2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ayprensesii beni listeden çıkarır mısın? Bebeğimin kalbi durdu
Canim cok uzuldum Allah sabir versin yeniden anne olmayi nasip etsin insallah
Allah kolaylik versin canim

Dün 3 ayrı cihazla bakıldı bugün de Ege üniversitesine geldim yok maalesef yarın alacaklar
Allah sabır versin canım yeniden denersiniz en kısa zamanda sağlıkla kucağınıza alırsnız umarım
Kaç haftalıktı bebek neden olduğuna dair bişey söylediler mi

Dün 3 ayrı cihazla bakıldı bugün de Ege üniversitesine geldim yok maalesef yarın alacaklar

Çok üzüldüm. Zor bir durum. Yaklaşık 3 ay önce benim de bebeğimin kalbi atmadığı için kürtaj oldum. Çok geçmiş olsun. Hep iyiyi düşün. Belki yaşasaydı sağlıklı bir bebek olmayacaktı.

Canım benim hiç birimizin garantisi yok sıkma canını sağlıklı olsa kalbi dururmuydu insanlar bebeği düşsün kalbi dursun diye bi kutu aspirin içen biliyorum olmayınca olmuyo rabbimin bildiği vardır daha iyisini daha sağlıklısını vetecektir.bak bana ne olacağım belli değil rabbim bize sağlık versin yeterki

Mrsmelike cnm çok üzüldüm gercekten benimde Nisan ayında bebeğimin kalbı durdu aynı seyleri yaşadım zor ama Rabbime sığınıp dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden Rabbim yerini saglikli sıhhatli bir bebekle doldursun inşallah

Tüm içtenliğimle söylüyorum Çok üzüldüm . Rabbim inşallah en kısa zamanda aynı duyguları yaşatsın sana. Hiçbir şeyin garantisi yok baya ilerlemişti de gebeliğin. Tekrar yaranı deşmek seni üzmek gibi olmasın ama neden olabileceği ile ilgili bir şey söylediler mi. Allah dayanma gücü versin sana da eşine de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…