmde aklma geldi dr ilk tahmini kesin olan fln die ama baksana kaç kişiyiz ve 3 5 kez sorarak listeyi oluşturdum ve hala eksikler var keseyi bile söylemeyen var..
Birde o işe girersem hiç çıkamam işin içinden sadece bu teori ile ilgili sayfalar var cnm böyle kalsın bnce

Maşallah ya ne kadar tatlı görünüyor, 14.07.2018 aynı tarihlerdeyiz, benim bebişim de bu kadar olmuştur, salı günü göreceğim inşallah. Size ikili testi ne zaman yapacaklar?
Haftaya çarşamba yapılacakSağlıcakla alalık bebeklerimizi kucağımıza inşallah.aynı günmüş tahmini ben kızımıda tam gününde normal doğumla yapmıştım.inşallah buda öyle olur

Haftaya çarşamba yapılacakSağlıcakla alalık bebeklerimizi kucağımıza inşallah.aynı günmüş tahmini ben kızımıda tam gününde normal doğumla yapmıştım.inşallah buda öyle olur

Amin inşallah. Benim normal doğum olmaz herhalde yaştan dolayı, sezeryan olurum diye düşünüyorum. şimdi 40 ım seneye inşallah bebişimle 41 kere maşallah diyicez :) Allah bağışlasın kızınızı da, benim ilk bebeğim olacak, çok bekledim onu vakit bu zamanmış.

Hayat hastanesnde hangi dktora gdyosn cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…