2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar leke konusunu okudumda daha kese görülmemişken lokantada ciğer tava ve pilav yemiştimmm etkilermi yaa:skandal::KK57:

Canim ayrica fitil olmuyo. Şuan kullandigin progestani hem agizdan hem de vajinal alabiliyosun

Nasıl yani? Sadece ağızdan veya sadece vajinal olması lazım. doktorum da zaten ilaç mide yanması yaparsa fitilini veririm demişti. Yani yine vajinadan kullanılıyor.

kızlar leke konusunu okudumda daha kese görülmemişken lokantada ciğer tava ve pilav yemiştimmm etkilermi yaa:skandal::KK57:

Ben lekeden ziyade yüksek A VİTAMİN i içerdiği için ciğer yemek önerilmiyor diye söyledim. Yoksa lekenin tıbbi bir açıklaması vardır muhakkak. Kese görülmeden önce hiç bir şey olmaz ki bilmeden alkol bile alanlar oluyor, yani düşünmeyin bence.

Kan tahlil sonuçlarımı aldım bugün. Her şey iyi hoş da hormonlarımdan tsh düşük anti tpo yüksek çıkmış ne anlama geliyor bilmiyorum gece gece kafam takıldı. Google da bakayım biraz dedim öfff bir ton şey yazıyor moralim bozuldu kapattım. Sizin bir fikriniz var mı?

Malesef hiç bir fikrim yok ama kafanıza takmayın, en iyisini doktorunuz bilir inşallah geçici bir şeydir. Geçmiş olsun.

ya kızlar göğüs hassasiyeti azalan varmı benim azaldı ilk zamanlar 7. haftada yani çok kötü acıyodu ağrıyordu yürürken bile

ya kızlar göğüs hassasiyeti azalan varmı benim azaldı ilk zamanlar 7. haftada yani çok kötü acıyodu ağrıyordu yürürken bile

Benimde 8.haftada filan azaldı ama tamamen geçmedi. Sadece o kadar şiddetli değil. Keşke göğüslerim hep böyle kalsa diyorum. Biraz ağrısı olsada daha dolgun.. :KK49:

Benimde 8.haftada filan azaldı ama tamamen geçmedi. Sadece o kadar şiddetli değil. Keşke göğüslerim hep böyle kalsa diyorum. Biraz ağrısı olsada daha dolgun.. :KK49:
bende de aynen öyle işte şiddeti azaldı.21 gündürde görmüyorum panik yapıyorum.. yarın dr a gidicem bana dua edin lütfen hepiniz..güzel haberler alayım bende şu mübarek günde İnşallah

Ben lazer yaptırdım yüze daha iyi oldu.İğneliden vs. Daha etkili daha iyi bence.Hatta hamileliği öğrenmeden yaptım yüzüme hamile kalırsam diye :))) İçime doğmuş gibi sanki.
Ben lazer yaptırdım memnun kalmadım birde iğneli yaptırayım nasıl olucak merak ediyorum evet içine doğmuş iyi olmuş ne güzel

Zaten eskiler ciğerleri bilmeden yediler herhalde bu yüzden mi acaba lekeler oluyordu hiç bilmiyorum bilimsel yanını, ama şu gerçek ki fazla A vitamini alımı hamilelikte zararlı. Ve ciğerde fazlasıyla A vitamini var hamilelere kesinlikle yasaklı.
Bende vitamin ilacı vardı Pharmaton'un. doktora sordum devam edeyim mi daha önce kullanıyordum dedim, hayır kesinlikle dedi, o tip ilaçlarda yüksek A vitamini olur dedi. Yani vücuda zararlıymış bilginiz olsun.
Ben hamileliğim ilk günlerinde bir iki lokma yedim umarım zararı olmaz bilmeden yedim

Kan tahlil sonuçlarımı aldım bugün. Her şey iyi hoş da hormonlarımdan tsh düşük anti tpo yüksek çıkmış ne anlama geliyor bilmiyorum gece gece kafam takıldı. Google da bakayım biraz dedim öfff bir ton şey yazıyor moralim bozuldu kapattım. Sizin bir fikriniz var mı?
Tiroid bezi fazla çalışıyor canım

Hmm ciğeri duymuştum da gül ile çileği ilk kez duydum. Ablam sanırım zeytin demişti bana yarın tekrar sorarım. Bı de taa hamileliğin başında uyardı beni aman tutma aman etme ellerini yika. Pek inanmamistim o zaman ama yine de uygulamaya cesaret edemem
Kesinlikle uygulama canım Allah korusun

Günaydın kızlar

Yooook canım yemekten bişey olmaz . Çiğken dokununca oluyomuş . Ama ağdadan leke oluyosa bebem şimdiden beni affetsin kolları bacakları Allahım muhafaza lekelenebilir o_O:kızgın::KK55:
bende yüzümü aldırdım hamilelikten beri 2 defa Allah korusun bence takılmamak lazım böyle şeylere

Günaydın kızlar ise gidicem ama bi türlü kalkamıyorum uykum var hemde çok
6bucukta uyandım çay koydum bidaha uyudum eşim kalktı kahvaltıyı hazırladı yedim bidaha uyudum şimdi işteyim genel olarak sabah kalkmak zordu şimdi işkenceye dönüştü :KK43: uyumak istiyorum

Öyle yapıcam canım bende özellikle yüz için öncelik vericem iğneli yaptırıcam sen iğneli mi yaptırdın
Buzz.yaptirdim yuze garanti vermiyorlar hatta yapan kisi yuzde cogalma ihtimali var dedi
Valla afilim iyi dedin. Doktora diyim fitilini yazsın. :spor:
Canim aynısını fitil olarak kullaniyorsun

Lazer tam siyah olmayan tüyleri görmez diyorlar bana ya her bölgeye yapmıyorlar. Eşimden saklaniyorum resmen gobegim bütün her yeri tüy oldu.
Beyaz tenliysen sanslisin beyazlarda daha cok ise yariyor zaten inceyse bile jilet yaptirip kalinlastiriyorlar ben cok memnun kaldim .Yaptirilan yer de onemli verim almak icin .Bir de herkese ayni teknik yapilmiyor benim vucudum buzza olumlu yanıt verdi sukur degilse daha aci vereni denenecekti

X