2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ayy bende günde 7 8 bardak çay içerdim şimdi 1 yudum dahi içemiyorum.... en çok kahvaltıdaki çayı özledim ne zaman içebilicem acaba

Kafein o kadar da yasak değil yahu. Benim doktorum izin veriyor. İnternetten araştırırsanız zaten "Amerikan Obstetrik ve Jinekoloji Derneği’ne göre, sağlıklı bir bebek sahibi olmak için annenin 200mg ve altında kafein tüketmesi gerekir. Dünya Sağlık Örgütü ise sınır değeri günde 300mg olarak belirlemiştir." 1 fincan türk kahvesi 50 mg kafein içeriyor yani çook içmek lazım o sınırı geçmek için. Ama tabi çikolata, kola ve çayın içinde de var. Ona göre hesaplamak lazım.

Bende reflü olduğu için zaten yasak kafein o yüzden hafta da bir kaç gün kahvecilerden kafeinsiz kahve içiyorum. Ama nescafe 3'ü bir arada falan hayatımdan seneler önce çıkardım. Baya kimyasal dolu onlar tavsiye etmem.

Okulda hostesimiz var deli gibi icerdim bana sicak su yetiştiremezdi simdi hocam icmiyon mu diye her gun soruyor hamile oldugumu bilmiyor yok tiksindim dedim
ayy bende günde 7 8 bardak çay içerdim şimdi 1 yudum dahi içemiyorum.... en çok kahvaltıdaki çayı özledim ne zaman içebilicem acaba
Doğumdan sonra diyorum ama o zamanda hem emzirecegiz hemde peşinde koşmaktan çay kahve keyfi yapabilecekmiyiz bakalım

Gecmis olsun cnm insallah hicbirsey olmaz bebisine Allah sana bagislasin

Valla bana 100 de 100 kız deseler bile heralde doğurup görmeden inanmıcam bakalım ne diyecekler 9+ 5 teyim 2 hafta sonra belli olurmu acaba ultrason konusunda o kadar ustalaştım ki geçen kontrole gittiğimde ultrason doktoru 3 kişi birden alıyo en sona ben kaldım diğerlerin ultrasonu hep izledim iki kişiye bak buda erkek Buda erkek dedim ne bilim o pipiyi görüyorum illa gerçekten ikisinide tutturdum

Kızlar merhaba ya gülsem mi ağlasam mı bilmedim gece wc ye kalkıyordum ayağımı attım boşluğa geldim yere düştüm eşim kaldırdı yerden aklım bebeğimde ama bi yandan gülme geldi bişey olmamıştır inşallah yarın doktor günümüz inşallah güzel haberler almamız için dua edin nolur

hevesini kırmak istemem ama bir yerde okumuştum erkek dediklerinde sonradan kızmış demeleri çok nadir oluyormuş ama kıza benzettiklerinde sonradan erkek çıkma olasılığı yüksekmiş ,en doğrusu 16 hafta civarıymış..

Aman dikkat et canım daha hepimiz küçüğüz bende 6 aylıkken ilk oğlumda banyoda düşmüştüm eşim hemen koştu çok şükür bişi olmamıştı

Kızlar bu ultrason kağıdındaki bazı rakamlara görede cinsiyet tahmini yapılıyordu hangi rakamlardı onlar

bebek orda etlerin arasında daha küçüçük annesi bişey olmamıştır güzel haberlerle gel inşallah bakalım ne kadar büyümüşş

Tsk ederim Allah razi olsun kusmaktan artk beynim catliyor cubuk kraker yedm brz hemen ilac iceym bari
iç canım şiddetli ağrı çekmek de iyi bişey değil mecbur kalınca ben de içiyorum. iki kere migrenim tuttu hamileyken ağrıdan terliyordum artık mecburen parol içtim. başka ilaç önermiyorlar zaten. parol = minoset

Sen ne guzel kilo almissin ben 56 kiloydum
54 bucuk olmusum
ksuyorsan ondandır ama benimkide fazla bakalım nolcak hayırlısı canım sağlıklı olsunlarda
kesinlikle cok sanslisin ksske bnde orda olsam adam harika cok sabirli hersoruya yanit verio hangi ilde ucreti ne kadar :)
eskişehirde canım muayne 150 tl 15 gün içinde tekrar geldiklerin için ücret ödemiosun :)
eşinde saçmalamış denemem unut ne demek.o çocuga bi kardeş gerek senin isteyip istememnde önemli böyle kararlar tek kişilikmiymiş.sadece doğru zamanı beklerdir Rabbim bunu demesi gerek aslında.anlamıorum böyle erkekleri.üzülme şu bu dicene unut yapmam etmem çok saçma bi düşünce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…