2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen ya bende normalde zor kalkıyorum bide bugün 4te kalktım uyku tutmadi bekleki akşam olsun

Günaydın herkese cinsiyetle ilgili birşey duydum doğum yilinizla hamile kaldığınız ayı toplayıp 9 'an çıkarırsanız çıkan rakam tekse erkek ciftse kızmış çoğu kişi denemiş tutmuş kızım için baktım benim de tuttu

ya kızlar göğüs hassasiyeti azalan varmı benim azaldı ilk zamanlar 7. haftada yani çok kötü acıyodu ağrıyordu yürürken bile
Benimde azaldı canım hatta bulantılarım bile azaldı 3 gün bulanmıyor 4cü gün bulanıyo geçiyo yine bebeklerimiz sağlıklı olsunlarda

Nasıl yani şimdi benim Doğum yılım 85 hamile kaldığım ay ekim yani 10 ay bu ikisinin toplamından 9 mu çıkarıcam

Bende olmamak için elimden geleni yapıyorum yeğenlerim grip olmuş 1 haftadır görüşmüyorum
ay canm ne yaparsan yap geliyor lanet virüs. bende çok dikkat ettim yinede buldu yine çok bile dayandım inşallah bidaha geçirmem tüp bebek olduğu için daha çok korkuyorum sağlık ocağı doktorumda sağolsun çok korkuttu grip olmican çok dikkat edecen bebeğe geçer gibisinden konuştu

E hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah benim de kız çıktı bunda da inşallah kızımın kalbine göre olur çok kız kardeş istiyor
Hayırlısı olsun canım insan olumsuz şeyler yaşayınca gerçekten cinsiyeti önemsemiyor yeterki sağlıklı olsun diyor benim erken doğum riskim var ama ne kadar erken bilmiyorum Korkuyorum o yüzden sağlıklı olsun bebeğim ve ben tabiki

Gunaydin teyzeleri sonunda bizim de kolumuz bacagimiz belli bir goruntumuz var
Cinsiyet tahmini alalim bakalim
Dr a ne zaman cinsiyet soylersiniz dedim 16.haftadan once soylemek prensibim degil dedo ee ben alisveris yapamiycak miyim dedim son aya kadar alisverisi dogru bulmuyorum dedi oldu canim ben de öleyim

Günaydın canım maşallah kuzucuk bizimki geçen hafta söyledi sağolsun ama %50 dedi 2 hafta sonra kesinleşir demişti aslında doktor doğruyu söylüyorda işte bizler sabırsızlanıyoruz

Günaydın canım maşallah kuzucuk bizimki geçen hafta söyledi sağolsun ama %50 dedi 2 hafta sonra kesinleşir demişti aslında doktor doğruyu söylüyorda işte bizler sabırsızlanıyoruz
Dayanamazsam 12 de tahmin yapan dr biliyorum ona gidiveririm
Ayagini salladi bize

Canım genital kısmını göremedim ama sanki sağa daha yakın gibi yani kız gibi sanki ramzi teorisine göre

Canım genital kısmını göremedim ama sanki sağa daha yakın gibi yani kız gibi sanki ramzi teorisine göre
Ayyy insallah saglikla gelsin de minnakim ayagini hareket ettirdi ya dr dönüşü oglusum benim yaa bize ayak salladi dedim esim ne biliyon dedi aa dedim istemsiz söyledim

Ayyy insallah saglikla gelsin de minnakim ayagini hareket ettirdi ya dr dönüşü oglusum benim yaa bize ayak salladi dedim esim ne biliyon dedi aa dedim istemsiz söyledim
Ben hamileliğimi öğrenince hep şunu dedim erkek diye insanın içine doğuyor ama ben kız istiyordum neyse sağlık versin rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…