2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Elimde değil, çok korkuyorum bebeğime bi şey olacak diye
Kız bişey yoktur deli ölçümün normal işte kan sonuçların da çıksın sana oran vercekler eminim ki riske yaklasmayacaksin bile. Burun kemiği de oluşmuş değil mi bak onu görmüyorsun ense kalınlığı çok gibi diyorsun

kızlar nescafe içiyomusunuz ?

şu 3ü 1 arada olanlardan içsem nolur ki
Ben birkaç kere içtim canım bulantima çok iyi gelmişti. Ama bir bardak süte yarım paket atiyordum. Günde bir defa böyle yapiyordum sadece. Doktor bisey olmaz demişti. Şimdi başka şeyler deniyorum elimden geldiği kadar icmiyorum

kızlar nescafe içiyomusunuz ?

şu 3ü 1 arada olanlardan içsem nolur ki
Onun içindeki sut tozu basli basina zararli nescafeyi hic söylemiyorum bile .Ha hamile kalana kadar nescafe +toz olarak gunde kocaman bir kupa icen biriydim ogrendigim gun icmedim ve su an aramiyorum ama bir kez icsem eminim surekli canim ister .Onun yerine haftada 1 kez Turk kahvesi iciyorum

ben nadir olarak içiyorum en son dün içtim çok uykuluydum açılsın diye ama iyimi yaptım bilmiyorum, sağlık ocağındaki ebe haftada 1-2 kere kahve içebilirsin demişti ama bu nescafeyide kapsarmı bilemedim :)
Ben günlük bir fincan Türk kahvesi içiyorum zararlı olacağını düşünmüyorum nescafe ve filtre kahve gibi sek kahvelerin kafein oranı çok yüksek eşim her akşam içer 3 ü bi arada kokusu çok hoşuma gidiyor bir iki yudum içiyorum oda her akşam değil arada bir

Günaydın kızlar. Gece çok az damla damla şeklinde açık pembe arkasından koyu kırmızı kan geldi. Zaten yazmıştım kahverengi leke geliyor diye. Doktora gitmiştim bir sorun yok demişti. Üç gün önce. Neyse bu gece acile gittik doktor baktı kanama alanı yok dedi, herşey normal bebeğin kalp atışı çok iyi, gelişimi iyi dedi, hatta orkiti gösterdim inanmaz diye, Tamam kan bu ama bir sorun yok dedi ama yinede ilaç verelim dedi.İlacı kullan ama birşey diyemem dedi düşmez diye dedi. Tabi iki doktor gördü bir sorun bulamadılar. Benim içim rahat etmiyor daha öncede bir kimyasal gebelik ve bir düşük yaptım korkuyorum. Pazartesi kendi doktoruma gideceğim çağırdı bakalım dua edin ne olur. Eşim kaybedersek bidaha denemeyelim demekki hayırlısı değilki Rabbim alıyor diyor. Bir oğlumuz var yeter ne yapalım diyor. Ona kızamıyorum kimsemiz yok oğlumda hastanede yattım hep. Ama arkamda bir çocuğum yoktu. Şimdi ise var onun bana ihtiyacı var. İnanılmaz korkuyor. Bu arada bebek 7 + 4 günlük

ya bende sürekli nescafe içen biri değilim ama canım istedi napiim yaptım içiyorum en azından iki üç yudum nefsimi keser dimi

Progestan mi verdi canim ? Eger o ilaci verdiyse ihmal etme düzenli kullan. Kotuyu cağirma ki iyi seyler olsun. Rabbim en dogrusunu bilir gerćj. Birsey dikkatimi cekti bebek 7+4 demissin senin dogum hazirana denk gelir tatlm. Cnku ben 8+6 dayim benmki temmuz sonuna denk geliyor dr öyle dedi sn bizde 1 hafta kucuksun ağustos annesisin ❤

007leylam canim gecmis olsun bunlari düşünmeniz icin cok erken psikolojini niye yıpratıyorsun .Bak kalbi atiyormus kanama alani yokmus .9 ay kanamasi olup cocuk doguran kisiler var .Insallah gececek bunlar guzel dusunmeye calis yat dinlen lutfen .

Aynı dediğin ilacı verdi ama net bir şey demiyor Ben bu ilacı veririm sonra düşer, hani düşmeyecekti deme hazırlıklı olun dedi. Herşey normal yorum ama bir bakarsın düşer dedi, sonuçta kanama var dedi

Evet cnm burun kemiği oluşmuş. Doktoruma yazdım bakalım ne dicek, muhtemelen normal diycek :)

ya bende sürekli nescafe içen biri değilim ama canım istedi napiim yaptım içiyorum en azından iki üç yudum nefsimi keser dimi
Valla çok yakın arkadaşım bir kaç kez düşük yaptığı için ikinci hamileliğinde doktor günlük bir bardak kola iç demiş bi doktor bunu söyleyen düşük riskini azaltıyormuş diye. Sigara için tiryaki bi komşum vardı ben bırakamam demiş doktora oda o zaman yarım pakete düşür demiş yani ne bilim tabiki çok zararlı şeylerden uzak durucaz sigara alkol gibi ama diğerlerini az tükettiğimizde bi zararı olacağını düşünmüyorum

benim doktorum sata göre demedi canım ben şehir dışına çıkıcam bi problem olur mu dedim gelir gelmez gel mutlaka bebek önde gidiyor testi kaçırmayalım dedi. Bende isterseniz orda yaptırabilirim dedim gerek yok sen 3ünde mutlaka gel dedi. Peki orda bi hastanede yaptırsam tekrar burda test yaparlar mı sorun olur mu iki kez yapılması

Günaydın arkadaşlar,
Artık ağustos grubundayım ama buraya da yazayım istedim, sonuçta geliş zamanını bebişler seçiyor :) temmuz da olması muhtemel ama geç döllenme ve şu anda 7+ 1 deyiz kalp atışının bugün dyduk biz de çok şükür,sağlıkla sıhhatle gelin yavrularımız inşallah.

Bence dr soyle demek istemis bu hap dusuk onlemez umut baglama .Evet oyle rahmi destekliyor dusecekse tutma gibi olağanüstü bir fonksiyoni yok .Dr kan gorunce her ihtimale hazir ol demek istemis. Ama bu düşük olacak demek degil ki kanamasi olmayip bebeginin kalbi sessizce duranlar da var .Pozitif ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…